78
TADIČIUS
88
LAUKŽEMIS
90+2 min. žaidimas persikėlė prie „Sūduvos" vartų, tačiau pramušti marijampoliečių gynybos „Žalgirio“ futbolininkams nepavyko.
89 min. paskutinis keitimas „Sūduvoje" - K.Laukžemį keičia Robertas Vėževičius.
87 min. keičiamas G.Acevedo, jo vietą užima Povilas Leimonas.
83 min. Marquinhos keičiamas, jo vietą aikštėje užima Louis Ogana.
82 min. Marquinhos smūgiuoja į vartus, kamuolys - I.Kardumo rankose.
81 min. grubiai S.Mikoliūną sustabdęs V.Slavickas išvysta antrą geltoną kortelę ir palieka aikštę.
78 min. keitimas šeimininkų ekipoje. Julius Kasparavičius keičia J.Tadičių.
Tuoj pat geltona kortelė rodoma „Sūduvos" gynėjui Semirui Kerlai.
75 min. „Žalgirio" ataka užgęsta prie varžovų baudos aikštelės, o kamuolį perėmę marijampoliečiai surengia kontrataką, kurią pavojingų smūgiu užbaigia K.Laukemis.
74 min. dar vienas kampinis, šį kartą L.Klimavičius išsivalo.
71 min. kampinis prie žalgiriečių vartų. Arenoje pagyvėjimas, baudos aikštelėje – sumaištis. Įtampos židinius likviduoja D.Bartkus.
66 min. pirmas keitimas „Žalgirio" sudėtyje. Serge'as Nyuiadzi keičia Danielį Romanovskį.
62 min. ilga ir sėkminga ataka atsako žalgiriečiai, tačiau D.Romanovskis baudos aikštelėje suklaidinęs kelis varžovus nesugeba atlikti tikslaus perdavimo.
60 min. po ilgesnės pozicinės atakos iš toli smūgiuoja V.Slavickas. Kamuolys skrieja toli nuo tikslo.
57 min. tolimu smūgiu laimę pabando ir Marquinhos, tačiau Ivanui Kardumui padirbėti neteko.
54 min. už pavojingą žaidimą geltona kortele baudžiamas žalgirietis T.Malecas.
52 min. labai pavojingai baudos smūgį atlieka T.Šimkovičius, tačiau ir vėl kamuolys skrieja virš skersinio.
49 min. geltona kortelė rodoma „Sūduvos" saugui A.N'Diaye, o po kelių miniučių - ir V.Slavickui.
48 min. J.Tadičius iš kelių metrų kala į vartus, kamuolys skrieja virš skersinio.
Prasidėjo antras kėlinys.
po 45 min. kovos rezultatas lygus 0:0.
45 min. dar vienas karštas momentas šeimininkų pusėje, E.Gaigalas skiria baudos smūgį, bet žalgiriečiams pasinaudoti šia proga nepavyksta.
Netrukus savo ataka atsako ir žalgiriečiai, Marquinhos smūgiuoja iš baudos aikštelės prieigų, kamuolys skrieja šalia virpsto.
43 min. tolimu smūgiu apie save primena „Sūduvos" kapitonas V.Slavickas, bet kamuolys skrieja aukštai virš vartų.
35 min. pirmasis kampinis prie „Sūduvos" vartų. Prie kamuolio T.Šimkovičius, o po pakartotinio perdavimo D.Romanovskis iš patogios situacijos smūgiuoja virš vartų,
31 min. po kampinio galva į vartus smūgiuoja K.Laukžemis, kamuolys skrieja pro šalį.
30 min. po ilgos pertraukos marijampoliečiai surengia greitą kontrataką, bet lemiamoje jos stadijoje kamuolį į kampinį nusiunčia L.Klimavičius.
Kėliniui įpusėjus iniciatyvą perėmė žalgiriečiai, tačiau ilgos pozicinės atakos smūgiais neužbaigiamos.
21 min. pavojinga šeimininkų ataka, po K.Laukžemio perdavimo smūgiuoti bando J.Tadičius, bet Linas Klimavičius blokuoja smūgį.
15 min. pirmas baudos smūgis „Sūduvos“ aikštės pusėje, bet aukštaūgiai šeimininkų gynėjai apsigina.
12 min. sumaištis aikštėje. Arbitras Edmundas Gaigalas ilgai aiškinasi, kas vertas įspėjimų ir galiausiai rodo geltoną kortelę D.Barauskui.
10 min. dar viena šeimininkų ataka baigiasi pavojingu Josipo Tadičiaus smūgiu iš kelių metrų, bet Džiugas Bartkus gelbėja komandą.
7 min. po dar vieno - jau trečio baudos smūgio prie „Žalgirio“ vartų Semiras Kerla bando laimę iš toli. Kamuolys skrieja greta vartų.
Susitikimas prasidėjo labai aktyviai, daug kovos ir taisyklių pažeidimų.
Rungtynės prasideda.
Dar neprasidėjus rungtynėms „Žalgirio" sudėtyje įvyko taip vadinamas "nulinis" keitimas. Apšilimo metu susižeidusį Donovaną Slijngardą pakeitė Dominykas Barauskas.
Rungtynių arbitrai: Edmungas Gaigalas, Vladimiras Gerasimovas, Tomas Domarkas.
Atsargoje: S.Klevinskas, M.Iharošas, P.Leimonas, R.Vėževičius, R.Cicilia, G.Matulevičius, J.Kasparavičius.
„Sūduva“: I.Kardumas, A.Švrljuga, A.Jankauskas, S.Kerla, V.Gaidučikas, V.Slavickas, A.N‘Diaye, G.Acevedo, O.Verbickas, J.Tadičius, K.Laukžemis.
Atsargoje: A.Mickevičius, D.Barauskas, K.Uzėla, D.Kodz, S.Nyuiadzis, L.Antalis, L.Ogana.
Startinė „Žalgirio“ sudėtis: D.Bartkus, D.Slijngardas, L.Klimavičius, D.Oyarzunas, R.Baravykas, S.Blagojevičius, D.Romanovskis, S.Mikoliūnas, Marquinhos, T.Šimkovičius, T.Malecas.
Praėjusiame A lygos ture žalgiriečiai savo aikštėje 4:0 sutriuškino „Palangos“ ekipą, o „Sūduva“ namuose 4:2 įveikė svečius iš Jonavos.
Centrinėse turo rungtynėse susitinka čempionato lyderiai – visas tris pergales iškovojusi „Sūduva“ ir 7 taškus per tris turus surinkęs „Žalgiris“.
Labas vakaras, 20 val. Marijampolės „Arvi“ arenoje prasidės A lygos 4 turo rungtynės tarp „Žalgirio“ ir vietos „Sūduvos“.