GEDMINAS
70
STOČKŪNAS
MUKANYA
Arbitras M.Lukjančukas skelbia rungtynių pabaigą. Graži pergalė ir puiki dovana 45 gimtadienį švenčiančiam Aurelijui Skarbaliui!
90+4 min. geltoną kortelę gauna V.Borovskis.
Rungtynių pabaigoje su kamuoliu ilgiau žaidžia trakiškiai, bet žalgiriečiai ramiai ginasi.
89 min. užsitęsusi trakiškių ataka baigiasi netiksliu A.Kazakevičiaus tolimu smūgiu.
86 min. trečias keitimas „Žalgirio“ ekipoje. Danielis Romanovskis keičia Marquinhos.
82 min. S.Mikoliūnas veržiasi kairiu kraštu ir uždirba kampinį. M.Mbodjis grumiasi dėl kamuolio baudos aikštelėje, bet T.Švedkauskas laimi mikrodvikovą.
77 min. keli kampiniai prie „Trakų“ vartų, bet užbaigti atakų smūgiais nepavyksta.
76 min. baudos smūgis žalgiriečių aikštės pusėje. Michailo Šyškos perduotas kamuolys atsiduria D.Bartkaus rankose.
75 min. keitimas „Žalgirio“ ekipoje. Karolis Uzėla keičia S.Blagojevičių.
73 min. pavojingomis atakomis atsako trakiškiai. E.Mukanya smūgiuoja iš toli, kamuolys po rikošeto skrieja į kampinį.
71 min. T.Šimkovičius atlieka perdavimą į baudos aikštelę, L.Ogana laimi oro dvikovą, bet kamuolys atsimuša į skersinį.
70 min. keitimas šeimininkų gretose. E.Stočkūną keičia Andrius Kazakevičius.
68 min. puikus R.Baravyko reidas baigiasi kampiniu. T.Šimkovičius atlieka perdavimą, kamuolys vėl sugrįžta jam, bet užbaigti atakos smūgiu nepavyksta.
64 min. geltoną kortelę už pražangą prieš Ernestą Stočkūną išvysta S.Blagojevičius.
63 min. T.Šimkovičius atlieka perdavimą nuo kampinio, Mamadou Mbodjis smūgiuoja galva, bet T.Švedkauskas pirštų galiukais kreipia kamuolį virš skersinio.
62 min. pirmasis keitimas „Žalgirio“ gretose. T.Malecą keičia Louisas Ogana.
61 min. dešiniu kraštu į baudos aikštelę įsiveržęs Rolandas Baravykas atlieka perdavimą, bet nei vienas žalgirietis kamuolio skriejimo kelyje nepasitaiko.
58 min. S.Nyuiadzis kairiame krašte suklaidino kelis varžovus, atliko tikslų perdavimą, tačiau Tomašui Malecui nepavyko iš kelių metrų pataikyti į vartus.
56 min. T.Šimkovičius pražanga nutraukia greitą šeimininkų išpuolį ir išvysta geltoną kortelę.
55 min. pavojinga „Trakų“ ataka, E.Mukanya kovoja dėl kamuolio baudos aikštelėje, bet Marko Tomičius ir D.Bartkus bendromis pastangomis pavojų neutralizuoja.
50 min. aikštės viduryje suklydęs L.Antalis prasižengia ir yra baudžiamas geltona kortele.
Antras kėlinys prasideda pirmu „Trakų“ ekipos smūgiu į „Žalgirio“ vartus. Vaidotas Šilėnas bando laimę iš toli, bet D.Bartkus ramiai gaudo kamuolį.
Pirmas kėlinys baigiasi be didesnių netikėtumų.
41 min. kampinis prie „Trakų“ vartų. Perdavimą atlieka T.Šimkovičius, bet T.Švedkauskas ir vėl prie kamuolio pirmas.
35 min. „Trakų“ gynėjas Justinas Januševskis varžovų aikštės pusėje griauna T.Šimkovičių ir yra įspėjamas.
32 min. žalgiriečiai keliais perdavimais skrodžia varžovų gynybą, bet paskutinis Marquinhos smūgis labai netikslus.
28 min. R.Gedminas prie savo baudos aikštelės griauna Slavko Blagojevičių. Baudos smūgį bando realizuoti T.Šimkovičius, bet T.Švedkauskas pirmas suskumba prie kamuolio.
27 min. dar viena puiki žalgiriečių kontrataka. Serge'as Nyuiadzis iš kairiojo krašto atliko tikslų perdavimą, bet L.Antalis vienu lietimu kamuolį nukreipė virš vartų.
Kėliniui įpusėjus žalgiriečiai užtikrintai kontroliuoja žaidimą ir neleidžia trakiškiams sugrįžti į žaidimą.
15 min. kampinis prie „Žalgirio“ vartų virsta greita žalgiriečių kontrataka, bet šį kartą T.Šimkovičiui tiksliai perduoti kamuolio nepavyksta.
14 min. žalgiriečiai nemažina spaudimo, T.Šimkovičius ryžtasi tolimam smūgiui, bet kamuolys skrieja virš vartų.
12 min. žalgiriečiai greitai įžaidžia baudos smūgį, Tomašas Šimkovičius pastebi į baudos aikštelę įkirtusį L.Antalį, o pastarasis stipriu smūgiu nuginkluoja „Trakų“ vartininką Tomą Švedkauską.
11 min. Valentinas Jeriomenka pavojingai prasižengia prieš Liviu Antalį ir išvysta geltoną kortelę.
6 min. pirmasis pavojingas epizodas prie „Trakų“ vartų. Žalgiriečiai surengia greitą kontrataką, o ją stipriu, bet netiksliu smūgiu į vartus užbaigia Marquinhos.
Rungtynės prasideda.
Rungtynėms teisėjauja arbitrų brigada iš Šiaulių: Manfredas Lukjančukas, Mangirdas Mirauskas, Dainius Raudys.
Atsargoje: I.Plūkas, D.Česnauskis, A.Kazakevičius, E.Ališauskas, R.Masenzovas, M.Vasiliauskas, A.Netzeris.
„Trakai“: T.Švedkauskas, V.Borovskis, J.Januševskis, V.Jeriomenka, V.Šilėnas, D.Biljaletdinovas, M.Šyška, E.Stočkūnas, R.Gedminas, J.Marazas, E.Mukanya.
Atsargoje: A.Mickevičius, E.Romanovas, A.Lukša, K.Uzėla, D.Kodz, D.Romanovskij, L.Ogana.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Bartkus, S.Mikoliūnas, M.Tomičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, T.Šimkovičius, S.Nyuiadzis, L.Antalis, Marquinhos ir T.Malecas.
Pirmoji „Žalgirio“ ir „Trakų“ tarpusavio akistata įvyko balandžio 7 dieną. Tada po permainingos kovos pergalę 3:2 iškovojo žalgiriečiai.
Po 12 turų 22 taškus surinkęs „Žalgiris“ A lygoje užima antrą vietą, o 19 taškų turintys „Trakai“ žengia trečioje pozicijoje. Tiesa, trakiškiai yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis daugiau.
Laba diena, netrukus LFF stadione prasidės centrinė A lygos 13 turo dvikova, kurioje susitiks „Žalgirio“ ir „Trakų“ futbolo komandos.