46
9 MALEC
11 FILIPOV
Rungtynės baigėsi žalgiriečių pergale.
88 min. kuomet atrodė, kad iniciatyvą perėmė ir pergalės labiau nori RFS komanda, Saulius Mikoliūnas fantastišku tolimu smūgiu pasiuntė varžovus į nokdauną!
85 min. po kampinio D.Balodis galva smūgiuoja į A.Mickevičiaus ginamus vartus, kamuolys skrieja virš skersinio.
83 min. M.Marusych palieka aikštę, jį keičia A.Jaudzems.
81 min. svečiai surengia greitą kontrataką, kurią nestipriu, bet tiksliu smūgiu užbaigia RFS puolėjas M.Marusych.
78 min. M.Savičius griauna L.Oganą ir yra įspėjamas.
77 min. po tolimo S.Mikoliūno perdavimo L.Ogana smūgiuoja į vartus, bet RFS vartininkas su smūgiu susidoroja.
75 min. M.Mbodjis pažeidė taisykles aikštės viduryje ir užsidirbo geltoną kortelę.
64 min. dvigubas keitimas „Žalgirio“ komandoje. Linas Klimavičius ir Jeremy Manzorro palieka aikštę, juos keičia trumpai atsipūtę D.Slijngardas ir L.Ogana.
64 min. pavojus prie žalgiriečių vartų. M.Marusych smūgiuoja netrukdomas iš baudos aikštelės centro, bet kamuolys užstringa gynėjų kojose.
60 min. S.Mikoliūnas įsiveržia į varžovų baudos aikštelę, tačiau smūgiuoti į vartus žalgiriečiui sukliudo po kojomis puolęs RFS saugas O.Appiah.
58 min. dar vienas keitimas RFS komandoje. A.Jaudzems paliko aikštę, jį pakeitė R.Uldrikis.
56 min. keitimas svečių ekipoje. Aikštę paliko D.Ulimabševas, jį pakeitė R.Savalnieks.
55 min. tolimas varžovų smūgis, A.Mickevičius užtikrintai gaudo kamuolį.
52 min. puikų individualų reidą surengia J.Manzorro, bet jo perdavimas S.Nyuiadziui šiek tiek per stiprus ir vartininkas pirmas suspėję prie kamuolio.
51 min. tolimas D.Indranio smūgis, kamuolys praskrieja greta virpsto.
Aikštę paliko D.Slijngardas, S.Blagojevičius, Marquinhos, L.Ogana ir T.Malecas. Juos pakeitė S.Mikoliūnas, D.Romanovskis, S.Nyuiadzis, L.Antalis ir T.Šimkovičius.
Antrą kėlinį žalgiriečiai pradeda išleisdami į aikštę iš karto 5 naujus futbolininkus.
Kėlinio pabaigoje žalgiriečiai prispaudžia svečius prie jų vartų, tačiau savo persvaros paversti tiksliais smūgiais nesugeba.
38 min. grėsminga ataka atsako ir RFS. Varžovo prasiveržimą kairiu kraštu pražanga nutraukia M.Mbodjis, tačiau po baudos smūgio žalgiriečiai apsigina.
32 min. puiki žalgiriečių ataka, L.Ogana ir J.Manzorro išveda prieš vartus M.Tomičių, bet pastarasis iš kelių metrų siunčia kamuolį virš vartų.
26 min. įvartis krinta ir į „Žalgirio“ vartus. Varžovas prasiveržia į šeimininkų baudos aikštelę, išprovokuoja pražangą, o 11 m baudos smūgį realizuoja M.Marusych.
Pats J.Manzorro tiksliu smūgiu siunčia kamuolį į dešinį viršutinį RFS vartų kampą. 2:0!
25 min. L.Ogana prasiveržia kairiu kraštu, bet jo perdavimas adresato nepasiekia. Kamuolys atšoka J.Manzorro, bet jį neleistinai stabdo prie baudos aikštelės prieigų.
22 min. stiprus J.Manzorro smūgis pataiko į galvą RFS saugui O.Appiah. Kol futbolininkas atsigauna teisėjas skelbia pertraukėlę.
17 min. J.Manzorro patikrino RFS vartų sargo budrumą baudos smūgiu iš tolesnės distancijos, po rikošeto kamuolys nuskriejo šiek tiek virš skersinio.
14 min. dar vienas kampinis ir dar vienas smūgis. Šį kartą galva smūgiavo M.Mbodjis, bet RFS gynėjai senegaliečio smūgį blokavo.
12 min. kampinis prie šeimininkų vartų. J.Manzorro atlieka perdavimą, M.Tomičius smūgiuoja galva, RFS vartininkas pirštų galiukais nukreipia kamuolį į kampinį.
5 min. D.Slijngardo reidą latviai nutraukia pražanga ties baudos aikštelės riba. Marquinhos elegantišku smūgiu siunčia kamuolį virš gyvatvorės ir į vartų tinklą.
3 min. žalgiriečiai klysta aikštės viduryje, varžovai surengia kontrataką, tačiau J.Manzorro išmuša kamuolį nuo vartų linijos į kampinį. Netrukus jau A.Mickevičius antru bandymu susitvarko su latvių ekipos kapitono smūgiu.
Rungtynės prasideda.
Atsargoje: Roberts Uldrikis, Roberts Savalnieks, Nikita Kolinko, Marko Regža, Kiril Lušnickis, Valentins Troninkovs, Davis Andurs, Daniel Isačenko, Daniel Gringols.
RFS: Dmitrijs Grigorjevs, Vladislavs Sorokins, Daniel Balodis, Danil Ulimbašev, Aleksandr Solovjov, Milan Savič, Ofosu Appiah, Davis Indrans, Artis Jaudzems, Maksim Marusych.
Atsargoje: D.Komža, E.Romanovas, S.Mikoliūnas, D.Romanovskis, S.Nyuiadzis, L.Antalis ir T.Šimkovičius.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: A.Mickevičius, D.Slijngardas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, V.Filipovas, S.Blagojevičius, M.Tomičius, J.Manzorro, Marquinhos, L.Ogana ir T.Malecas.
RFS sezoną pradėjo pergalėmis Latvijos taurės turnyre, o šalies pirmenybėse po 10 turų užima pirmą vietą. Iškovojusi 8 pergales, kartą sužaidusi lygiosiomis ir patyrusi nesėkmę RFS ekipa yra surinkusi 25 taškus.
Laba diena, netrukus LFF stadione FK „Žalgiris“ susitiks su Rygos RFS ekipa. Tai bus antrosios šių komandų rungtynės šį sezoną. Sausio 27 d. Rygoje vykusias draugiškas rungtynes 2:1 laimėjo Valdo Dambrausko treniruojama Rygos komanda.