VERBICKAS
89
TADIČ
JANKAUSKAS
Vilniečiai pralaimėjo rungtynes rezultatu 0:3 ir užleido čempionų sostą marijampoliečiams.
Per teisėjo pridėtą laiką antrą geltoną kortelę užsidirbo D.Oyarzunas.
89-ąją minutę įvyko paskutinis keitimas. Vietoje J.Tadičiaus ant žaliosios vejos žengė E.Veliulis.
88-ąją minutę greitos kontratakos metu J.Manzorro iššoko prieš A.Vitkauską, tačiau žalgirietis smūgį atrėmė.
80-ąją minutę vietoje V.Lukšos į kovą buvo mestas B.Atajičius.
77-oji minutė. Geltonas korteles prieš save taip pat išvydo D.Slijngardas bei R.Vėževičius.
76-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo S.Kerla.
75-ąją minutę buvo įspėtas V.Lukša.
73-iąją minutę po V.Slavicko perdavimo iš kairiojo krašto pavojingai galva smūgiavo J.Tadičius, tačiau A.Vitkauskas smūgį atrėmė.
72-oji minutė. Keitimai abiejose ekipose. Vietoje Elivelto mače pasirodė M.Ljujičius, o K.Laukžemį pakeitė R.Vėževičius.
68-ąją minutę po aukšto perdavimo galva netiksliai mušė M.Mbodjis.
66-ąją minutę po perdavimo iš kairiojo krašto galva kamuolį palietė R.Abu Bakras. Kamuolys skriejo visiškai greta virpsto.
65-ąją minutę buvo įspėtas S.Blagojevičius.
61-oji minutė. Keitimas įvyko ir svečių ekipoje: vietoje L.Antalio į kovą buvo mestas D.Slijngardas.
59-ąją minutę vietoje rungtynių tęsti nebegalinčio A.Švrljugos į aikštę žengė Choco.
57-ąją minutę nuo svečių nusisuko sėkmė. Kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko E.Vaitkūnui, tačiau šis iš kelių metrų mušė į virpstą.
54-ąją minutę iš toli pabandė smūgiuoti S.Blagojevičius, bet kroatui smūgis ne visai pavyko.
49-ąją minutę M.Mbodjis atliko stiprų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė I.Kardumo rankose.
47-ąją minutę po pakelto kampinio kamuolys atšoko O.Verbickui, kuris vienu lietimu smūgiavo gerokai pro šalį.
Prasidėjo antrasis kėlinys.
Po pirmo kėlinio vilniečiai atsilieka rezultatu 0:3.
0:3. Pirmą pirmo kėlinio pridėto laiko minutę trečią įvartį pelnė A.Švrljuga, kuris sulaukė tikslaus perdavimo iš kairiojo krašto.
43-iąją minutę už pražangą buvo įspėtas D.Oyarzunas ir K.Laukžemis.
41-ąją minutę teisėjas G.Mažeika parodė geltonas korteles M.Kukliui ir E.Vaitkūnui.
39-ąją minutę A.Vitkauskas atmušė kamuolį po pakelto kampinio, o J.Manzorro jį susistabdė bei iš toli mušė virš vartų.
34-ąją minutę marijampoliečiai taip pat uždirbo kampinį, bet nuo jo apsigynė M.Mbodjis. Kiek vėliau netiksliai iš sudėtingos situacijos mušė J.Tadičius.
27-ąją minutę vilniečiai po greitos kontratakos uždirbo kampinį. Jo metu M.Mbodjis smūgiavo galva, bet kamuolys skriejo šalia vartų.
24-oji minutė. Vilniečiai ilgiau kontroliuoja kamuolį, tačiau kol kas pavojingų atakų surengti nepavyksta.
18-ąją minutę vilniečiai kėlė pirmą kampinį, bet nuo jo varžovai apsigynė.
16-ąją minutę A.Vitkauskas ne visai sėkmingai atmušė kamuolį, tačiau K.Laukžemio smūgis buvo netikslus. Netrukus galva smūgiuotą kamuolį sugavo A.Vitkauskas.
0:2. Vilniečiai 7-ąją ir 8-ąją minutę gavo du smūgius. Po pakelto kampinio ir kilusios sumaišties įvartį pelnė S.Kerla, o visai netrukus dar viena ataka baigėsi įvarčiu, kai pasižymėjo K.Laukžemis.
5-oji minutė. Pirmas vilniečių smūgis link vartų, tačiau jis buvo blokuotas. Iš toli mušė S.Blagojevičius.
Finalinė kova jau prasidėjo!
„Žalgirio“ atsarginiai: Dž.Bartkus, D.Slijngardas, R.Baravykas, K.Uzėla, D.Romanovskis, M.Ljujičius, B.Atajičius. Ant „Sūduvos“ suolo yra: M.Matuzas, A.Živanovičius, Choco, G.Matulevičius, P.Janušauskas, E.Veliulis, R.Vėževičius.
„Sūduvos“ vienuolikė: I.Kardumas, V.Slavickas, R.Abu Bakras, A.Jankauskas, S.Kerla, A.Švrljuga, P.Leimonas, O.Verbickas, J.Manzorro, J.Tadičius, K.Laukžemis.
„Žalgirio“ starto sudėtis: A.Vitkauskas, D.Oyarzunas, K.Roguljis, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, L.Antalis, V.Lukša, Elivelto, D.Šernas.
Laba diena, gerbiami žiūrovai. Jau visai netrukus prasidės auksinės 33-iojo turo A lygos rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir FK „Žalgirio“. Vilniečiams, norint tapti čempionais, reikalinga tik pergalė.