GNAGNON
60
PEJINO
BERROCAL
Teisėjas iš Švedijos skelbia rungtynių pabaigą. Pergalę 1:0 pasiekė šeimininkai, bet kova dar nebaigta.
90+2 min. S.Blagojevičius smūgiuoja iš toli, bet kamuolys skrieja virš vartų.
90 min. pridedamos 3 minutės.
88 min. paskutinis keitimas „Žalgirio“ gretose. V.Filipovas keičia L.Antalį.
85 min. Sevilijos futbolininkai apgulė žalgiriečių vartus, tačiau pasiaukojanti gynyba neleidžia šeimininkams pasižymėti.
82 min. kampinis prie „Žalgirio“ vartų, bet vilniečiai iš paskutinių jėgų apsigina.
78 min. tolimą varžovų smūgį ir vėl užtikrintai „ima“ D.Bartkus.
76 min. keitimas ir „Žalgiryje". Vietoje J.Manzorro į aikštę žengia D.Šimkus.
76 min. kampinis prie „Žalgirio“ vartų, žalgiriečiai apsigina.
72 min. du keitimai „Sevilla" gretose - P.Sarabia keičia Nolito, o Ganco - E.Banegą.
72 min. ant vejos atsiduria J.Manzorro. Ir keitimas abiejų komandų sudėtyse. S.Mikoliūną keičia S.Nyuiadzi.
69 min. Arana kairiame krašte suklaidina R.Baravyką ir smūgiuoja į vartus, bet D.Bartkus nukreipia kamuolį į kampinį.
68 min. grėsmingai atakuoja šeimininkai, bet po Ben Yedderio smūgio kamuolys skrieja greta virpsto.
64 min. E.Banega dar kartą prie kamuolio, smūgiuoja į tolimą vartų kampą, bet šį sykį - šiek tiek netiksliai.
64 min. prie savo baudos aikštelės taisykles pažeidęs T.Šimkovičius išvysta geltoną kortelę.
62 min. L.Antalis fantastiškai suklaidina varžovą, iš kelių metrų smūgiuoja į vartus, bet T.Vaclikas - nepramušamas.
60 min. keitimas šeimininkų gretose: Pejino užleidžia vietą aikštėje L.Murieliui.
59 min. M.Mbodjis prasižengia savo aikštės pusėje ir yra įspėjamas.
58 min. Pejino šauna iš toli, bet kamuolys skrieja gerokai virš vartų.
55 min. žalgiriečiai kuriam laikui įsikuria šeimininkų aikštės pusėje, bet po T.Šimkovičiaus perdavimo į baudos aikštelę pirmas prie kamuolio suskumba T.Vaclikas.
52 min. šeimininkų ataką stipriu smūgiu užbaigia A.Vidalis, bet D.Bartkus pirštų galais nukreipia kamuolį į kampinį.
50 min. Amadu galingai šauna iš toli, kamuolys skrieja šalia vartų.
„Sevilla“ su kamuoliu ir iš karto mėgina pramušti žalgiriečių gynybą, tačiau svečiai apsigina.
Prasideda antras kėlinys.
Netrukus skelbiama pirmo kėlinio pabaiga.
Netrukus jau T.Šimkovičius meistrišku perdavimu paleidžia į ataką L.Oganą, bet pastarasis nepergudrauja šeimininkų vartininko, o pakartotinis T.Šimkovičiaus smūgis netikslus.
44 min. dar viena puiki žalgiriečių kontrataka. D.Slijngardas atlieka perdavimą į baudos aikštelę, T.Šimkovičius smūgiuoja nestabdydamas, bet T.Vaclikas atremia smūgį.
40 min. žalgiriečiai puikiai išeina į kontrataką, T.Šimkovičius meta į priekį L.Antalį, bet po jo smūgio kamuolys skrieja greta vartų.
37 min. grėsminga ataka baigiasi Nolito smūgiu iš kelių metrų, tačiau D.Bartkus kojomis atmuša kamuolį.
Šeimininkai tęsia antpuolius. A.Vidalis smūgiuoja iš toli, D.Bartkus kamuolį sugauna.
33 min. S.Blagojevičius prasižengia netoli savo baudos aikštelės. Iki vartų apie 30 metrų, E.Banega smūgiuoja ir kamuolys atsiduria D.Bartkaus vartų tinkle.
29 min. Pejino smūgiuoja iš baudos aikštelės prieigų, kamuolys skrieja virš vartų.
28 min. L.Antalis mėgina laimę tolimu smūgiu iš dešinio krašto, bet „Sevilla“ vartininkui T.Vaclikui sunkumų nekyla.
25 min. ilgesnę ataką surengia ir „Žalgiris“. T.Šimkovičius dešiniu kraštu veržiasi į baudos aikštelę, atmeta kamuolį S.Mikoliūnui, pastarojo smūgį blokuoja Aleixas Vidalis.
Kėlinio viduryje „Sevilla“ kiek sumažina spaudimą, tačiau ilgiau pabūti su kamuoliu žalgiriečiams nesigauna.
18 min. eilinis kampinis prie žalgiriečių vartų. Į vartus smūgiuoja Arana, bet S.Blagojevičius blokuoja smūgį į kampinį.
16 min. pavojingai atakuoja ir žalgiriečiai. T.Šimkovičius randa varžovų baudos aikštelėje L.Antalį, bet smūgiuoti jam varžovai neleidžia.
15 min. Nolito įsiveržia į baudos aikštelę, bet po jo smūgio kamuolys švilpia greta virpsto.
14 min. iš kelių metrų atstumo per save smūgiuoja Ben Yedderas, bet D.Bartkus meistriškai atremia smūgį.
12 min. šeimininkai kelia kelis kampinius iš eilės, žalgiriečiai visa komanda ginasi.
10 min. „Sevilla“ futbolininkai ir toliau žaidžia su kamuoliu ir mėgina rasti spragų žalgiriečių gynyboje. Po vieno smūgio kamuolį gaudo D.Bartkus.
6 min. kamuolį kontroliuoja šeimininkai, „Žalgiris“ spaudžiasi prie savo vartų. Pirmas smūgis į vartus netikslus ir Džiugas Bartkus kol kas be darbo.
4 min. pirmas kampinis prie „Žalgirio“ vartų. Varžovai įžaidžia kamuolį, bet žalgiriečiai apsigina. Tiesa, pradėti kontratakos nepavyksta.
Pirma žalgiriečių ataka baigėsi Jeremy Manzorro bandymu perduoti kamuolį į baudos aikštelę.
Rungtynės prasidėjo, su kamuoliu žalia apranga vilkintys žalgiriečiai.
Rungtynėms teisėjauja arbitrų brigada iš Švedijos. Aikštės teisėjas Bojan Pandžič, asistentai - Magnus Sjöblom ir Mikael Hallin.
Atsargoje: Juan Soriano, Sebastien Corchia, Sergi Gomez, Luis Muriel, Pablo Sarabia, Sergio Escudero, Ganso.
„Sevilla“: Tomaš Vaclik, Juan Berrocal, Joris Gnagnon, Daniel Carrico, Aleix Vidal, Guilherme Arana, Ibrahim Amadou, Ever Banega, Nolito, Pejiño, Wissam Ben Yedder.
Atsargoje: A.Vitkauskas, l.Klimavičius, D.Šimkus, V.Filipovas, Marquinhos, S.Nyuiadzi ir T.Malecas.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Bartkus, D.Slijngardas, M.Tomičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, T.Šimkovičius, J.Manzorro, S.Mikoliūnas, L.Antalis ir L.Ogana.
Tai pirmas Lietuvos ir Ispanijos futbolo klubų susitikimas tarptautinėje arenoje. Lietuvos ir Ispanijos nacionalinės rinktinės tarpusavyje žaidė šešis kartus. Penkias pergales iškovojo ispanai, o vienas mačas 2004 m. Vilniuje baigėsi lygiosiomis 0:0.
2014, 2015 ir 2016 m. UEFA Europos lygos varžybų nugalėtoja „Sevilla“ šį kartą kovas pradėjo antrajame atrankos etape ir bendru dviejų rungtynių santykiu 7:1 sutriuškino „Ujpest“ ekipą iš Vengrijos.
Žalgiriečiai pirmame Europos lygos atrankos varžybų etape bendru rezultatu 3:2 įveikė „KI Klaksvik“ ekipą iš Farerų salų, o antrame – 2:1 palaužė „FC Vaduz“ iš Lichtenšteino.
Labas vakaras, netrukus Sevilijos „Ramon Sanchez Pizjuan“ stadione prasidės UEFA Europos lygos trečiojo atrankos varžybų etapo rungtynėse, kuriose FK „Žalgiris“ susitiks su vietos „Sevilla“.