KLIMAVIČIUS
66
FIGUEIREDO
PILIBAITIS
Rungtynės baigėsi. Žalgiriečiai aštuntą kartą iš eilės iškopė į LFF taurės turnyro finalą.
86 min. žalgiriečiai surengė puikią kontrataką, bet S.Nyuiadzi smūgį galva D.Mikelionis atrėmė į kampinį.
85 min. kauniečiai atsakė savo išpuoliu, tačiau uždirbto kampinio paversti grėsminga situacija jiems nepavyko.
84 min. L.Ogana įsiveržė į baudos aikštelę ir stipriu smūgiu patikrino varžovų vartų virpsto tvirtumą.
80 min. L.Pilibaitis eilinį kartą prasižengė stabdydamas Marquinhos ir sulaukė geltonos kortelės.
73 min. trečias keitimas „Žalgirio“ gretose. T.Šimkovičius palieka aikštę, jį keičia Louisas Ogana.
67 min. kaunietis Tomas Snapkauskas pavojingai prasižengė prieš Marquinhos ir buvo įspėtas.
66 min. R.Baravyką keičia Venelinas Filipovas, o kaunietį J.Fiueiredo – Ernestas Mickevičius.
64 min. pirmas keitimas „Žalgirio“ ekipoje. T.Malecą pakeitė Marquinhos.
62 min. L.Antalis po T.Šimkovičiaus perdavimo laimėjo oro dvikovą prieš D.Mikelionį ir galva pasiuntė jį į vartus.
60 min. bene pirmą kartą rungtynėse rimčiau padirbėti teko ir A.Vitkauskui, perėmusiam kamuolį.
56 min. po kelių kampinių prie svečių vartų kauniečiai pagaliau iššauna, bet J.Figueiredo smūgis ir vėl netikslus.
55 min. R.Baravykas vėl kelia įtampą varžovų baudos aikštelėje, tačiau ir šį kartą laimėti dvikovos su D.Mikelioniu žalgiriečiui nepavyko.
53 min. L.Antalis pastebėjo į baudos aikštelę skriejantį Rolandą Baravyką, tačiau pastarasis D.Mikelionio neįveikė, o T.Šimkovičius iš kelių metrų šovė aukštai virš vartų.
Antro kėlinio pradžioje I.Dedurą keičia Rokas Krušnauskas.
Skelbiama antro kėlinio pradžia.
Arbitras skelbia pirmojo kėlinio pabaigą.
41 min. S.Nyuiadzis įsiveržė į baudos aikštelę ir smūgiu iš stataus kampo patikrino D.Mikelionio budrumą.
36 min. žalgiriečiai kėlė kelis kampinius iš eilės, bet smūgiuoti į vartus taip ir nepavyko.
30 min. po ilgokos pertraukėlės gražią ataką surengę žalgiriečiai trimis perdavimais perskrodė kauniečių gynybą, o vienas prieš vartus atsidūręs Tomašas Malecas pelnė antrą įvartį.
Įpusėjus kėliniui žaidimas aprimo. Kauniečiai atsitraukė į savo aikštės pusę, žalgiriečiai ilgiau žaidžia su kamuoliu.
20 min. trečiasis kampinis prie svečių vartų. Šį kartą kauniečiai perduoda kamuolį į baudos aikštelę, bet žalgiriečiai apsigina.
19 min. kampinis prie kauniečių vartų, bet namų darbai žalgiriečiams nepavyko ir grėsmės prie varžovų vartų nebuvo.
11 min. M.Tomičius tiksliu perdavimu iš aikštės gilumos meta į priekį L.Antalį, o pastarasis išsivadavęs iš Igno Deduros globos pelno įvartį.
8 min. kampinis prie „Žalgirio“ vartų. Kauniečiai mėgina įžaisti kamuolį, bet žalgiriečiai jų planus sugriauna.
4 min. dar vienas kauniečių išpuolis baigėsi smagiu Joao Figueiredo smūgiu virš vartų, po keliolikos sekundžių pavojingu smūgiu atsakė ir Liviu Antalis.
1 min. pirmasis kampinis prie žalgiriečių varto virto nemaloniu Lino Pilibaičio smūgiu, tačiau Marko Tomičius kamuolį sustabdė ir gražino į aikštę.
Rungtynės prasidėjo.
Teisėjauja: Darius Petraška, Edgaras Bučinskas ir Aldas Kartašovas.
Atsargoje: M.Matuzas, G.Sirgėdas, E.Mickevičius,P.Širvys, J.Mamajevas, E.Mockus, R.Krušnauskas.
„Kauno Žalgiris“: D.Mikelionis, M.Kaliadka, A.Raginis, G.Zagurskas, E. Kloniūnas, M.Beneta, I.Dedura, T.Snapkauskas, A.Klimavičius, J.Figueiredo, L.Pilibaitis.
Atsargoje: A.Mickevičius, L.Klimavičius, V.Filipovas, D.Šimkus, S.Mikoliūnas, Marquinhos, L.Ogana.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, M.Tomičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, J.Manzorro, S.Nyuiadzi, T.Šimkovičius, L.Antalis, T.Malecas.
Laba diena, netrukus Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione prasidės LFF taurės turnyro pusfinalio rungtynės, kuriose FK „Žalgiris“ susitiks su „Kauno Žalgiriu“.