Dvikova pasibaigė vilniečių pergale rezultatu 5:1.
88-ąją minutę vietoje D.Šiušos aikštėje pasirodė B.Mitsikas.
87-oji minutė. Dar vieną T.Maleco smūgį atrėmė D.Smugas.
86-ąją minutę S.Mikoliūnas iš toli smūgiavo netiksliai.
82-ąją minutę B.Lemečevskis galva smūgiavo virš skersinio.
78-ąją minutę varžovų vartininkas D.Smugas buvo įspėtas.
75-ąją minutę L.Antalis žengė į aikštę vietoje J.Manzorro.
72-ąją minutę įspūdingu tolimu smūgiu J.Manzorro sudrebino vartų konstrukciją.
71-ąją minutę į aikštę žengė B.Lemečevskis, pakeitęs D.Lukošių.
68-ąją minutę po grubios D.Smugo klaidos vos nekrito šeštasis svečių įvartis.
61-ąją minutę ant vejos žengė S.Mikoliūnas. Jis pakeitė S.Blagojevičių.
60-oji minutė. Savo pasirodymą baigė T.Šimkovičius. Vietoje jo aikštėje pasirodė L.Ogana.
5:1! 58-ąją minutę po T.Šimkovičiaus pakelto kampinio galva tiksliai smūgiavo M.Tomičius.
4:1! 48-ąją minutę T.Malecas pelnė įvartį, kai kampinį pakėlė T.Šimkovičius.
Komandos pradėjo kovą po pertraukos.
Po pirmo kėlinio žalgiriečiai pirmauja rezultatu 3:1.
3:1! Po J.Manzorro pakelto kampinio tiksliai vienu lietimu smūgiavo M.Tomičius.
38-oji minutė. Po T.Šimkovičiaus perdavimo Marquinhosas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į skersinį, netrukus buvo įspėtas R.Maruška.
2:1! 35-ąją minutę T.Šimkovičius puikiai atliko baudos smūgį iš maždaug 25 metrų ir vėl išvedė vilniečius į priekį.
26-ąją minutę T.Maleco smūgį iš arti atrėmė D.Smugas. Nuo žalgiriečių šturmo varžovai atsimušė.
1:1. 23-iąją minutę po M.Papšio pakelto kampinio T.Labukas sulaukė per daug laisvės ir pasiuntė kamuolį į vartus.
1:0! 19-ąją minutę kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko T.Šimkovičiui, tad šis proga pasinaudojo ir smūgiu vienu lietimu pelnė įvartį.
17-oji minutė. Marquinhosas smūgiavo į vartininką, o T.Šimkovičius galva mušė pro šalį.
13-ąją minutę iš toli smūgiavo S.Blagojevičius, tačiau kroato bandymas vartų sargui vėl bėdų nesukėlė.
9-oji minutė. D.Šimkus smūgiavo iš toli, kamuolys skriejo į vartininką D.Smugą.
5-ąją minutę M.Papšys atsidūrė baudos aikštelėje, tačiau varžovo perdavimas buvo blokuotas.
1-ąją minutę kamuolys baudos aikštelėje atšoko T.Malecui, tačiau puolėjas smūgiavo pro šalį.