NICLASSEN
DANIELSEN
ANDREASEN
Rungtynės baigėsi žalgiriečių pergale!
Jau per teisėjo pridėtą laiką M.Mbodjis po kampinio galva nukreipė kamuolį varžovų vartus!
Pridedamos 3 minutės.
82 min. V.Filipovą pakeitė Marquinhos.
79 min. R.Moller-Iverseną pakeitė Steibjornas Olsenas.
78 min. po kampinio R.Moller-Iversenas pavojingai šovė į vartus iš už baudos aikštelės ribų. Kamuolys prašvilpė greta virpsto.
Žaidimas pagyvėjo, atakuoti mėgina ir šeimininkai, ir žalgiriečiai.
74 min. S.Nyuiadzis prasiveržė kairiuoju kraštu, bet jo perdavimas adresato nepasiekė.
73 min. dar vienas keitimas žalgiriečių gretose. L.Ogana paliko aikštę, jo vietą atakos smaigalyje užėmė Tomašas Malecas.
64 min. keitimas „Žalgirio“ ekipoje. J.Manzorro paliko aikštę, jį pakeitė Serge'as Nyuiadzis.
63 min. žalgiriečiai kelia kelis kampinius iš eilės, galiausiai kamuolys atšoka D.Slijngardui, bet pastarojo smūgis netikslus.
60 min. po keitimo aikštėje pasirodęs Joannes Bjartalidas neklysta ir užtikrintai realizuoja 11 m baudos smūgį.
58 min. iš tolimos distancijos į vartus smūgiuoja R.Moller-Iversenas, bet D.Bartkus neklysta ir tvirtai gaudo kamuolį.
52 min. šeimininkai atliko perdavimą nuo kampinio gairelės, tačiau D.Bartkus ramiai sugavo kamuolį.
51 min. keitimas šeimininkų gretose. D.Pavlovičius palieka aikštę, jį keičia J.Bjartalid.
Antrą kėlinį žalgiriečiai pradėjo atakomis ir jau 46 min. L.Antalis stipriu smūgiu sudrebino varžovų vartų konstrukciją.
Po įvarčio žalgiriečiai ir toliau užtikrintai kontroliavo kamuolį ir po pirmo kėlinio pirmavo 1:0.
39 min. tuoj pat atsako ir „Žalgiris“. Kampinis prie šeimininkų vartų baigiasi tiksliu Liviu Antalio smūgiu galva! 1:0 „Žalgiris“ išsiveržė į priekį!
38 min. po ilgokos pauzės pavojingą ataką surengė ir šeimininkai, tačiau D.Bartkus po perdavimo iš dešinio atakos krašto pirmas suskubo prie kamuolio.
31 min. J.Manzorro parideno kamuolį M.Mbodjiui ir pastarasis iš eigos smūgiavo į vartus. Vis dėlto, šeimininkų vartininkas sumanymą nuspėjo ir sugavo kamuolį.
30 min. Žalgiriečiai ilgai ir kantriai kontroliuodami kamuolį ieškojo spragų varžovų gynyboje ir galiausiai S.Mikoliūnas uždirbo pražangą dešiniame atakos krašte.
24 min. L.Antalis išprovokuoja varžovo pražangą kairiame atakos krašte. J.Manzorro perdavimas adresato nepasiekia.
23 min. padirbėti tenka ir Džiugui Bartkui, po varžovų aukšto perdavimo į baudos aikštelę „Žalgirio“ vartininkas užtikrintai gaudo kamuolį.
20 min. arbitras fiksuoja taisyklių pažeidimą žalgiriečių baudos aikštelės prieigose. Oro dvikovoje Mamadou Mbodjis pranoksta varžovus, „Žalgiris“ apsigina.
18 min. S.Blagojevičius dar kartą tolimu smūgiu mėgina patikrinti šeimininkų vartininko K.Joenseno budrumą, bet kamuolys skrieja pro šalį.
15 min. po susidūrimo su Rolandu Baravyku ant vejos lieka gulėti Jakupas Andreasenas. Po medikų pagalbos futbolininkas grįžta į aikštę.
13 min. kampinis prie „Žalgirio“ vartų. Perdavimas į baudos aikštelę, bet Louisas Ogana galva išmuša kamuolį link aikštės vidurio.
Rungtynių pradžioje žalgiriečiai ilgiau kontroliuoja kamuolį, tačiau perkelti žaidimą arčiau varžovų baudos aikštelės nepavyksta.
8 min. pirmasis kampinis prie šeimininkų vartų. Jeremy Manzorro atlieka perdavimą, Slavko Blagojevičius galingai smūgiuoja iš baudos aikštelės prieigų, bet kamuolys skrieja virš vartų.
5 min. pirmą smūgį į „Žalgirio“ vartų pusę atlieka „Klaksviko“ futbolininkai, netrukus pavojingu išpuoliu atsako ir žalgiriečiai, bet teisėjai fiksuoja nuošalę.
Skelbiama rungtynių pradžia.
Rungtynėms teisėjauja arbitras iš Liuksemburgo Alain Durieux.
Atsargoje: Meinhardt Joensen, Hjalgrim Elttor, Kristoffur Jakobbsen, Steinbjorn Olsen, Johan Hognesen, Oli Poulsen, Joannes Bjartalid.
„KI Klaksvik“: Kristian Joensen, Isak Simonsen, Deni Pavlovič, Hordur Askham, Olavur Niclassen, Ronni Moller-Iverson, Boris Dosljak, Semir Hadzibulič, Pall Klettskard, Aksel Danielsen, Jakup Andreasen.
Atsargoje: A.Vitkauskas, L.Klimavičius, K.Uzėla, S.Nyuiadzis, Marquinhos ir T.Malecas.
„Žalgiris“ į Europos lygos varžybas grįžta po ketverių metų pertraukos. 2013 m. žalgiriečiai įveikė tris varžovus ir tik ketvirtame atrankos varžybų etape nusileido Zalcburgo „Red Bull“ ekipai.
Šį sezoną kelią UEFA Europos lygoje „KI Klaksvik“ pradėjo pradiniame atrankos varžybų etape ir po dviejų rungtynių bendru rezultatu 3:2 įveikė varžovus iš Maltos – „FC Birkirkara“ ekipą.
1904 m. įkurtas „KI Klaksvik“ klubas per savo ilgametę istoriją 17 kartų tapo Farerų salų čempionu, 6 kartus iškovojo šalies taurę. Tiesa, paskutinį kartą čempionų titulu būsimi „Žalgirio“ varžovai džiaugėsi 1999 metais, o šalies taurę pelnė 2016 m.
Labas vakaras, netrukus Farerų salų sostinėje Torshaune prasidės UEFA Europos lygos pirmojo atrankos varžybų etapo rungtynės, kuriose FK „Žalgiris“ susitiks su „KI Klaksvik“ ekipa.