Žalgiris
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
Rungtynės baigėsi žalgiriečių pergale 3:1.
88 min. į varžovų baudos aikštelę įsiveržia D.Romanovskis, bet po jo smūgio kamuolys skrieja virš vartų.
82 min. baudos smūgiu gražų įvartį pelno Suvalkų komandos žaidėjas D.Gaska.
74 min. dvigubas keitimas ir svečių ekipoje. Aikštėje pasirodo L.Iorga ir P.Kwasniewski, jie keičia M.Spychalka ir M.Rybicki.
72 min. Vos pasirodęs aikštėje L.Antal atsiduria įvykių sūkuryje ir po gražios kombinacijos, antru bandymu įsuka kamuolį į „Wigry“ vartus.
69 min. dvigubas keitimas „Žalgirio“ gretose - S.Blagojevičių keičia K.Uzėla, vietoje J.Manzorro - L.Antalis.
66 min. D.Romanovskis stabdomas pražanga prie varžovų baudos aikštelės. Prie kamuolio J.Manzorro, tačiau smūgis jam nesigauna.
61 min. T.Šimkovičių keičia Dominykas Kodz.
57 min. žalgirietį grubiai pastūmęs „Wigry“ žaidėjas M.Radecki šalinamas iš aikštės.
57 min. S.Blagojevič už pražangą baudžiamas geltona kortele.
56 min. klastingu smūgiu atsako ir varžovai, o po kelių akimirkų aikštėje užverda emocijos.
Po minutės jau T.Malec perima kamuolį prie varžovų vartų, bet ir vėl kamuolys sudrebina virpstą.
54 min. T.Šimkovič po kampinio gauna kamuolį baudos aikštelės prieigose, bet jo smūgis per silpnas.
Antrą kėlinį aktyviau pradeda svečiai, bet žalgiriečiai užtikrintai atremia jų antpuolius.
Suvalkų ekipoje iš karto trys keitimai: vartininkas Hieronim Zoch, Mateusz Radecki ir Robert Obst pakeitė D.Węglarz, A.Piekarski ir R.Dadok.
Prasideda antras kėlinys.
45 min. Arbitras A.Gutovskij skelbia pirmo kėlinio pabaigą.
44 min. žalgiriečiai klysta savo aikštės pusėje, varžovai surengia greitą išpuolį, bet D.Bartkus laimi mikrodvikovą su varžovų puolėju ir nukreipia kamuolį į kampinį.
41 min. Tačiau pirmą geltoną kortelę T.Malec jau užsidirbo!
40 min. dar viena T.Maleco proga – smūgis iš eigos į vartų virpstą. Kol kas „Žalgirio" puolėjas dar be įvarčio šią žiemą.
38 min. puiki žalgiriečių ataka. T.Šimkovičius atlieka perdavimą iš dešinio krašto, T.Malec atakos smaigalyje, bet varžovų gynėjas paskutinę akimirką išmuša kamuolį į kampinį.
35 min. Žalgiriečiai irgi nesnaudžia, jų ataka baigiasi kampiniu, tačiau šį kartą išnaudoti šio šanso nepavyksta.
34 min. dar vienas grėsmingas epizodas prie „Žalgirio“ vartų, šį kartą R.Remisz smūgiuoja iš baudos aikštelės, kamuolys skrieja virš vartų.
32 min. L.Klimavičius išmuša kamuolį iš po varžovo kojų, skiriamas kampinis prie šeimininkų vartų. Žalgiriečiai apsigina ir surengia savo kontrataką, bet rezultatyviu smūgiu jos užbaigti nepavyko.
28 min. žaidimas aprimo, bet paskutiniu metu kiek ilgiau kamuolį kontroliuoja svečiai. Dar vienas tolimas smūgis skrieja link „Žalgirio“ vartų, kamuolys prašvilpia greta virpsto.
22 min. tolimu smūgiu „Wigry“ futbolininkas patikrina D.Bartkaus budrumą, bet „Žalgirio“ vartininkas neklysta.
18 min. šiurkščiai prieš J.Manzorro prasižengęs R.Dadok baudžiamas geltona kortele.
12 min. po pirmo įvarčio žalgiriečiai šiek tiek atsitraukė, leido su kamuoliu pažaisti ir varžovams, bet sulaukę progos surengė žudančią kontrataką ir J.Manzorro pelnė antrą įvartį.
4 min. kampinis prie „Wigry“ vartų baigiasi pirmuoju įvarčiu. Iš pradžių D.Oyrazun pasiunčia kamuolį į skersinį, o paskui M.Tomič siunčia jį į vartus.
Nuo pirmų akimirkų žalgiriečiai dominuoja aikštėje, jau pirmoje atakoje J.Manzorro turėjo šansą pramušti vartininką, po minutės D.Romanovskis smūgiuoja į virpstą.
Rungtynės prasidėjo
Atsarginiai: Hieronim ZOCH, Andzej OLSZEWSKI, Laurentiu IORGA, Piotr KWASNIEWSKI, Mateusz RADECKI, Robert OBST.
„Wigry“ startinė sudėtis: Damian WĘGLARZ, Rafal REMISZ, Mateusz SPYCHALKA, Adrian PIEKARSKI, Artur BOGUSZ, Patryk SOKOLOWSKI, Robert DADOK, Serhii PYLYPCHUK, Mariusz RYBICKI, Damian GASKA, Patryk KLIMALA.
Atsargoje: Airidas Mickevičius, Dominykas Barauskas, Mamadou Mbodj, Edvinas Morinas, Karolis Uzėla, Dominykas Kodz, Liviu Antalis
„Žalgirio“ startinė sudėtis: Džiugas Bartkus, Rolandas Baravykas, Linas Klimavičius, Diego Oyarzunas, Donovanas Slijngardas, Slavko Blagojevičius, Tomašas Šimkovičius, Marko Tomičius, Jeremy Manzorro, Danielis Romanovskis ir Tomašas Malecas.
Suvalkų komanda sausio 20 d. „3:1 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“, sausio 24 d. 4:1 įveikė „Jonavos“ ekipą, sausio 28 d. 4:0 sutriuškino „Panevėžį“, vasario 2 d. 1:0 palaužė „Kauno „Žalgirį", o paskutiniame mače 3:1 įveikė Alytaus „Dainavą".
Žalgiriečiams tai bus penktos kontrolinės rungtynės šį sezoną. Pirmose „Žalgiris“ 1:2 nusileido RFS komandai, po to 2:2 sužaidė su Prahos „Bohemians“ ekipa, 0:0 – su Grozno „Akhmat“ klubu, o treniruočių stovyklą Turkijoje baigė nesėkme 1:2 su Poltavos „Vo
Vilniaus ir Suvalkų klubams tai bus penktoji tarpusavio akistata. Tris kartus laimėjo „Žalgiris“ (2011 m. 2:1, 2014 m. ir 2017 m. – 1:0), o 2016 m. vasarį vykusi dvikova baigėsi taikiai 2:2.
Labas vakaras, su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu! Netrukus Vilniaus „Sportima“ manieže prasidės „Žalgirio“ ir Suvalkų „Wigry“ ekipų susitikimas.