PAULIUS
PILIBAITIS
MICKEVIČIUS
ŠIRVYS
90+4 min. paskutinis baudos smūgis prie kauniečių vartų baigiasi be įvarčio, skelbiama rungtynių pabaiga.
Prie pagrindinio laiko pridedamos 4 minutės. Žalgiriečiai rengia vieną antpuolį po kito, bet kauniečiai iš paskutiniųjų ginasi.
Prie pagrindinio laiko pridedamos 4 minutės.
88 min. kampinis prie kauniečių vartų, susistumdymas baudos aikštelėje baigiasi žalgiriečių pražanga.
82 min. trečias keitimas Kauno komandoje. S.Paulių keičia A.Raginis. O Liną Klimavičių keičia Diego Oyarzunas.
81 min. kampinis prie Kauno komandos vartų. Mamadou Mbodjis aplenkia varžovų vartininką, smūgiuoja galva, bet kamuolys sudrebina skersinį ir atšoka į vartininko rankas.
79 min. ilgai gynyboje tūnoję kauniečiai surengia kontrataką ir uždirba kampinį. Tačiau žalgiriečiai pavojų neutralizuoja ir rengia savo ataką.
I.Dedurą keičia Ante Bakmazas.
75 min. po susidūrimo su varžovu traumą patyręs I.Dedura palieka aikštę, kurį laiką šeimininkai žaidžia mažumoje.
71 min. keli kampiniai iš eilės prie šeimininkų vartų, kyla įtampa, bet kauniečiai atsimuša.
70 min. antras keitimas „Žalgirio“ ekipoje. Į aikštę žengia Louisas Ogana, keisdamas M.Tomičių.
66 min. kampinis prie kauniečių vartų, bet atrasti spragų šeimininkų gynyboje nepavyksta.
Žalgiriečiai didina apsukas. Mindaugas Čepas atsako keitimu: vietoje nepastebimo Jurijaus Mamajevo išleidžia Gratą Sirgėdą.
59 min. R.Baravykas jungiasi į ataką, tačiau užbaigti prasiveržimo tiksliu smūgiu ir jam nepavyksta.
54 min. graži J.Manzorro ir T.Šimkovičiaus kombinacija baigiasi dar vienu kampiniu. Žalgiriečiai įžaidžia kamuolį, bet šeimininkai dar kartą apsigina.
46 min. T.Šimkovičius po baudos smūgio uždirba kampinį, bet šeimininkai apsigina. Netrukus iš toli smūgiuoja L.Antalis, tačiau Martynas Matuzas nukreipia kamuolį į kampinį.
Po pertraukos „Žalgirio" gretose keitimas. Vietoje Serge Nyuiadzi į aikštę žengia Jeremy Manzorro.
Prasideda antrasis kėlinys.
Arbitras Vijūnas Vasiliauskas skelbia pirmo kėlinio pabaigą.
Žalgiriečiai atsako savo atakomis, bet užbaigti jų pavojingais smūgiais nepavyksta.
43 min. baudos smūgis į „Žalgirio“ vartus, D.Bartkus kumščiais išmuša kamuolį nuo savo vartų.
39 min. po ilgesnės pauzelės žalgiriečiai surengia pavojingą išpuolį. Rolandas Baravykas atlieka perdavimą iš dešinės, bet baudos aikštelėje kamuolys prasilenkia su žalgiriečiais.
29 min. baudos smūgis prie Kauno ekipos baudos aikštelės. T.Šimkovičius tradiciškai perduoda kamuolį į baudos aikštelę, T.Malecas aplenkia Igną Dedurą, bet po „Žalgirio“ puolėjo smūgio galva kamuolys skrieja greta virpsto.
28 min, šeimininkai kelia kelis kampinius iš eilės, bet Džiugas Bartkus žaidžia patikimai.
Žalgiriečiai didina tempą ir verčia varžovus gainiojantis kamuolį. Savo ruožtu, kauniečiai laimės ieško tolimais perdavimais, kurie rimtesnių problemų žalgiriečiams nekelia.
Žaidimo kontrolė priklauso žalgiriečiams, bet paversti jos įvarčiais nepavyksta.
14 min. baudos smūgis kauniečių aikštės pusėje. T.Šimkovičius perduoda kamuolį į baudos aikštelę, tačiau kamuolys adresatų nepasiekia.
12 min. pirma pavojinga situacija prie kauniečių vartų. Tomašas Šimkovičius puikiu perdavimu išvedė Liviu Antalį prie varžovų vartų, bet pastarojo smūgis buvo labai silpnas.
9 min. pirmas kampinis prie šeimininkų vartų baigiasi labai netiksliu S.Blagojevičiaus smūgiu.
Rungtynėms teisėjauja aikštės teisėjas V.Vasiliauskas, asistentai – V.Snarskis ir A.Kartašovas.
Atsargoje: D.Mikelionis, A.Bakmazas, P.Malakas, M.Popiera, A.Raginis. G.Sirgėdas, A.Bursucas.
„Kauno Žalgiris“: M.Matuzas, P.Širvys, I.Dedura, M.Beneta, T.Snapkauskas, G.Zagurskas, E.Kloniūnas, J.Mamajevas, S.Paulius, L.Pilibaitis ir E.Mickevičius.
Atsargoje: A.Mickevičius, D.Oyarzunas, S.Mikoliūnas, K.Uzėla, D.Romanovskij, J.Manzorro ir L.Ogana.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Bartkus, D.Slijngardas, M.Mbodjis, L.Klimavičius, R.Baravykas, S.Blagojevičius, M.Tomičius, S.Nyuiadzis, T.Šimkovičius, L.Antalis ir T.Malecas.
Tai bus jau antrasis komandų susitikimas šį sezoną. A lygos pirmame rate „Sportima“ manieže vykusias rungtynes 2:0 laimėjo „Žalgiris“, o įvarčius pelnė Marko Tomičius ir Tomašas Malecas.
Po 7 turų 14 taškų turintys žalgiriečiai A lygoje užima antrą vietą, o 6 taškus surinkusi Kauno komanda yra paskutinė – aštunta.
Labas vakaras, netrukus Kauno Nacionalinės futbolo akademijos aikštėje prasidės A lygos 8 turo rungtynės. Jose FK „Žalgiris“ susitiks su „Kauno Žalgiriu“