Maksims
Vladislavs
Artis
Žaidėjas
Kitas kontrolines rungtynes „Žalgiris" žais vasario 3 dieną Antalijoje su Prahos „Bohemians" ekipa.
Paskutinis arbitro švilpukas užklumpa žalgiriečius atakoje. Vis dėlto, išlyginti rezultato „Žalgiriui" nepavyko.
Baigiantis mačui žalgiriečiai atakuoja didesnėmis pajėgomis, kelis kartus iš dešinio krašto pavojingus perdavimus į baudos aikštelę atliko E.Morinas, bet varžovai patikimai ginasi.
Netrukus dar vieną šeimininkų greitą kontrataką aikštės viduryje pražanga mėginęs nutraukti Slavko Blagojevičius baudžiamas geltona kortele.
85 min. Po žalgiriečių klaidos perduodant kamuolį aikštės viduryje į greitą kontrataką pasileidę rygiečiai patikrinta D.Bartkaus budrumą, bet „Žalgirio" vartininkas kamuolį sugauna.
82 min. kampinis prie RFS vartų. Kamuolys skrieja į baudos aikštelę, bet oro dvikovą laimi šeimininkų gynėjai.
80 min. aikštėje pasirodo Osvaldas Čipkus. Jis pakeitė nuo pirmų minučių žaidusį D.Kodz.
78 min. tęsiasi pavojingi RFS antpuoliai, bet „Žalgirio" gynybos šerdyje patikimai žaidžia M.Mbodjis, atmušęs į vartus skriejusį kamuolį.
77 min. baudos smūgis į „Žalgirio" vartus, tačiau RFS žaidėjo smūgį „sugeria" žalgiriečių gyvatvorė.
75 min. „Žalgirio" treneriai atliko tris „atbulinius" keitimus: aikštėje vėl pasirodė D.Romanovskij, L.Klimavičius ir S.Blagojevičius. Jie pakeitė J.Manzorro, M.Tomičių ir D.Oyarzuną.
Įpusėjus antram kėliniui iniciatyvą perėmė žalgiriečiai, tačiau jų atakoms trūksta užbaigimo.
52 min. antras kėlinys prasidėjo abiejų komandų energingu žaidimu, padaugėjo mikrodvikovų. Po vienos kietesnės pražangos geltoną kortelę užsidirbo M.Mbdojis.
Antrą kėlinį „Žalgirio" sudėtyje pradeda keturi nauji futbolininkai: po keitimo pasirodė Mamadou Mbodj, Edvinas Morinas, Donovan Slijngard ir Jeremy Manzorro.
Po pirmų 45 min. 2:1 pirmauja RFS
45 min. Baigiantis kėliniui RFS futbolininkai įsikūrė „Žalgirio" aikštės pusėje ir galiausiai pelnė antrą įvartį. Po perdavimo iš kairio krašto neatremiamu smūgiu pasižymėjo Maksims Tonishevs.
35 min. Po praleisto įvarčio žalgiriečiai pradėjo žaisti aktyviau. Apsigynę nuo varžovų baudos smūgio Karolis Uzėla ir Liviu Antalis surengė greitą kontrataką, kurią smūgiu iš baudos aikštelės užbaigė Danielis Romanovskis. Deja, RFS vartininkas išgelbėjo
29 min. trečias kartas nemelavo. Žalgiriečiai užsižaidžia gynyboje, D.Bartkui nepavyksta išmušti kamuolio ir RFS žaidėjas Glebs Kushkins siunčia jį į „Žalgirio" vartus.
Netrukus po dar vieno RFS futbolininkų smūgio kamuolys skrieja greta Džiugo Bartkaus ginamų vartų.
25 min. šeimininkams pavyksta surengti greitą ataką, bet tolimas RFS žaidėjo šūvis tikslo nepasiekia.
Po įvarčio žaidimas išsilygino. Kova vyksta aikštės viduryje, tačiau susikurti pavojingų progų komandoms nesiseka.
13 min. po greitos „Žalgirio" atakos ir perdavimo iš dešinio krašto kamuolį į savus vartus nukreipia RFS žaidėjas.
Rungtynės prasideda. Nuo pirmų minučių iniciatyva priklauso žalgiriečiams.
RFS startas: D.Grigorjevs, L.Shergeshvili, G.Kukushkins, R.Savalnieks, D.Balodis, M.Tonishevs, V.Sorokins, A.Jaudzems ir trys peržiūroje esantys neįvardinti žaidėjai.
Atsargoje: A.Mickevičius, D.Slijngard, M.Mbodj, J.Manzorro, E.Morinas, A.Lukša, A.Čivilis, O.Čipkus.
Startinė „Žalgirio" sudėtis: D.Bartkus, R.Baravykas, L.Klimavičius, D.Oyarzun, D.Barauskas, D.Romanovskij, S.Blagojevič, M.Tomič, K.Uzėla, D.Kodz, L.Antal.