7 BLAGOJEVIČ
9 MALEC
81 ŠIMKOVIČ
Rungtynės baigėsi žalgiriečių pergale.
90 min. Rungtynių pabaigoje žaidimo intensyvumas sumažėjo, tačiau žalgiriečiai pagaliau prisišaudė ir po S.Mikoliūno perdavimo T.Šimkovičius pelnė ketvirtą įvartį.
Po minutės jau pats Saulius bando laimę tolimu šūviu, virš vartų.
82 min. S.Mikoliūnas veržiasi kairiuoju kraštu, atlieka perdavimą į baudos aikštelę, bet T.Malecas nepataiko į kamuolį.
80 min. Saulius Mikoliūnas žengia į aikštę. Keičia S.Blagojevičių.
79 min. dar vienas smagus momentas - po M.Tomičiaus smūgio ir rikošeto kamuolys patikrina virpstą, bet atšoka į aikštę.
76 min. S.Blagojevičiaus tolimas šūvis, svečių vartininkas nukreipia kamuolį į kampinį. Netrukus po L.Klimavičiaus smūgi galva varžovus gelbėja kamuolį nuo vartų linijos numušęs gynėjas.
75 min. D.Romanovskis smūgiuoja į vartus, bet žalgiriečiui pritrūksta kelių centimetrų.
69 min. po ilgos pertraukos į žaidimą įsijungia ir D.Bartkus, sugavęs kamuolį po O.Ransfordo smūgio.
68 min. T.Malecas ir trečią kartą siunčia kamuolį į vartus, bet šį kartą arbitro padėjėjas fiksuoja nuošalę.
Trečiasis keitimas „Palangos" komandoje. Į aikštę žengia Osei Ransford.
66 min. arti antrojo įvarčio Marquinhos, bet sulaukęs kamuolio baudos aikštelėje brazilas iš kelių metrų nepataiko į vartus.
61 min. H.Lukmanas emocingai reaguoja į arbitro sprendimą ir sulaukia įspėjimo.
Antrame kėlinyje aktyviau žaidžia svečiai, bet 56 min. dar vieną ataką dešiniu kraštu surengę žalgiriečiai didina persvarą. Po Marquinhos perdavimo pasižymėjo T.Malecas.
Keitimai abiejose komandose. „Žalgirio“ gretose M.Mbodjį pakeitė Diego Oyarzunas, o svečių komandoje aikštėje pasirodė naujokas Haruna Lukmanas.
Komandos jau aikštėje, prasideda antras kėlinys
skelbiama kėlinio pabaiga
45 min. keli kampiniai prie žalgiriečių vartų, tačiau L.Klimavičius laimi visas dvikovas.
44 min. varžovų ataką pražanga sustabdęs S.Blagojevičius baudžiamas geltona kortele.
39 min. individualios technikos grožybes demonstruoja Marquinhos, suklaidinęs kelis varžovus, tačiau iš patogios padėties nepataikęs į vartus.
36 min. tęsiasi „Žalgirio" atakos. Dar vieną progą turi T.Malecas, galiausiai ataką užbaigia M.Tomičius, bet serbo smūgis iš kelių metrų per silpnas ir netikslus.
33 min. O jau antru savo smūgiu Marquinhos preciziškai tiksliai kala kamuolį po skersiniu. Pirmasis brazilo įvartis „Žalgirio“ ekipoje!
31 min. tolimu smūgiu laimę bando Marquinhos, bet kamuolys skrieja aukštai virš vartų.
30 min. baudos smūgis prie „Žalgirio" baudos aikštelės prieigų. Aukštas perdavimas į baudos aikštelę, oro dvikovą laimi L.Klimavičius.
28 min. už grubią pražangą aikštės viduryje geltona kortelė parodyta palangiškiui V.Kabordai.
24 min. po dar vieno perdavimo į varžovų baudos aikštelę galva smūgiavo Mamadou Mbodjis, bet kamuolys praskriejo greta virpsto.
18 min. dar vienas šansas įvarčiui, bet M.Tomičius kamuolį perkėlė ir per vartininką, ir per vartus.
15 min. savo ataka atsako žalgiriečiai, Marquinhos veržiasi dešiniu kraštu, atlieka perdavimą į baudos aikštelę, o ten įkirtęs T.Malecas galva siunčia kamuolį į vartus.
13 min. dar vienas baudos smūgis iš kairio atakos krašto. Šį kartą prie kamuolio J.Manzorro, bet jo perdavimas virsta greita varžovų kontrataka ir kampiniu prie „Žalgirio" vartų.
8 min. baudos smūgis prie „Palangos“ vartų, T.Šimkovičius atlieka perdavimą į baudos aikštelę, tačiau svečiai apsigina.
5 min. „Žalgiris“ nuo pirmų minučių užgula varžovų vartus, kelia kelis kampinius, bet smūgiuoti į vartus nepavyksta.
Rungtynės prasidėjo.
Rungtynių arbitrai: Donatas Šimėnas, Algimantas Bagdonas, Laurynas Aržuolaitis, Robertas Valikonis.
Atsargoje: T.Norbutas, G.Juška, M.Radžiukynas, Sig.Urbys, T.Dombrauskis, H.Lukmanas, O.Ransfordas.
„Palanga“: A.Tcvetkovas, D.Norvilas, M.Bagužis, V.Kaborda, W.Dioufas, B.Goupy, R.Šveikauskas, J.Raziūnas, Y.Moyo, V.Furdui, Sim.Urbys.
Atsargoje: A.Mickevičius, D.Barauskas, D.Oyarzunas, S.Mikoliūnas, D.Romanovskis, D.Kodz ir L.Ogana.
Startinė „Žalgirio“ sudėtis: D.Bartkus, D.Slijngardas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, M.Tomičius, J.Manzorro, T.Šimkovičius, Marquinhos ir T.Malecas.
Tai bus antrasis oficialus „Žalgirio“ ir „Palangos“ susitikimas. Pirmasis įvyko 2016 m. rugpjūčio 6 d. LFF taurės turnyro aštuntfinalyje. Tada „Žalgiris“ svečiuose laimėjo 4:0.
A lygos 1 ture „Palanga“ Klaipėdoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Jonavos“ ekipa, o 2-ame išvykoje 0:2 nusileido Marijampolės „Sūduvai“.
Po dviejų čempionato turų žalgiriečių sąskaitoje yra 4 taškai, o svečiai iš Palangos iki šio mačo surinko 1 tašką.
Labas vakaras, netrukus Vilniaus „Sportima“ arenoje prasidės A lygos 3 turo rungtynės, kuriose „Žalgiris“ susitiks su „Palangos“ komanda.