9 MALEC
46
81 ŠIMKOVIČ
Rungtynės baigėsi be įvarčių 0:0.
89 min. paskutinę ataką surengia varžovai, tačiau ir šį kartą A.Mickevičius su iššūkiu susitvarko.
Baigiantis rungtynėms su kamuoliu ilgiau žaidžia žalgiriečiai, tačiau lemiamoje atakos stadijoje stinga tikslumo.
82 min. po R.Baravyko reido dešiniu kraštu į vartus smūgiuoja J.Manzorro, bet varžovų gynėjai smūgį blokuoja. Prie atšokusio kamuolio pirmas suskumba K.Uzėla, bet ir jo smūgį priešininkai nukreipia už galinės linijos.
80 min. žalgiriečiai agresyviai presinguoja varžovus ir vis dažniau verčia juos klysti savo aikštės pusėje.
79 min. baudos smūgis „Akhmat" aikštės pusėje. J.Manzorro perduoda kamuolį baudos aikštelę, M.Mbodjis laimi oro dvikovą, tačiau D.Oyarzunas paskutiniu momentu pažeidžia taisykles.
71 min. po ilgesnės pertraukos prie varžovų vartų apsilanko ir žalgiriečiai, tačiau užbaigti pozicinės atakos smūgiu nepavyksta.
70 min. eilinis kampinis prie žalgiriečių vartų, bet varžovams ir vėl nepavyksta pralaužti „Žalgirio" gynybos.
65 min. trys „Žalgirio" futbolininkai išbėga prieš tris varžovus, bet K.Uzėlos perdavimas į kraštą adresato nepasiekia.
Pirmą dalį antro kėlinio žalgiriečiams dažniau tenka plušėti gynyboje, bet antroje dalyje vis dažniau pavyksta surengti ir savo kontrišpuolius.
60 min. žalgiriečiai mėgina spausti varžovus jų aikštės pusėje, bet pastarieji surengia greitą ataką. A.Mickevičius kamuolio perimti nespėja, tačiau „Akhmat" puolėjas į vartus nepataiko.
55 min. dar vienas smūgis į „Žalgirio" vartus, tačiau A.Mickevičius nepramušamas.
Nors ir nelengvai, bet žalgiriečiai nuo kampinio apsigina.
53 min. dar viena pavojinga „Akhmat" ataka, varžovai smūgiuoja iš baudos aikštelės, tačiau D.Barauskas kūnu nukreipia kamuolį už galinės linijos.
50 min. po perdavimo iš dešinio krašto „Akhmat" saugas Bernardas Beriša iš kelių metrų galva sukerta kamuolį į virpstą.
48 min. kampinis prie „Žalgirio" vartų. Kyla sumaištis, bet antruoju mėginimu A.Mickevičius gaudo kamuolį.
Antrasis kėlinys prasideda kardinaliai atsinaujinusios „Akhmat" ekipos atakomis. Žalgiriečiai kantriai ginasi.
Antrą kėlinį pradeda A.Mickevičius, M.Mbodjis, D.Oyarzunas, D.Barauskas ir K.Uzėla. Po keitimo aikštėje pasirodo R.Baravykas, D.Slijngardas, M.Tomičius, L.Antalis, J.Manzorro ir S.Nyuiadzis.
baigiasi pirmasis kėlinys.
pirmo kėlinio pabaigoje varžovai kelia kelis kampinius iš eilės, bet žalgiriečiai apsigina.
40 min. baudos smūgis priešais „Žalgirio" vartus. Smūgiuoja Ismaelis Lima, kamuolys skrieja greta virpsto.
38 min. perdavimą iš dešinio krašto atlieka D.Barauskas, baudos aikštelėje pirmas prie kamuolio D.Romanovskis, bet po jo smūgio kamuolys skrieja greta virpsto.
35 min. į varžovų baudos aikštelę įsiveržia D.Romanovskis, tačiau bandymas perduoti kamuolį komandos draugui nepavyksta.
33 min. baudos smūgis Grozno ekipos aikštės pusėje, T.Šimkovičius perduoda kamuolį į baudos aikštelę, bet ten karaliauja „Akhmat" ekipos vartų sargas.
30 min. varžovų puolėjas Leonardo Lima įsiveržia į baudos aikštelę, tačiau laiku iš vartų išėjęs A.Mickevičius nukreipia kamuolį į kampinį.
28 min. puikiu perdavimu T.Šimkovičius meta į ataką Marquinhos, pastarasis įsiveržęs į baudos aikštelę smūgiuoja į vartus, tačiau Grozno ekipos vartininkas su smūgiu susitvarko.
27 min. baudos smūgis į „Akhmat" vartus, perdavimą atlieka T.Šimkovičius, L.Klimavičius grumiasi su varžovu, o kamuolys išrieda už galinės linijos.
19 min. netrukus smūgiu į vartus atsako ir varžovai, bet teisingai poziciją vartuose užsiėmęs A.Mickevičius patikimai gaudo kamuolį.
18 min. pavojingas žalgiriečių išpuolis. Nutraukę varžovų ataką „Žalgirio" futbolininkai surengia greitą antpuolį, bet po T.Šimkovičiaus smūgi kamuolį sugauna varžovų vartininkas.
12 min. dar vienas kampinis prie „Žalgirio" vartų. Mėgindamas išmušti kamuolį baudos aikštelės prieigose prasižengia D.Barauskas. Varžovai atlieka baudos smūgį, kamuolys skrieja virš vartų.
4 min. du iš eilės kampiniai prie žalgiriečių vartų ir nors varžovai antruoju bandymu įstumia kamuolį į vartus, bet arbitras fiksuoja taisyklių pažeidimą.
Rungtynės prasidėjo varžovams ilgiau žaidžiant su kamuoliu, tačiau rimtesnių progų „Akhmat" futbolininkai neturėjo.
„Akhmat“ sudėtis: Vitalijus Gudijevas, Jevgenijus Gorodovas; Rizvanas Ucijevas, Anchelis Vilkeris, Andrejus Semionovas, Zaurbekas Plijevas, Miladas Mohammadis, Rodolfo Bistas, Olegas Ivanovas, Bacujevas, Odise Rošis, Bernardas Beriša, Antonas Švecas, Isma
Saulius Mikoliūnas ir Georgas Freidgeimas vis dar negali žaisti visa jėga, o Dominykas Kodz rungtynes praleidžia dėl ligos.
Atsargoje: Džiugas Bartkus, Pijus Petkevičius, Donovanas Slijngardas, Rolandas Baravykas, Marko Tomičius, Jeremų Manzorro, Serge‘as Nyuiadzi, Liviu Antalis.
Startinė „Žalgirio“ sudėtis: Airidas Mickevičius, Mamadou Mbodjis, Linas Klimavičius, Dominykas Barauskas, Diego Oyarzunas, Slavko Blagojevičius, Karolis Uzėla, Tomašas Šimkovičius, Danielis Romanovskis, Marquinhos ir Tomašas Malecas.
Rusijos aukščiausioje lygoje žaidžianti ir po 20 turų septintą vietą užimanti „Akhmat“ komanda Turkijoje jau sužaidė tris kontrolinius mačus. Sausio 21 d. „Akhmat“ 3:1 įveikė Čekijos pirmenybėse antrą vietą užimančią Prahos „Slavia“ ekipą, o sausio 25 d.
Laba diena, po kelių minučių FK „Žalgiris“ ir Grozno „Akhmat“ rungtynės. Turkijoje sezonui besirengiantiems žalgiriečiams tai bus antrosios draugiškos rungtynės. Praėjusį šeštadienį „Žalgiris“ Antalijoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su Prahos „Bohemians 1905“