JAGIELLONIA 2:4 ŽALGIRIS
2018 03 24 13:00, BALSTOGĖ
 
JAGIELLONIA
ŽALGIRIS
INFORMACIJA
TAKTIKA
FOTO
TV TRANSLIACIJA
Jagiellonia
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
PAWELEK
BURLIGA
WASILUK
GUTIERI
BODVARSSON
SZYMONOWICZ
POSPISIL
GRZYB
LAZAREVIČ
WOJCICKI
65
WLAZLO
90 min. Rungtynių pabaiga.
87 min. D.Oyarzuną pakeitė Patrickas Jorgensenas.
86 min. Marquinhos įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino vartininką, bet atskubėjęs gynėjas pargriovė „Žalgirio“ legionierių iš Brazilijos. 11 m baudinį realizavo L.Antalis.
81 min. šeimininkai metasi į puolimą ir po kelių nesėkmingų bandymų visgi pramuša D.Bartkų.
76 min. žalgiriečiai nemažina apsukų. L.Ogana veržiasi link baudos aikštelės, jį grubiai stabdo D.Szymonowicz.
75 min. O apsigynus pagaliau pavyksta surengti ir rezultatyvų išpuolį. T.Šimkovičius perima kamuolį aikštės viduryje, o kontrataką dar vienu įvarčius užbaigia S.Nyuiadzi.
Antroje kėlinio dalyje žalgiriečiai yra priversti daugiau gintis ir žaist be kamuolio. Šeimininkai didina spaudimą, tačiau „Žalgirio“ gynyba kol kas dirba be priekaištų.
72 min. baudos smūgis į „Žalgirio“ vartus, kamuolys prašvilpia virš skersinio.
65 min. šeimininkai prispaudė žalgiriečius prie savo vartų. Po perdavimo nuo kampinio gairelės „Jagiellonia" futbolininkas smūgiuoja galva, kamuolys skrieja virš vartų.
63 min. pavojinga žalgiriečių ataka baigiasi stipriu, tačiau netiksliu S.Mikoliūno smūgiu.
61 min. trigubas keitimas „Žalgirio" gretose. Aikštę palieka T.Malecas, E.Morinas ir G.Freidgeimas. Juos pakeitė MArquinhos, Artūras Lukša ir Arminas Čivilis.
57 min. dar vienas šūvis į „Žalgirio“ vartus, šį kartą sėkmingai žaidžia kamuolį atmušęs D.Bartkus.
55 min. stipriu, bet netiksliu tolimu smūgiu atsakė ir šeimininkai.
Antroje rungtynių dalyje šeimininkai kontroliuoja kamuolį, o žalgiriečiai rengia kontratakas. Po vienos iš jų L.Ogana iš kelių metrų nepataikė į kamuolį, o netrukus S.Nyuiadzi stipriu smūgiu patikrino varžovų vartininką.
Prasideda antras kėlinys.
Iš karto po įvarčio skelbiama pirmo kėlinio pabaiga.
45 min. po įmušto įvarčio šeimininkai pamėgino paspausti žalgiriečius, bet pražiopsojo žaibišką kontrataką. Po Louiso Oganos perdavimo T.Šimkovičius dar kartą išvedė svečius į priekį.
44 min. Deja, baigiantis kėliniui šeimininkai dešiniu kraštu praskrodė žalgiriečių gynybą ir rezultatą išlygino.
38 min. netrukus L.Antalis iš kairiojo atakos krašto klastingu smūgiu privertė paplušėti šeimininkų ekipos vartininką.
37 min. žaidimas dar labiau pagyvėjo. Žalgiriečiai kėlė kampinį, bet varžovai apsigynę surengė žaibišką kontrataką ir tik G.Freidgeimas paskutinę akimirką sutrukdė priešininkui pasiųsti kamuolį į vartus.
34 min. pirmasis smūgis į „Žalgirio“ vartų stačiakampį, tačiau D.Bartkus patikimai gaudo kamuolį.
Tuoj pat pavojinga ataka atsako „Jagiellonia", kamuolys blaškosi svečių baudos aikštelėje, tačiau paskutiniu momentu žalgiriečiai apsigina.
29 min. kampinis prie šeimininkų vartų baigiasi pavojingu Georgo Freidgeimo smūgiu, bet teisėjai fiksuoja nuošalę.
25 min. puikią kontrataką surengę žalgiriečiai praskrodė šeimininkų gynybą ir S.Nyuiadzi po Liviu Antalio perdavimo iš dešinio krašto galva pelnė pirmą įvartį!
21 min. puikią progą pasižymėti turėjo Serge'as Nyuiadzi. Po Tomašo Šimkovičiaus perdavimo Serge'as gavo kamuolį baudos aikštelėje, bet smūgiavo labai netiksliai.
18 min. pavojinga ataka atsakė ir žalgiriečiai. Tomašas Malecas įsiveržė į baudos aikštelę, bet jo perdavimas adresato nepasiekė.
16 min. pavojingas epizodas prie „Žalgirio“ vartų, bet vienas prieš Džiugą Bartkų atsidūręs šeimininkų ekipos žaidėjas kamuolio nepasiekia.
12 min. už pavojingą žaidimą įspėtas Slavko Blagojevičius.
Pirmas kelias minutes su kamuoliu ilgiau žaidė šeimininkai, bet netrukus iniciatyvą perėmė žalgiriečiai. Vis dėlto, smūgių į vartus dar nėra.
Rungtynės prasidėjo.
Atsarginiai: Marian KELEMEN, Sitya GUILHERME, Bartosz KWIECIEN, Maciej TWAROWSKI, Szymon LAPINSKI
„Jagiellonia“: Mariusz PAWELEK, Lukasz BURLIGA, Marek WASILUK, Tomelin GUTIERI, Bodvar BODVARSSON Dawid SZYMONOWICZ, Martin POSPISIL, Rafal GRZYB, Dejan LAZAREVIČ, Jakub WOJCICKI, Piotr WLAZLO.
Atsargoje: A.Mickevičius, A.Čivilis, A.Lukša, P.Jorgensenas ir Marquinhos.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Bartkus, E.Morinas, D.Oyarzunas, G.Freidgeimas, S.Mikoliūnas, S.Blagojevičius, T.Šimkovičius, L.Antalis, S.Nyuiadzis, L.Ogana, T.Malecas.
Nuostolių turi ir „Jagiellonia“. Dėl traumų ir kvietimų į rinktines su „Žalgiriu“ nežais septyni pagrindinės sudėties futbolininkai, taip pat ir lietuvis Arvydas Novikovas.
Šiuo metu įvairiose Lietuvos rinktinėse yra šeši žalgiriečiai, o D.Slijngardas, M.Mbodjis, M.Tomičius ir J.Manzorro išvyką į Balstogę praleidžia dėl traumų.
Po 28 turų 54 taškus turinti „Jagiellonia“ pirmauja Lenkijos čempionate, o „Žalgiris“ A lygoje po keturių turų yra antras.
Tai bus ketvirtoji komandų tarpusavio akistata. 2013 m. sausį Marijampolėje 2:1 laimėjo Lenkijos ekipa, tų pačių metų spalį Balstogėje „Žalgiris“ nusileido 0:3, o 2016 m. sausį „Sportima“ arenoje žalgiriečiai 1:0 įveikė svečius iš Balstogės.
Laba diena, netrukus Balstogės centriniame stadione FK „Žalgiris“ stos į kovą su šeimininkais – „Jagiellonia“ komandos futbolininkais.
Žalgiris
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
86
4 OYARZUN
29 BARTKUS
61
3 FREIDGEIMAS
8 ANTAL
99 OGANA
13 MIKOLIŪNAS
44 NYUIADZI
7 BLAGOJEVIČ
61
9 MALEC
81 ŠIMKOVIČ