VĖŽEVIČIUS
JANKAUSKAS
OFFENBACHER
Rungtynės baigėsi užtikrinta žalgiriečių pergale!
90 min. baigiantis rungtynėms pavojingai atakuoja abi komandos, tačiau dar kartą pramušti vartininkų niekam nepavyksta.
88 min. D.Slijngardas neleistina stabdo A.Švrljugą kairiame gynybos krašte. V.Slavickas perduoda kamuolį į baudos aikštelę, ten jis tampa lengvu D.Bartkaus grobiu.
85 min. D.Offenbacheris galiausiai siunčia kamuolį į žalgiriečių vartus, tačiau arbitras užfiksuoja nuošalę.
82 min. marijampoliečiai kelia kelis kampinius iš eilės. Galiausiai D.Offenbacheris galingai smūgiuoja į vartus, bet kamuolys švilpia greta virpsto.
81 min. L.Antalį keičia Marquinhos.
78 min. V.Filipovas perdavimu iš aikštės vidurio paleidžia į ataką L.Antalį, pastarasis mėgina permesti kamuolį per I.Kardumą, bet į vartus nepataiko.
77 min. aikštę palieka T.Šimkovičius, jį keičia Domantas Šimkus.
76 min. po aštraus susidūrimo geltonomis kortelėmis apdalinami V.Filipovas ir G.Acevedo.
74 min. G.Acevedo tikrina D.Bartkaus budrumą tolimu smūgiu, bet žalgirietis neklysta ir kamuolį sugauna.
72 min. Šeimininkai nepasiduoda. Po R.Cicilia perdavimo kamuolį į „Žalgirio“ vartus siunčia G.Matulevičius.
71 min. Saulių Mikoliūną keičia Venelinas Filipovas,
70 min. T.Šimkovičius elegantiškai suranda L.Antalį baudos aikštelės prieigose. Pastarojo galingą šūvį I.Kardumas atremia, bet žalgirietis pirmas suskumba prie kamuolio ir jau 4:0
66 min. geltona kortelė už pražangą prieš L.Oganą rodoma Algiui Jankauskui.
66 min. paskutinis keitimas šeimininkų ekipoje. Giedrius Matulevičius keičia J.Kasparavičių.
62 min. antrasis keitimas šeimininkų gretose. Robertą Vėževičių keičia Rigino Cicilia.
62 min. puikią kombinaciją užsukęs „Žalgiris“ kala trečią vinį. Po R.Baravyko perdavimo L.Ogana antru mėginimu galva siunčia kamuolį į vartus.
60 min. S.Mikoliūnas perdavimu išveda L.Oganą į akistatą su I.Kardumu, bet šį kartą „Sūduvos“ vartininkas iškrapšto kamuolį iš žalgiriečio kojų.
57 min. dar vieną gražią „Sūduvos“ kombinaciją smūgiu užbaigia S.Gotalas, bet D.Bartkus užtikrintai gaudo kamuolį.
55 min. tolimu smūgiu atsako S.Gotalas, kamuolys skrieja pro šalį.
54 min. S.Mikoliūnas tolimu perdavimu atranda baudos aikštelėje L.Antalį, bet pastarojo smūgis iš kairės I.Kardumui problemų nesukelia.
49 min. kampinis prie žalgiriečių vartų. V.Slavickas pavojingai perduoda kamuolį į vartininko aikštelę, bet D.Bartkus kumščiais išmuša jį nuo vartų.
Antro kėlinio pradžioje vietoje P.Leimono į aikštę žengia Gersonas Acevedo.
Prasideda antras kėlinys.
Kėlinį žalgiriečiai užbaigia kontroliuodami kamuolį ir neleisdami šeimininkams įsibėgėti.
44 min. L.Antalis prasižengia prieš V.Slavicką. Marijampoliečiai kelia kamuolį į baudos aikštelę, „Žalgirio“ gynėjai laimi visas oro dvikovas.
39 min. šeimininkai kelia kampinį prie „Žalgirio“ vartų, kamuolys užstringa baudos aikštelėje, bet žalgiriečiai varžovams smūgiuoti neleidžia.
38 min. L.Ogana baudos aikštelėje suklaidina kelis varžovus, bet vietoje smūgio paridena kamuolį toliau buvusiam S.Mikoliūnui. Pastarasis į vartus nepataiko.
35 min. geltona kortelė rodoma A.Švrljugai.
31 min. J.Manzoroo surengė individualų reidą ir tiksliu perdavimu išvedė L.Antalį prieš Ivaną Kardumą. Nors pastarasis pirmą dvikovą laimėjo, bet prieš Louiso Oganos pakartotinį smūgį buvo bejėgis.
27 min. S.Blagojevičius pasiaukojančiai blokuoja D.Offenbacherio smūgį. Žalgiriečiui prireikia medikų pagalbos.
Šeimininkai didina spaudimą ir verčia žalgiriečius plušėti gynyboje.
25 min. „Žalgirį“ nuo įvarčio gelbėja D.Bartkus, atrėmęs galingą D.Offenbacherio smūgį.
24 min. pavojingas marijampoliečių išpuolis, tačiau V.Slavicko perdavimas į baudos aikštelę adresatų neatranda.
22 min. Ovidijus Verbickas suklaidina kelis žalgiriečius, bet po jo smūgio iš baudos aikštelės prieigų kamuolys skrieja D.Bartkui į rankas.
14 min. po perdavimo į baudos aikštelę Julius Kasparavičius mėgina efektingai smūgiuoti per save, bet Džiugas Bartkus ramiai gaudo kamuolį.
13 min. Slavko Blagojevičius pavojingai atakuoja Povilą Leimoną ir yra įspėjamas.
10 min. L.Antalis mėgina atlikti perdavimą į baudos aikštelę, bet A.Živanovičius ranka šiek tiek keičia kamuolio skriejimo trajektoriją. Arbitras skiria 11 m baudinį. L.Antalis smūgiuoja tiksliai! 1:0.
4 min. L.Antalis krinta prie „Sūduvos“ baudos aikštelės, bet arbitras taisyklių pažeidimo nefiksuoja.
3 min. žalgiriečiai įžaidžia kampinį prie šeimininkų vartų, tačiau smūgiuoti į vartus nepavyksta.
LFF taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės prasidėjo.
Rungtynėms teisėjauja arbitrų brigada iš Šiaulių: Manfredas Lukjančukas, Mangirdas Mirauskas ir Dainius Raudys.
Atsargoje: E.Ridley, V.Haidučikas, M.Činikas, J.Čadenovičius, G.Acevedo, G.Matulevičius, R.Cicilia.
„Sūduva“: I.Kardumas, V.Slavickas, A.Jankauskas, A.Živanovičius, A.Švrljuga, P.Leimonas, O.Verbickas, R.Vėževičius, D.Offenbacheris, S.Gotalas, J.Kasparavičius.
Atsargoje: A.Vitkauskas, L.Klimavičius, D.Barauskas, D.Šimkus, V.Filipovas, Marquinhos ir T.Malecas.
Startinė „Žalgirio“ sudėtis: D.Bartkus, D.Slijngardas, M.Tomičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, T.Šimkovičius, J.Manzorro, S.Mikoliūnas, L.Antalis ir L.Ogana.
Paskutinėse tarpusavio rungtynėse „Žalgiris“ birželio 27 d. Marijampolėje 1:0 įveikė „Sūduvą“. Vienintelį įvartį 77 min. pelnė rezultatyviausias sostinės ekipos žaidėjas Liviu Antalis.
Tai bus jau ketvirtoji „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ akistata šį sezoną. Iki šiol komandos po kartą laimėjo, o vienas mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.
Marijampoliečiai ketvirtadienį sužaidė paskutines rungtynes UEFA Europos lygos atrankos varžybose. FK „Sūduva“ svečiuose 0:3 nusileido Glazgo „Celtic“ ekipai. Savo ruožtu, „Žalgiris“ trečiadienį A lygos 24 turo susitikime 5:0 sutriuškino „Palangos“ komand
Laba diena, netrukus Marijampolės „Arvi“ arenoje prasidės Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės, kuriose FK „Žalgiris“ susitiks su vietos „Sūduva“.