23 BARAVYKAS
13 MIKOLIŪNAS
7 BLAGOJEVIČ
81 ŠIMKOVIČ
Rungtynių pabaigoje aštriau atakavo žalgiriečiai, tačiau rezultatas išliko nepakitęs. Į kitą etapą keliauja „Žalgiris“.
90 min. J.Andreasenas prasižengia prieš D.Slijngardą ir išvysta geltoną kortelę.
88 min. M.Mbodjis po aukšto perdavimo į baudos aikštelę laimi oro dvikovą, bet po jo smūgio kamuolys ir vėl drebina skersinį.
87 min. keitimas KI komandoje. R.Moller-Iversoną keičia K.Jacobbsenas.
82 min. S.Nyuiadzis perima kamuolį ties aikštės viduriu, išbėga į akistatą su vartininku, bet paskutiniu momentu jo smūgį blokuoja KI gynėjas.
80 min. T.Šimkovičius tikrina varžovų vartininką smūgiu iš baudos aikštelės prieigų, kamuolys atsiduria KI vartininko rankose.
77 min. S.Mikoliūnas suklaidina varžovą kairiame krašte, atlieka preciziškai tikslų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau L.Ogana iš patogios padėties nepataiko į vartus.
76 min. kampinis prie „Žalgirio“ baigiasi pavojingu smūgiu iš kelių metrų, bet Horduras Askhamas į vartus nepataiko.
75 min. keitimas svečių komandoje. B.Došljakas palieka aikštę, jį keičia Joannes Bjartalidas.
74 min. baudos smūgis žalgiriečių aikštės pusėje. Tas pats R.Moller-Iversonas mėgina laimę tolimu smūgiu, bet D.Bartkus užtikrintai gaudo kamuolį.
72 min. T.Šimkovičius veržiasi į baudos aikštelę, perduoda kamuolį prie tolimo virpsto, o L.Ogana galva sudrebina varžovų vartų skersinį.
66 min. į aikštę vietoje J.Manzorro žengia Louisas Ogana. Jau po keliolikos sekundžių jis išbėga prieš varžovų vartininką, bet kamuolio permesti nepavyksta.
64 min. S.Mikoliūnas po ilgesnio laiko surengia reidą dešiniu kraštu, bet jo perdavimas į baudos aikštelę adresatų nepasiekia.
55 min. KI ataką tolimu smūgiu užbaigia Semiras Hadžibuličius, kamuolys skrieja gerokai pro šalį.
Antro kėlinio pradžioje drąsiau žaidžia svečiai iš Farerų, keldami įtampą prie „Žalgirio“ vartų.
50 min. R.Moller-Iversonas mėgina smūgiuoti į „Žalgirio“ vartus, bet kamuolys tampa lengvu D.Bartkaus grobiu.
48 min. greitos atakos smaigalyje atsidūręs R.Baravykas uždirba kampinį. Kamuolys atšoka prie S.Blagojevičiaus kojų, bet kroato smūgis ir vėl netikslus.
47 min. tolimas, bet netikslus KI komandos futbolininko smūgis.
46 min. antras keitimas šeimininkų ekipoje. Vietoje Marquinhos į aikštę žengia Venelinas Filipovas.
Prasideda antras kėlinys.
Arbitras skelbia pirmo kėlinio pabaigą.
45+1 min. Marquinhos pažeidžia taisykles savo aikštės pusėje. Svečiai atlieka aukštą perdavimą į baudos aikštelę, mėgina išprovokuoti pražangą, tačiau arbitro švilpukas tyli.
Kėlinio pabaigoje stadioną nuprausia vasariškas lietus, o abiejų komandų futbolininkai pradeda žaisti gyviau, energingiau.
39 min. baudos smūgis į „Žalgirio“ vartus virsta žalgiriečių kontrataka ir dar vienu kampiniu prie svečių vartų. Deja, pasinaudoti šia proga žalgiriečiai nepasinaudoja.
37 min. kampinis prie „Žalgirio“ vartų. Net keli KI futbolininkai griūna baudos aikštelėje, bet arbitras iš Juodkalnijos taisyklių pažeidimo neužfiksuoja.
35 min. pirmasis keitimas rungtynėse. Traumą patyrusį L.Antalį keičia Serge'as Nyuiadzis.
34 min. KI ekipa po ilgos pertraukos priartėjo prie „Žalgirio“ vartų, bet jų ataka užgeso po nesėkmingo išmetimo iš užribio.
30 min. T.Šimkovičius atlieka perdavimą nuo kampinio gairelės, prie kamuolio vėl S.Blagojevičius, bet jo „parašiutas“ leidžiasi už vartų.
Pirmo kėlinio viduryje žalgiriečiai ilgai kontroliuoja kamuolį, o svečiai vis dar laukia šanso kontratakuoti.
15 min. kampinis prie „KI Klaksvik“ vartų. Žalgiriečiai įžaidžia kamuolį, Slavko Blagojevičius smūgiuoja kaire koja į tolimą kampą, bet pritrūksta tikslumo.
14 min. pirma pavojingesnė svečių ataka. R.Moller-Iverson atlieka perdavimą į baudos aikštelę, bet Džiugas Bartkus užtikrintai gaudo kamuolį.
10 min. dar vieną žalgiriečių ataką pavojingu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų užbaigia Tomašas Šimkovičius. Deja, kamuolys švilpia virš vartų.
6 min. žalgiriečių atakų škvalas vainikuojamas įvarčiu. Rolandas Baravykas atliko tikslų perdavimą iš dešinio flango, o Liviu Antalis aplenkė varžovus ir nukreipė kamuolį į vartus!
2 min. žalgiriečiai įsikuria varžovų aikštės pusėje ir metodiškai ieško spragų varžovų gynybiniuose įtvirtinimuose.
Rungtynės prasidėjo.
Rungtynėms teisėjauja arbitrų brigada iš Juodkalnijos: Milovanas Milačičius, Milovanas Djukičius ir Veselinas Radunovičius.
Atsargoje: M.Joensenas, H.Elttoras, K.Jakobbsenas, J.Hognesenas, O.Poulsenas, J.Bjartalidas, S.Olsenas.
„KI Klaksvik“: K.Joensenas, I.Simonsenas, D.Pavlovičius, H.Askhamas, O.Niclassenas, R.Moller-Iversonas, B.Došljakas, S.Hadžibuličius, P.Klettskardas, A.Danielsenas, J.Andreasenas.
Atsargoje: A.Vitkauskas, L.Klimavičius, V.Filipovas, D.Šimkus, S.Nyuiadzis, L.Ogana ir T.Malecas.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Bartkus, D.Slijngardas, M.Tomičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, T.Šimkovičius, J.Manzorro, L.Antalis, S.Mikoliūnas ir Marquinhos.
Šios poros nugalėtojas UEFA Europos lygos antrame atrankos varžybų etape susitiks su „Vaduz“ ekipa iš Lichtenšteino. Pastaroji pirmame etape 1:0 ir 2:3 palaužė Sofijos „Levski“ ekipą iš Bulgarijos.
Pirmoji komandų akistata Farerų salų sostinėje Torshaune liepos 11 d. baigėsi žalgiriečių pergale 2:1. Lemiamą įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką į varžovų vartus atliko „Žalgirio“ gynėjas Mamadou Mbodjis.
Labas vakaras, netrukus LFF stadione prasidės atsakomosios UEFA Europos lygos pirmojo atrankos varžybų etapo rungtynės, kuriose FK „Žalgiris“ susitiks su „KI Klaksvik“ ekipa.