ACEVEDO
66
CICILIA
LAUKŽEMIS
Marijampoliečiai bando surengti paskutinę ataką, bet kamuolys skrieja už galinės linijos, o D.Rumšas pagaliau skelbia rungtynių pabaigą.
Rungtynės užsitęsė, nes med.pagalba suteikiama S.Kerlai.
90+5 min. S.Mikoliūnas ir L.Antalis dviese surengia ataką, „Žalgirio“ rumunas smūgiuoja į vartus, bet I.Kardumas kamuolį nukreipia į kampinį.
90+4 min. A.N'Diaye bandydamas laimėti oro dvikovą įsirėžia į R.Baravyką.
Baigianti rungtynėms medicininės pagalbos prireikia D.Bartkui, bet „Žalgirio“ vartininkas gali tęsti rungtynes. Tuo metu, žiūrovai jau palieka areną.
Marijampoliečiai mėgina rengti žalgiriečių vartų šturmą, bet žali ir balti patikimai ginasi.
Arbitras prie pagrindinio rungtynių laiko prideda 5 minutes.
90 min. arbitras už laiko tempimą geltona kortele baudžia D.Bartkų.
88 min. puiki žalgiriečių ataka. S.Mikoliūnas įsiveržė į baudos aikštelę, atmetė kamuolį L.Oganai, bet pastarasis iš kelių metrų smūgiavo virš vartų.
85 min. S.Mikoliūnas veržiasi kairiu kraštu, A.N'Diaye jį be griauna. Šį kartą arbitras geltoną kortelę pataupo.
83 min. L.Ogana surengia individualų kontrišpuolį ir uždirba kampinį. Žalgiriečiai mėgina palaikyti kamuolį, bet marijampoliečiai be ceremonijų nutraukia jų žaidimus.
81 min. A.N'Diaye prasižengia prieš D.Slijngardą, pastarasis stumia varžovą ir yra įspėjamas. Netrukus už kalbas geltoną kortelė rodoma žalgiriečiui V.Filipovui.
77 min. „Sūduva“ prispaudė žalgiriečius prie vartų, tačiau galimybės kontratakuoti sulaukę „Žalgirio“ futbolininkai iššauna. L.Ogana galva numeta kamuolį L.Antaliui, o pastarasis siunčia jį į vartus!
74 min. S.Kerla po A.Švrljugos perdavimo smūgiuoja galva, kamuolys skrieja virš vartų.
70 min. žalgiriečiai surengė ataką, kurią tolimu smūgiu užbaigė S.Mikoliūnas. I.Kardumas kamuolį be problemų sugavo.
69 min. geltona kortelė už smūgį po arbitro švilpuko parodyta K.Laukžemiui.
Tuo pačiu keitimą atliko ir „Sūduva“. Šeimininkų puolėjas R.Cicialia paliko aikštę, jį pakeitė naujokas M.Topčagičius.
66 min. keitimas „Žalgirio“ gretose. T.Šimkovičius paliko aikštę, jį pakeitė L.Ogana.
Išnaudodami kiekybinę persvarą marijampoliečiai pradėjo žalgiriečių vartų apgultį.
64 min. traumą patyrusį V.Slavicką pakeitė V.Gaidučikas.
64 min. pirmą geltoną kortelę užsidirba ir šeimininkai. Ja baudžiamas P.Leimonas.
62 min. netikėtas posūkis. T.Malecas po susidūrimo su varžovu užlipo ant „Sūduvos“ futbolininko ir arbitras D.Rumšas žalgirietį pašalino iš aikštės.
Netrukus „Žalgirio“ vartininkas įspūdingame šuolyje nutraukia dar vieną pavojingą šeimininkų išpuolį.
59 min. V.Filipovas agresyviai atakuoja R.Cicilia ir pažeidžia taisykles prie baudos aikštelės ribų. Marijampoliečių ataką užbaigia A.N'Diaya, bet D.Bartkus varžovo smūgiuotą kamuolį sugauna.
56 min. pirmasis keitimas. Aikštę palieka marijampolietis G.Acevedo, jį keičia A.N'Diaye.
53 min. užsitęsusią žvalgybą tolimu smūgiu nutraukė V.Slavickas. Kamuolys eilinį kartą skriejo pro šalį.
Jau pirmomis antro kėlinio akimirkomis klysta ir geltona kortele baudžiamas M.Tomičius.
Skelbiama antro kėlinio pradžia.
Pirmo kėlinio pabaiga sustabdo įsisiautėjusius abiejų komandų futbolininkus.
45+1 min. baudos smūgis prie „Sūduvos“ vartų priverčia paplušėti I.Kardumą.
45 min. savo meistriškumą demonstruoja ir D.Bartkus. Po klastingos K.Laukžemio smūgio žalgirietis pirštų galiukais nukreipia kamuolį į kampinį.
44 min. savo išpuoliu atsakė ir žalgiriečiai. Po T.Šimkovičiaus perdavimo L.Antalis vienu lietimu smūgiavo į vartus, bet I.Kardumas smūgį atrėmė.
42 min. pavojingiausia „Sūduvos“ ataka. G.Acevedo laimėjo oro dvikovą prieš K.Uzėlą, bet po jo smūgio kamuolys atsitrenkė į skersinį, o pakartotinis K.Laukžemio bandymas buvo šiek tiek netikslus.
35 min. pagyvėjimas „Arvi“ arenos tribūnose. A.Švrljuga perduoda kamuolį į žalgiriečių baudos aikštelę, R.Cicilia smūgiuoja jo nestabdydamas, tačiau į tikslą nepataiko.
Baudos smūgį mėgina realizuoti „Sūduvos“ legionierius iš Čilės G.Acevedo, bet D.Bartkus tvirtai gaudo kamuolį.
31 min. geltona kortelė rodoma ir žalgiriečiui M.Mbodjiui. Už neleistinus veiksmus stabdant R.Cicilia.
29 min. po susidūrimo su S.Kerla ant žaliosios vejos lieka gulėti K.Uzėla. Žalgiriečiui rodoma geltona kortelė.
27 min. žalgiriečiai užsidirba kampinį prie savų vartų. Marijampoliečiai meta į baudos aikštelę visus aukštaūgius, bet pirmas prie kamuolio suskumba M.Tomičius.
25 min. laimėjęs dvikovą aikštės viduryje K.Uzėla paleidžia į ataką L.Antalį, bet pastarojo smūgis iš dešinio krašto sunkumų I.Kardumui nesukelia.
23 min. „Žalgiris“ surengia pozicinę ataką, kurią tolimu smūgiu užbaigia K.Uzėla. Kamuolys skrieja virš I.Kardumo ginamų vartų.
21 min. problemos prie Marijampolės ekipos vartų. Po aukšto perdavimo „Sūduvos“ gynėjas A.Jankauskas ir vartininkas I.Kardumas nepasidalina kamuoliu, bet pastarąjį nuo vartų linijos nuspiria A.Živanovičius.
20 min. pirmasis kraujas rungtynėse. Po susidūrimo su R.Baravyku aikštę priverstas palikti krauju apsipylęs K.Laukžemis.
Šeimininkai mėgina regzti atakas dešiniuoju kraštu, į puolimą aktyviai jungiasi ir vidurio gynėjas Semiras Kerla, bet žalgiriečiai varžovams įsibėgėti neleidžia.
16 min. dar viena marijampoliečių klaida aikštės viduryje virto žalgiriečių kontrataka. Ir šį kartą S.Mikoliūno smūgis buvo per silpnas ir pavojaus šeimininkams nesukėlė.
14 min. žalgiriečiai surengia kontrišpuolį, tačiau T.Šimkovičiaus smūgiuotas kamuolys skrieja gerokai pro šalį.
13 min. kampiniu atsako ir žalgiriečiai. T.Šimkovičius atlieka perdavimą, bet oro dvikovą laimi marijampoliečiai.
11 min. pirmasis kampinis prie žalgiriečių vartų. Marijampoliečiai įžaidžia kamuolį, bet G.Acevedo smūgis labai netikslus.
7 min. L.Antalis mėgina smūgiuoti į vartus, tačiau „Sūduvos“ futbolininkai blokuoja žalgiriečio smūgį.
Jau pirmą minutę Vaidas Slavickas susiduria su Liviu Antaliu, bet žalgiriečiui pavyksta išvengti rimtesnių sužeidimų.
Rungtynės prasideda.
Rungtynėms teisėjauja šiauliečiai Donatas Rumšas, Arūnas Šeškus ir Gevork Arakelian.
Atsargoje: V.Stebrys, V.Gaidučikas, A.N‘Diaye, G.Matulevičius, J.Kasparavičius, R.Vėževičius, M.Topčagičius.
„Sūduva“: I.Kardumas, V.Slavickas, A.Jankauskas, S.Kerla, A.Živanovičius, A.Švrljuga, P.Leimonas, O.Verbickas, G.Acevedo, R.Cicilia, K.Laužemis.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Bartkus, D.Slijngardas, M.Tomičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, K.Uzėla, V.Filipovas, S.Mikoliūnas, T.Šimkovičius, L.Antalis ir T.Malecas.
Tai bus trečiasis Vilniaus ir Marijampolės ekipų susitikimas šį sezoną. Pirmame A lygos rate komandos išsiskyrė be įvarčių, o antrame 3:2 pergalę iškovojo „Sūduva“.
Per 16 rungtynių 42 taškus surinkusi Marijampolės „Sūduva“ A lygoje užima pirmą vietą, o 34 taškus po 17 rungtynių turintis „Žalgiris“ žengia antroje pozicijoje.
Labas vakaras, 20 val. Marijampolėje prasidės A lygos 18 turo rungtynės, kuriose FK „Žalgiris“ susitiks su vietos „Sūduva“.