9 MALEC
65
81 ŠIMKOVIČ
Rungtynės baigės, „Žalgiris" Turkijoje patyrė pirmą nesėkmę.
88 min. varžovai savo baudos aikštelės prieigose prasižengė prieš T.Malecą, bet L.Antalio baudos smūgis buvo netikslus.
85 min. D.Romanovskis įsiveržė į varžovų baudos aikštelę, bet smūgiuoti į vartus jam neleido.
80 min. Mamadou Mbodj pakeitė J.Manzorro.
75 min. Danielis Romanovskis ir Karolis Uzėla pakeitė D.Slijngardą ir S.Nyuiadzi.
65 min. Liviu Antalis ir Dominykas Barauskas keičia Marquinhos ir T.Šimkovičių.
Žalgiriečiai ilgiau kontroliuoja kamuolį, bet baigiamoje atakos fazėje trūksta tikslumo.
60 min. pirmas keitimas. Marko Tomičius keičia Slavko Blagojevičių.
57 min. Marquinhos įsiveržia į baudos aikštelę, bet paskutinę akimirką vartininkas nutraukia jo reidą.
Antro kėlinio pradžioje su kamuoliu ilgiau žaidžia žalgiriečiai, bet varžovai labai pavojingai kontratakuoja. Kartą nuo įvarčio išgelbėjo D.Bartkus, kartą smūgį blokavo D.Slijngardas.
Prasideda antras kėlinys. Kol kas nei viena komanda keitimų neatliko.
45 min. žalgiriečiai uždirba kampinį, bet arbitras skelbia pirmo kėlinio pabaigą.
43 min. po minutės jau žalgiriečiai turi puikią progą, bet T.Šimkovičius iš kelių metrų nepataiko į vartus.
42 min. pirmo kėlinio pabaigoje žalgiriečiai ilgiau kontroliuoja kamuolį, didesnėmis jėgomis atakuoja, tačiau vienas varžovų kontrišpuolis baigiasi įvarčiu.
27 min. ukrainiečiai nenusileidžia, pozicinė ataka užbaigiama stipriu tolimu smūgiu, kamuolys skrieja virš vartų.
25 min. R.Baravykas iš dešinio krašto atliko puikų perdavimą T.Malecui, pastarasis smūgiuoja vienu lietimu, bet kamuolys švilpia greta virpsto.
18 min. iššauna prancūziška „Žalgirio“ jungtis. J.Manzorro iš kairio flango atlieka tikslų perdavimą į baudos aikštelę, o ten be priežiūros paliktas S.Nyuiadzi siunčia kamuolį į vartus.
14 min. žaidimas suaktyvėjo, po „Žalgirio" atakos pavojingai į vartus smūgiuoja Marquinhos, netrukus stipriu, bet netiksliu smūgiu atsako „Vorskla".
11 min. greita „Vorsklos" kontrataka baigiasi pirmuoju įvarčiu. D.Bartkus pirmą varžovų smūgį atrėmė, bet prie kamuolio suskubęs priešininkas antruoju bandymu pasiuntė jį į vartus.
8 min. varžovai po baudos smūgio smūgiuoja į D.Bartkaus ginamus vartus, bet „Žalgirio" vartininkas smūgį atrėmė.
3 min. Serge'as Nyuiadzi prasiveržė dešiniuoju kraštu, atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Tomo Maleco smūgis buvo netikslus.
Rungtynės prasidėjo.
Rungtynėms neregistruoti Saulius Mikoliūnas ir Georgas Freidgeimas, bei po ligos neatsigavęs Dominykas Kodz.
Atsargoje: Airidas Mickevičius, Pijus Petkevičius, Dominykas Barauskas, Mamadou Mbodjis, Karolis Uzėla, Marko Tomičius, Liviu Antalis, Danielis Romanovskis.
„Žalgirio“ startinė sudėtis: Džiugas Bartkus, Rolandas Baravykas, Linas Klimavičius, Diego Oyarzunas, Donovanas Slijngardas, Slavko Blagojevičius, Tomašas Šimkovičius, Serge‘as Nyuiadzi, Jeremy Manzorro, Marquinhos, Tomašas Malecas.
Laba diena, netrukus Čolakli sporto komplekse prasidės „Žalgirio“ ir Poltavos „Vorskla“ ekipų susitikimas. Įdomu, kad pernai Turkijoje viešėję žalgiriečiai paskutinėse rungtynėse taip pat išbandė šį aikštyną. Tada „Žalgiris“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Sol