60
44 NYUIADZI
81 ŠIMKOVIČ
Rungtynės baigėsi svečių pergale.
90+3 min. žalgiriečių ataka baigiasi paskutiniu kampiniu. Į ataką jungiasi net ir D.Bartkus, bet svečiai iš Kauno didelėmis pastangomis apsigina.
89 min. M.Mbodjis baudžiamas geltona kortele.
Žalgiriečiai atakuoja didelėmis pajėgomis, bet varžovai patikimai ginasi.
81 min. po įžaisto kampinio T.Šimkovičius kabina kamuolį į baudos aikštelę, T.Malecas smūgiuoja galva, bet ir vėl pro šalį.
Netrukus L.Antalis prasiveržia kraštu, tačiau kamuolio kelyje atsiduria „Stumbro“ vartininkas.
73 min. T.Šimkovičius nepasiduoda, jau varžovų aikštės pusėje pirmas suskumba prie atšokusio kamuolio, bet smūgis netikslus.
72 min. T.Šimkovičius praranda kamuolį savo aikštės pusėje, varžovai metasi į kontrataką, K.Sekgota ryžtasi smūgiuoti, kamuolys skrieja virš vartų.
67 min. keitimas „Stumbro“ gretose. L.Čerkauską pakeitė Levan Matcharašvilis.
63 min. kontroversiškas epizodas „Stumbro“ baudos aikštelėje. Svečių gynėjas išmušdamas kamuolį sužaidžia ranka, bet arbitras Donatas Šimėnas taisyklių pažeidimo neįžvelgia.
60 min. antras keitimas šeimininkų komandoje. Aikštę paliko S.Nyuiadzis, jį pakeitė Tomašas Malecas.
59 min. po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys atšoko „Stumbro“ saugui M.Juniorui ir pastarasis iš kelių metrų nuginklavo D.Bartkų.
58 min. Serge'as Nyuiadzis prasižengia aikštės viduryje ir yra baudžiamas geltona kortele.
56 min. pavojingu smūgiu atsako „Stumbras“. N.Boucharebas smūguoja iš distancijos, bet D.Bartkus užtikrintai gaudo kamuolį.
Žalgiriečiai didina tempą ir pradeda varžovų vartų apgultį, bet suduoti lemiamo smūgio nepavyksta.
52 min. už pražangą prieš Louisą Oganą geltona kortele baudžiamas R.Sadauskas.
46 min. „Stumbras“ kelia kampinį, bet M.Mbodjis karaliauja antrame aukšte.
Skelbiama antro kėlinio pradžia.
Kėlinio pabaiga privalėjo tapti „Žalgirio“ triumfu, tačiau T.Šimkovičius iš kelių metrų kamuolį paleido šiek tiek virš vartų.
45+2 min. sumaištis „Stumbro“ baudos aikštelėje, svečių žaidėjas po rikošeto smūgiuoja į savus vartus, bet pataiko į ant vartų linijos likusį gynėją.
45 min. kampinis prie svečių vartų. T.Šimkovičius atlieka perdavimą, L.Klimavičius mėgina smūgiuoti, bet kamuolys skrieja toli nuo tikslo.
44 min. pavojingiausias epizodas rungtynėse. Po perdavimo iš kairio krašto Marcos Junioras smūgiuoja galva, kamuolys skrieja visai greta virpsto.
41 min. R.Baravykas primena apie save. „Žalgirio“ gynėjas veržiasi link baudos aikštelės ir smūgiu iš kairės priverčia paplušėti R.Josviaki.
38 min. J.Manzorro keičia Marquinhos.
35 min. „Stumbro“ gynėjas Lukas Čerkauskas prasižengia mėgindamas perimti kamuolį iš Jeremy Manzorro. Pastarasis šlubčiodamas palieka aikštę.
29 min. „Žalgirio“ futbolininkai dar kartą klysta aikštės viduryje, Nasro Boucharebas smūgiuoja iš baudos aikštelės prieigų, kamuolys tikslo nepasiekia.
28 min. „Stumbro“ naujokas M.Bissi tolimu smūgiu mėgina patikrinti D.Bartkaus budrumą, kamuolys švilpia virš skersinio.
27 min. geltona kortele baudžiamas taisykles savo aikštės pusėje pažeidęs L.Klimavičius.
Įpusėjus kėliniui žalgiriečiai susigrąžino iniciatyvą, bet savo persvaros pavojingais smūgiais paversti nesugeba.
17 min. Jardel Nazare perima kamuolį ir veržiasi link žalgiriečių baudos aikštelės, bet jo tolimą smūgį Džiugas Bartkus nukreipia į kampinį.
13 min. Dominyko Galkevičiaus spirtą kamuolį galva į kampinį nukreipia Mamadou Mbodjis. Tačiau išpešti naudos iš kampinio svečiai nesugeba.
12 min. Kauno ekipos žaidėjas bando laimę tolimu smūgiu, kamuolys skrieja gerokai pro šalį.
10 min. pirmasis kampinis prie šeimininkų vartų. L.Klimavičius laimi oro dvikovą ir išmuša kamuolį iš baudos aikštelės.
4 min. pirmą smūgį į varžovų vartų pusę atlieka Rolandas Baravykas. Stipriai, bet netaikliai.
Rungtynės prasidėjo.
Rungtynėms teisėjauja vilniečiai Donatas Šimėnas, Algimantas Bagdonas ir Laurynas Aržuolaitis.
Atsargoje: G.Kvedaras, L.Matcharašvili, M.Adomėnas, V.Armanavičius, A.Belo, B.Alseny, S.Soumah.
„Stumbras“: R.Josviaki, L.Čerkauskas, L.Villela, R.Sadauskas, C.Agostinho, J.Nazare, D.Galkevičius, M.Bissi, K.Sekgota, J.Marcos, N.Boucharebas.
Atsargoje: A.Mickevičius, V.Filipovas, K.Uzėla, D.Kodz, D.Romanovskij, Marquinhos ir T.Malecas.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Bartkus, D.Slijngardas, L.Kilmavičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, M.Tomičius, T.Šimkovičius, S.Nyuiadzis, L.Antalis, J.Manzorro ir L.Ogana.
Tai bus trečiasis komandų susitikimas šį sezoną. Pirmame A lygos rate Marijampolėje „Žalgiris“ ir „Stumbras“ sužaidė be įvarčių, o antrasis mačas Vilniuje baigėsi lygiosiomis 1:1.
Po 15 turų 31 tašką turintis „Žalgiris“ užima antrą vietą, o 16 taškų surinkę kauniečiai yra penktoje pozicijoje.
Laba diena, netrukus LFF stadione prasidės Lietuvos futbolo A lygos 16 turo rungtynės, kuriose susitiks FK „Žalgiris“ ir Kauno „Stumbras“.