46
13 MIKOLIŪNAS
7 BLAGOJEVIČ
81 ŠIMKOVIČ
Rungtynės baigėsi svečių iš Sevilijos pergale. Europos lygos žygis „Žalgiriui“ baigėsi.
90+2 min. paskutinę ataką surengę žalgiriečiai pakelia visą stadioną ant kojų. L.Antalis smūgiuoja iš aštraus kampo, kamuolys švilpia visai greta virpsto.
90+1 min. T.Šimkovičius smūgiuoja iš kairiojo krašto, kamuolys ir vėl drebina varžovų vartų skersinį.
Prie pagrindinio laiko pridėtos mažiausiai dvi minutės.
89 min. D.Šimkus siunčia į ataką S.Nyuiadzį, bet varžovų vartininkas pirmas suskumba prie kamuolio.
82 min. žalgiriečiai bejėgiškai skėsčioja rankomis, o Nolito siunčia dar vieną kamuolį į D.Bartkaus vartus.
80 min. vis dėlto, po minutės G.Arana „Žalgirio“ baudos aikštelėje klaidina R.Baravyką ir preciziškai tiksliu siunčia kamuolį į viršutinį vartų kampą.
79 min. L.Murielis naudojasi M.Mbodjio klaida prie savo vartų, tačiau jo smūgis šiek tiek netikslus.
76 min. S.Nyuiadzi baudos aikštelėje klaidina varžovą, griūna, tačiau arbitras pražangos neįžvelgia.
Po nesėkmingai atlikto baudos smūgio D.Šimkus smūgiuoja iš distancijos, kamuolys prieš „Sevilla“ vartininką atšoka nuo žemės, bet pastarasis jį atremia.
75 min. S.Nyuiadzi veržiasi pro du varžovus, G.Arana jį grubiai griauna ir yra įspėjamas.
73 min. kampinis prie šeimininkų vartų. Svečiai eilinį kartą kelia kamuolį į baudos aikštelę, ten T.Malecas užtikrintai laimi oro dvikovą.
71 min. L.Murielis šauna iš tolimos distancijos, D.Bartkus kamuolį nukreipia į kampinį.
69 min. žalgiriečiai didina spaudimą ir verčia darbuotis „Sevilla“ vartininką. Šį kartą tolimu smūgiu T.Vacliko reakciją patikrino S.Blagojevičius.
Po ilgokos pertraukos pavojingą ataką surengia ir svečiai. L.Murielis iš baudos aikštelės krašto smūgiuoja į vartus, bet D.Bartkus kamuoliui pastoja kelią.
Po ilgokos pertraukos pavojingą ataką surengia ir svečiai. L.Murielis iš baudos aikštelės krašto smūgiuoja į vartus, bet D.Bartkus kamuoliui pastoja kelič.
65 min. trečias keitimas žalgiriečių gretose. L.Ogana palieka aikštę, jį keičia T.Malecas.
62 min. kampinis prie šeimininkų vartų, kamuolys tampa lengvu D.Bartkaus grobiu, bet pradėti greitos atakos nepavyksta.
Antroje rungtynių dalyje žalgiriečiai stengiasi daugiau atakuoti, savo ruožtu, varžovai mėgina numušti rungtynių tempą.
58 min. ryžtingai atakoje sužaidęs S.Nyuiadzis baudos aikštelėje klaidina varžovą, bet smūgis iš kairės problemų „Sevilla“ vartininkui nesudaro.
54 min. paskutinis keitimas svečių komandoje. Aikštę palieka E.Banega, jį keičia J.Berrocal.
54 min. R.Baravykas vienas pats prasiveržia prie varžovų vartų, smūgiuoja kaire koja, kamuolys sudrebina skersinį!
53 min. antrasis keitimas. J.Manzorro palieka aikštę, jį keičia Domantas Šimkus.
52 min. greitą žalgiriečių išpuolį tolimu smūgiu užbaigia S.Blagojevičius, bet kamuolys skrieja T.Vaclekui į rankas.
Antrą kėlinį žalgiriečiai pradėjo gyviau ir per kelias minutes kėlė du kampinius prie varžovų vartų. Deja, išspausti naudos iš standartų „Žalgiriui“ nepavyko.
Abiejų komandų treneriai atliko keitimus. Saulių Mikoliūną pakeitė Serge'as Nyuaidzis, o „Sevilla“ gretose vietoje P.Sarabia pasirodė L.Muriel, o vietoje S.Escudero - G.Arana
Prasideda antras kėlinys.
45+1 min. Arbitras prideda vieną minutę, bet per ją nieko reikšmingo aikštėje nenutinka.
Bet jau po kelių akimirkų P.Sarabia pademonstruoja, kaip reikia smūgiuoti ir puikiu šūviu siunčia kamuolį į apatinį D.Bartkaus vartų kampą.
43 min. S.Mikoliūnas klysta savo aikštės pusėje, „Sevilla“ metasi į ataką, „Žalgirį“ gelbsti tik labai netikslus E.Banegos smūgis.
42 min. L.Antalis imasi iniciatyvos, nuo aikštės vidurio veržiasi link svečių baudos aikštelės, smūgiuoja iš toli, tačiau kamuolys skrieja gerokai pro šalį.
35 min. pavojingiausia „Žalgirio“ ataka. D.Slijngardas įsiveržė į baudos aikštelę kairiuoju kraštu, perdavė kamuolį link vidurio, bet L.Antaliui pritrūko kelių centimetrų, o R.Baravyko smūgį iš eigos atrėmė „Sevilla“ vartininkas.
31 min. I.Amadu įsiveržia į „Žalgirio“ baudos aikštelę ir iš kelių metrų galingai šauna virš vartų.
Žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau pereiti su kamuoliu į varžovų aikštės pusę žalgiriečiams nepavyksta.
26 min. S.Mikoliūno ir L.Antalio bandymas surengti ataką sukelia stadioną užpildžiusios publikos pagyvėjimą, bet užbaigti išpuolio smūgiu nepavyksta.
Kėlinio viduryje varžovų spaudimas atlėgsta, su kamuoliu savo aikštės pusėje gali pabūti ir žalgiriečiai.
21 min. pirmą kartą į varžovų vartus smūgiuoti mėgina ir žalgiriečiai, tačiau L.Antalio bandymas labai nesėkmingas.
Po perdavimo nuo kampinio gairelės iš toli smūgiuoja S.Escudero, kamuolys skrieja virš vartų.
18 min. dar vienas kampinis prie „Žalgirio“ vartų. Svečiai šį kartą kelia kamuolį į baudos aikštelę, bet jų ataką nutraukia taisyklių pažeidimą užfiksavusio arbitro švilpukas.
15 min. Nolito ir vėl atakos smaigalyje smūgiuoja iš eigos, kamuolys skrieja D.Bartkui į glėbį.
14 min. svečiai įžaidžia kampinį, bet prasibrauti arčiau vilniečių vartų jiems nepavyksta.
13 min. „Sevilla“ trumpais perdavimais žalgiriečių baudos aikštelėje išnarsto gynybą, bet šį sykį Nolito smūgiuotą kamuolį D.Bartkus atremia pirštų galais.
7 min. dar vienas svečių antpuolis baigėsi tiksliu A.Vidalio perdavimu į baudos aikštelę, o be priežiūros paliktas P.Sarabia lengvu smūgiu antrą kartą nuginkluoja Džiugą Bartkų.
6 min. „Sevilla“ nuo pirmų minučių prispaudė žalgiriečius prie vartų ir galiausiai pasiekė tikslą. Po gražios kombinacijos įvartį pelnė Nolito.
Rungtynės prasideda, kamuolys pas žalgiriečius.
Rungtynėms teisėjauja arbitrų brigada iš Albanijos. Aikštės teisėjas Enea Jorgji, asistentai - Ridiger Çokaj ir Rejdi Avdo.
Atsargoje: Juan Soriano, Sergio Escudero, Luis Muriel, Roque Mesa, Mudo Vazquez, Guilherme Arana, Jesus Navas.
„Sevilla“ startinė sudėtis: Tomaš Vaclik, Ibrahim Amadou, Sergi Gomez, Daniel Carrico, Nolito, Wissam Ben Yedder, Ever Banega, Aleix Vidal, Joris Gnagnon, Juan Berrocal, Pablo Sarabia.
Atsargoje: A.Vitkauskas, L.Klimavičius, V.Filipovas, K.Uzėla, D.Šimkus, S.Nyuiadzis ir T.Malecas.
Startinė „Žalgirio“ sudėtis: D.Bartkus, D.Slijngardas, M.Tomičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, J.Manzorro, T.Šimkovičius, S.Mikoliūnas, L.Antalis ir L.Ogana.
Pirmoji klubų akistata Sevilijos „Ramon Sanchez-Pizjuan“ stadione praėjusį ketvirtadienį baigėsi minimalia šeimininkų pergale 1:0. Vienintelį įvartį 34 min. pelnė „Sevilla“ saugas Everis Banega.
Labas vakaras, netrukus LFF stadione prasidės UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo atsakomosios rungtynės, kuriose FK „Žalgiris“ susitiks su „Sevilla FC“ ekipa.