PEJIČIUS
ŠIMKUS
KAZLAUSKAS
Rungtynės baigėsi „Žalgirio“ pergale.
88 min. pavojinga ataka atsakė žalgiriečiai. T.Šimkovičiaus smūgį atrėmė „Atlanto“ vartininkas, o D.Slijngardo mėginimą P.Doroševas sugavo.
86 min. geltona kortele už kietą pražangą baudžiamas S.Mikoliūnas.
85 min. klaipėdiečiai perėmė kamuolį aikštės viduryje, surengė pavojingą kontrataką, tačiau paskutinis smūgis buvo netikslus.
82 min. Saulius Mikoliūnas pakeitė S.Nyuiadzį.
76 min. žalgiriečiai gesina šeimininkų atakas puikiu L.Antalio įvarčiu galva!
74 min. aikštę paliko atlantietis V.Kendešas, jį pakeitė puolėjas Edvinas Baniulis.
72 min. pavojingas epizodas prie svečių vartų. Po perdavimo nuo kampinio gairelės kamuolys užstrigo žaidėjų maišalynėje prieš „Žalgirio“ vartus, tačiau galiausiai pavyko apsiginti.
66 min. keitimas „Atlanto“ ekipoje. J.Pejičių keičia Marius Papšys.
65 min. antras keitimas „Žalgirio“ ekipoje. L.Klimavičių keičia Jeremy Manzorro.
62 min. žalgiriečiai surengia gražią ataką, T.Šimkovičius perduoda kamuolį L.Antaliui ir pastarasis įšauna jį į vartus!
57 min. kampinis prie šeimininkų vartų. T.Šimkovičius perduoda kamuolį, T.Malecas bando nukreipti jį į vartus, bet šį sykį „Atlanto“ vartininkas sumanymą atspėja.
55 min. pavojingas D.Šimkaus smūgis, bet Dž.Bartkus užtikrintai gaudo kamuolį.
50 min. po T.Šimkovičiaus perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į savo vartus nukreipė „Atlanto“ gynėjas Aleksandras Levšinas.
49 min. geltoną kortelę išvydo šeimininkų gynėjas Mindaugas Panka.
46 min. po pertraukos aikštėje pasirodė Liviu Antalis. Jis pakeitė Marquinhos.
45 min. komandos grįžta į aikštę, prasideda antras kėlinys.
45 min. arbitras R.Valikonis skelbia pirmo kėlinio pabaigą.
40 min. visgi netrukus triumfuoja „Žalgiris“ po T.Šimkovičiaus baudos smūgio varžovų vartininkas nukreipia kamuolį į kampinį, bet po kampinio M.Tomičius galva lygina rezultatą.
Po kelių akimirkų tas pats A.Diallo grubiai prasižengia prieš T.Šimkovičių, bet galiausiai geltona kortelė rodoma Tomašui.
38 min. dar viena geltona kortelė rodoma „Atlanto“ gynėjui Abdoulaye Diallo.
35 min. geltona kortelė už nutrauktą varžovų ataką rodoma Donovanui Slijngardui.
Deja, tinkamai pasinaudoti baudos smūgiu žalgiriečiams nepavyksta, šeimininkai ir vėl apsigina.
30 min. „Atlanto“ žaidėjas Domantas Šimkus savo baudos aikštelės prieigose griauna Marquinhos ir išvysta geltoną kortelę.
27 min. kampinis prie „Atlanto“ vartų. T.Šimkovičius užsuka kamuolį į varžovų vartus, bet P.Doroševas antruoju bandymu kamuolį sugauna.
Po audringos rungtynių pradžios žaidimas aprimo, abi komandos mėgina perimti kamuolio kontrolę, bet kol kas koją kiša gausios klaidos.
12 min. dar vienas klaipėdiečių įvartis. Po kampinio ir kelių rikošetų kamuolys atšoka Donatui Kazlauskui ir pastarasis griūdamas nukreipia jį į „Žalgirio“ vartus.
8 min. kampinis prie „Atlanto“ vartų, Tomašas Malecas laimi oro dvikovą, bet po jo smūgio kamuolys skrieja į Pavelo Doroševo rankas.
6 min. Audringa rungtynių pradžia. Šeimininkai tuoj pat atsako savo rezultatyvia ataka, kurią galingu smūgiu užbaigia Anilas Kočas.
2 min. po perdavimo nuo kampinio gairelės pirmas prie kamuolio suskubęs Marko Tomičius pasiuntė jį į vartus.
Rungtynės prasidėjo žalgiriečių ataka ir pavojingu Serge'o Nyuiadzi smūgiu.
Rungtynėms teisėjauja: Robertas Valikonis, Algimantas Bagdonas ir Tadas Dunauskas.
Atsargoje: L.Paukštė, A.Bartkus, R.Filipavičius, M.Papšys, E.Baniulis, B.Vieira, I.Pecha.
„Atlantas“: P.Doroševas, L. Da Silva, A.Diallo, M.Panka, M.Kaliadka, A.Levšinas, A.Kočas, J.Pejičius, D.Šimkus, V.Kendešas, D.Kazlauskas.
Atsargoje: A.Mickevičius, G.Freidgeimas, K.Uzėla, S.Mikoliūnas, J.Manzorro, L.Antalis, L.Ogana.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Bartkus, D.Slijngardas, M.Mbodjis, L.Klimavičius, R.Baravykas, S.Blagojevičius, M.Tomičius, S.Nyuiadzis, T.Šimkovičius, Marquinhos ir T.Malecas.
Praėjusiame ture „Žalgiris“ po dramatiškos kovos 3:2 įveikė „Trakų“ ekipą, o „Atlantas“ svečiuose 1:2 nusileido čempionų titulą ginančiai Marijampolės „Sūduvos“ komandai.
Po 6 turų 11 taškų turintys žalgiriečiai A lygoje užima antrą vietą, o 8 taškus turintys klaipėdiečiai žengia trečioje pozicijoje.
Labas vakaras, netrukus Klaipėdoje prasidės A lygos 7 turo rungtynės, kuriose FK „Žalgiris“ susitiks su vietos „Atlantu“.