44 NYUIADZI
7 BLAGOJEVIČ
85
81 ŠIMKOVIČ
Jau per teisėjo pridėtą laiką žalgiriečiai surengia kelias atakas, bet rezultatas nepasikeičia.
89 min. greta vartų smūgiuoja J.Manzorro.
87 min. S.Blagojevičius šauna iš toli, bet ir vėl virš vartų.
86 min. taisykles pažeidęs M.Kaliadko baudžiamas geltona kortele.
85 min. paskutinis keitimas šeimininkų ekipoje - T.Šimkovičių keičia Karolis Uzėla.
76 min. antras keitimas „Žalgirio“ gretose, vietoje Marquinhos į aikštę žengia Tomašas Malecas.
74 min. trečiasis keitimas Klaipėdos komandoje, aikštę palieka Leandro Da Silva, jį keičia Juro Pejičius.
70 min. keitimai abiejose komandose: žalgirietį S.Nyuiadzį keičia Jeremy Manzorro, o klaipėdietį V.Kendešą - Edvinas Baniulis.
69 min. nuostabi žalgiriečių ataka - T.Šimkovičius paleidžia dešinu kraštu R.Baravyką, pastarasis atmeta kamuolį į baudos aikštelę, o L.Antalis nepalieka jokių šansų varžovų vartininkui.
67 min. tolimu smūgiu L.Paukštę tikrina ir T.Šimkovičius, kamuolys skrieja „Atlanto“ vartininkui į rankas.
65 min. S.Nyuiadzis įsiveržia į baudos aikštelę ir smūgiuoja į vartus, tačiau L.Paukštė gaudo kamuolį.
64 min. L.Antalis efektingai krinta varžovų baudos aikštelėje, bet arbitras Donatas Šimėnas rodo geltoną kortelę žalgiriečiui.
61 min. A.Diallo palieka aikštę, jį keičia Marius Papšys.
59 min. Marquinhos klastingai smūgiuoja į vartus, bet kamuolys skrieja šiek tiek pro šalį.
55 min. grubiai T.Šimkovičių nupjovęs A.Diallo išvysta geltoną kortelę.
51 min. žalgiriečiai netruko persverti rezultatą. Taip pat po kampinio pirmas prie kamuolio varžovų baudos aikštelėje suskubo L.Ogana ir pasiuntė jį į tinklą.
47 min. po įžaisto kampinio rezultatą išlygino „Atlanto“ saugas Abdoulaye Diallo.
Antras kėlinys prasideda.
Kėlinio pabaigoje šiek tiek atsigauna ir klaipėdiečiai, bet rimtesnių progų prie žalgiriečių vartų nesukūrė.
41 min. Sauliaus Mikoliūno klaida prie savo vartų virsta pavojinga klaipėdiečių ataka, bet Džiugas Bartkus su gynėjų pagalba pavojų neutralizuoja.
Po ilgokos pauzės žalgiriečiai surengė pavojingą išpuolį. S.Nyuiadzis perdavė kamuolį L.Antaliui, bet pastarojo smūgis iš baudos aikštelės buvo netikslus.
32 min. baudos smūgis prie klaipėdiečių vartų. T.Šimkovičius prie kamuolio, bet svečiai apsigina.
29 min. klaipėdiečiai surengia retą kontrataką ir uždirba kampinį. Tačiau naudos iš šios standartinės situacijos išpešti svečiams nepavyksta.
25 min. pirmasis kampinis prie svečių vartų. „Atlanto“ futbolininkai išmuša kamuolį, bet pirmas prie jo suskubęs S.Blagojevičius tolimu smūgiu priverčia padirbėti Luką Paukštę.
17 min. grubiai Marquinhos prasiveržimą nutraukęs klaipėdietis Lukas Artimavičius baudžiamas geltona kortele.
15 min. žalgiriečiai savo pranašumą realizavo įvarčiu. Po Serge'o Nyuiadzio perdavimo tiksliu smūgiu pasižymėjo Liviu Antalis.
13 min. elegantiškas Tomašo Šimkovičiaus perdavimas į baudos aikštelę atranda Rolandą Baravyką, bet iš sunkios padėties „Žalgirio“ gynėjas smūgiuoja netaikliai.
10 min. pirmą progą susikuria Liviu Antalis, bet jo smūgis iš kairės netikslus, kamuolys švilpia greta virpsto.
3 min. tolimu smūgiu laimę bando Slavko Blagojevičius, kamuolys skrieja virš vartų.
Rungtynės prasidėjo.
Rungtynėms teisėjauja Donatas Šimėnas, Algimantas Bagdonas ir Laurynas Aržuolaitis.
Atsargoje: P.Doroševas, E.Baniulis, M.Papšys, S.Rakauskas, B.Vieira, K.Pejičius, A.Levšinas.
„Atlantas“: L.Paukštė, L.Artimavičius, D.Beskorovainas, L.Da Silva, A.Diallo, M.Kaliadka, I.Pecha, M.Fridrikas, A.Kočas, D.Šimkus, V.Kendešas.
Atsargoje: A.Mickevičius, D.Slijngardas, K.Uzėla, D.Kodz, D.Romanovskij, J.Manzorro, T.Malecas.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Bartkus, S.Mikoliūnas, M.Tomičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, T.Šimkovičius, S.Nyuiadzis, L.Antalis, Marquinhos ir L.Ogana.
Sužaidus po 13 rungtynių „Žalgiris“ su 25 taškais čempionate yra antras, o 18 taškų turintis „Atlantas“ užima ketvirtą vietą.
Pirmame rate žalgiriečiai Klaipėdoje po permainingos kovos 5:2 įveikė „Atlanto“ futbolininkus.
Laba diena, netrukus LFF stadione prasidės A lygos 14 turo rungtynės, kuriose FK „Žalgiris“ susitiks su Klaipėdos „Atlantu“.