68
81 ŠIMKOVIČ
11 FILIPOV
Rungtynės baigėsi vilniečių pergale rezultatu 3:1.
3:1! 47-ąją minutę varžovą atitvėręs ir į baudos aikštelę įsiveržęs L.Ogana pelnė antrą savo įvartį.
Po pirmo kėlinio rezultatu 2:1 pirmauja šeimininkai.
2:1! 40-ąją minutę Marquinhosas įsiveržė į baudos aikštelę ir taikliu smūgiu išnaudojo savo šansą.
38-ąją minutę kilo nemenkas apsistumdymas, kurio metu buvo pašalintas L.Antalis.
31-oji minutė. Nuostabios progos po perdavimo iš dešiniojo neišnaudojo L.Antalis. Rumunas smūgiavo virš vartų.
1:1! Rezultatą išlygino baudos aikštelėje nuo varžovo atitrūkęs ir į tolimąjį vartų kampą kamuolį pasiuntęs L.Ogana.
26-ąją minutę puikios progos neišnaudojo T.Šimkovičius. Jo smūgį atrėmė D.Smugas.
0:1. 19-ąją minutę taikliu smūgiu iš arti pasižymėjo klaipėdietis M.Papšys.
14-ąją minutę L.Antalio smūgiuotą kamuolį virš skersinio nukreipė vartininkas D.Smugas.
8-oji minutė. Abi komandos apsikeitė tolimais smūgiais. Tiek M.Papšys, tiek T.Šimkovičius smūgiavo šalia vartų.