Stankevičius
Baranovskij
Strauka
Vaitulevičius
Lietuvos futboloo A lygos sezonas baigėsi pergalingai 3:1! Žalgiriečiai dėkoja sirgaliams už nuostabų palaikymą viso sezono metu ir kviečia šiandien 19 val. į Alaus namus, kartu atšvęsti sezono uždarymą!
Geltona kortele nubaustas V. Šilėnas.
Pridedamos 3 min.
89' Kampinis prie Dainavos vartų. Varžovai apsigina.
88' Pavojinga Dainavos ataka. Kamuolys patikimose A. Bražinsko rankose.
85' Keitimas Dainavos komandoje. A. Botyrių keičia E. Chvesko.
83' Pavojingas alytiškio reidas, kurį stabdo Žalgirio gynėjai.
80' Nuošalėje N. Astrauskas.
78' Baudos smūgis į Žalgirio vartus. Žalgiriečiai apsigina.
77' Keitimas Žalgirio komandoje. E. Žarskis keičia A. Nagumanovą.
75' Kampinis prie Dainavos vartų. Varžovai apsigina.
74' N. Astrausko perdavimas į baudos aikštelę - netikslus. Varžovas išmuša kamuolį į kampinį.
72' Nuošalėje varžovų žaidėjas.
70' Netikslus D. Matulevičiaus perdavimas.
69' Kampinis prie Dainavos vartų. Kamuolį kelia A. Nagumanovas, J. Juozaitis galva kamuolį išmuša už aikštės.
68' Kampinis prie Žalgirio vartų. Kamuolys nuo varžovų palieka aikštę.
67' Puikiai gynyboje dirba A. Jankauskas.
65' Keitimas Dainavos komandoje. G. Vaitulevičių keičia P. Gavėnas.
64' M. Jokičius stabdo V. Baranovskio ataką.
62' Keitimas Žalgirio komandoje. A. Vaskelą keičia A. Kurnaevas.
61' Netikslus A. Vaskelos smūgis į vartus.
59' Baudos smūgis į Žalgirio vartus. Tikslus N. Bartkevičiaus perdavimas į baudos aikštelę, paskutinę akimirką M. Jokičiui pavyksta išmušti kamuolį.
57' Prasižengia A. Nagumanovas.
55' V. Baranovskij smūgiuoja į vartus. Kamuolį gaudo A. Bražinskas.
53' 3:1 pirmauja Žalgiris!!!! Trečiasis D. Matulevičiaus įvartis.
51' Keitimas Žalgirio komandoje. R. Vilėniškį keičia N. Astrauskas.
49' Susistumdymas aikštėje.
47' Geltona kortele nubaustas R. Vilėniškis.
Prasidėjo antrasis kėlinys.
Prasižengia R. Vilėniškis.
Prie pagrindinio pirmojo kėlinio laiko pridedamos 3 min.
44' Baudos smūgis į Žalgirio vartus priverčia pašokti iš savo vietų Dainavos sirgalius. Kamuolys vartuose, tačiau teisėjas alytiškiui fiksuoja nuošalę.
42' Kampinis prie Žalgirio vartų. Vilniečiai apsigina.
40' 2:1 pirmauja Žalgiris!!!! Dar vienas D. Matulevičiaus įvartis. Varžovų vartininkas bandė išmušti kamuolį, tačiau pataikė į Žalgirio puolėją, nuo kurio kamuolys įriedėjo į vartus. D. Matulevičius tampa rezultatyviausiu A lygos žaidėju.
38' Susidūrimas su varžovu skausmingas V. Šilėnui.
36' 1:1!!! Įvartį muša D. Matulevičius.
34' Netikslus A. Vaskelos smūgis į vartus. Kamuolys skrieja šalia virpsto.
32' Į baudos aikštelę veržiasi A. Nagumanovas, varžovas išspiria kamuolį, atakąą tęsia A. Vaskela, alytiškiams vėl pavyksta apsiginti.
30' Po susidūrimo su L. Peričiumi medikų pagalba reikalinga G. Vaitulevičiui. Žaidėjas šlūbčiodamas palieka aikštę.
28' Pražanga prieš D. Matulevičių. Baudos smūgis į Dainavos vartus. Kamuolį kelia V. Šilėnas, perdavimas į baudos aikštelę, A. Jankauskas paspiria kamuolį vartininkui į rankas.
27' Nuošalėje V. Baranovskij.
25' E. Vaitkūno perdavimas į baudos aikštelę pasiekia varžovą.
Dainavos sirgaliai paleido dar vieną dūminę šaškęs. Rungtynės vėl šiek tiek stabdomos.
23' 1:0 pirmauja Dainava. Atsidūręs vienas prieš A. Bražinską įvartį pelnė R. Stankevičius.
20' Aikštėje dūminė šaškė, rungtynės šiek tiek stabdomos.
18' Nuošalėje A. Nagumanovas.
16' Po susidūrimo su V. Šilėnu medikų pagalba reikalinga V. Baranovskij.
14' Į vartus smūgiuoja R. Stankevičius. Nestiprų smūgį gaudo A. Bražinskas.
12' Nuošalėje R. Vilėniškis.
11' Kampinį kelia V. Šilėnas. Vartininkas gaudo kamuolį.
10' A. Vaskelos perdavimas į baudos aištelę. Varžovas išmuša kamuolį į kampinį.
9' Baugos smūgis į Žalgirio vartus. R. Vilėniškis atmuša kamuolį.
Kol kas žaidimas vyksta varžovų aikštės pusėje.
6' E. Vaitkūnas perima kamuolį, deja nepavyksta jo išsaugoti.
4' R. Vilėniškio perdavimas D. Matulevičiui pastarojo nepasiekia.
2' M. Jokičius kelia kamuolį į baudos aikštelę. Kamuolys vartininko rankose.
Sveiki futbolo sirgaliai. Pradedame transliacija iš Alytaus kur jau prasidėjo paskutiniosios sezono A lygos rungtynės tarp Žalgirio ir Dainavos.