7 BLAGOJEVIČ
79
21 LUKŠA
Pergalė! Žalgiriečiai uteniškius sutriuškino rezultatu 5:2.
5:2! 90+1 minutę M.Ljujičius įspūdingu baudos smūgiu iš 30 metrų pelnė paskutinį mačo įvartį.
89-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo A.Dioumas.
85-ąją minutę K.Uzėla nutraukė greitą ataką ir buvo įspėtas.
85-ąją minutę vietoje J.Garcios mače pasirodė A.Dioumas.
2:4. 81-ąją minutę kamuolys šalia baudos aikštelės dėkingai atšoko A.Radjeliui, kuris aplenkė M.Mbodjį ir sudėtingu smūgiu sušvelnino deficitą.
79-ąją minutę į kovą buvo mestas K.Uzėla, kuris pakeitė V.Lukšą.
74-ąją minutę po D.Šerno smūgio kamuolys lietė varžovą ir atsimušė į virpstą. Kiek vėliau varžovams teko gintis nuo kampinio.
67-oji minutė. Komandos apsikeitė įvarčiais. Po pakelto kampinio galva iš arti tiksliai smūgiavo D.Šernas, o kitoje aikštės pusėje A.Lopezas efektingai perkėlė kamuolį per A.Vitkauską.
Svečių ekipoje taip pat buvo atlikti du keitimai. Vietoje P.Navaso ir S.Magwazos mače pasirodė A.Levšinas bei A.Lopezas.
62-ąją minutę vietoje Elivelto aikštėje pasirodė L.Antalis.
60-ąją minutę kamuolys šalia baudos aikštelės atšoko V.Lukšai, tačiau šis mušė pro šalį. Netrukus standartinės padėties metu į A.Vitkauską mušė G.Smitarello.
57-ąją minutę vietoje M.Kuklio mače pasirodė M.Ljujičius.
52-ąją minutę greitos kontratakos metu po D.Oyarzuno perdavimo galva šalia vartų mušė D.Šernas.
50-ąją minutę J.Garcia smūgiavo iš maždaug 30 metrų. Smūgis gana pavojingas, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.
49-oji minutė. Svečiai iš Utenos antrą kėlinį pradėjo aktyviau, kėlė du kampinius, bet nuo jų žalgiriečiai sėkmingai apsigynė.
Antrasis kėlinys jau prasidėjo.
Pirmasis kėlinys jau baigėsi, o kiek anksčiau po M.Kuklio smūgio iš toli kamuolys kliudė varžovą bei skriejo netoli vartų.
37-ąją minutę iš toli smūgiavo S.Magwaza, bet kamuolį sugavo A.Vitkauskas. Nertukus Utenos klubo vartininkas buvo priverstas apsiginti nuo dar vienos vilniečių kontratakos.
35-ąją minutę vilniečiai surengė greitą kontrataką. Jos metu D.Šernas perdavė kamuolį V.Lukšai, kuris iš kelių metrų vartininko perkelti nesugebėjo.
25-ąją minutę po pražangos prieš R.Baravyką buvo įspėtas P.Navasas. Netrukus po pakelto kampinio šalia vartų mušė D.Šernas.
3:0! Netrukus į uteniškių vartus krito ir trečiasis įvartis. Po B.Atajičiaus pakelto kampinio 24-ąją minutę tiksliai galva smūgiavo K.Roguljis.
2:0! 20-ąją minutę žalgiriečiai padvigubino rezultatą. D.Šernas baudos aikštelėje atitrūko nuo varžovo ir tiksliai smūgiavo pažeme į artimąjį vartų kampą.
18-ąją minutę svečiai surengė retą kontrataką, tačiau R.Baravykas savo krašte sužaidė užtikrintai ir sėkmingai sustabdė oponentą.
14-ąją minutę vilniečiai uždirbo kampinį, tačiau M.Kuklio perdavimas buvo nesėkmingas.
1:0! Pirmo įvarčio ilgai laukti neteko. 6-ąją minutę M.Kuklys surado į baudos aikštelę įkertantį D.Oyarzuną, kuris iš maždaug 10 metrų tiksliai smūgiavo vienu lietimu.
3-iąją minutę po R.Baravyko perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolys lietė varžovą, o prie jo pirmasis suskubo D.Šernas. Visgi smūgiui kampas buvo per aštrus, tad kamuolys skriejo pro šalį.
Dvikova jau prasidėjo!
„Žalgirio“ atsarginiai žaidėjai: Dž.Bartkus, D.Slijngardas, J.Skinderis, D.Romanovskis, E.Stočkūnas, M.Ljujičius, L.Antalis. „Utenio“ pajėgos: A.Fofana, A.Lopezas, A.Levšinas, A.Dioumas.
Svečiai dvikovą pradės tokios sudėties: F.Ramirezas, B.Aizpunas, D.Traore, G.Smitarello, I.Beruezzo, J.Villalobosas, P.Navasas, J.Garcia, S.Magwaza, J.Ruzas, A.Radjelis.
„Žalgiris“: A.Vitkauskas, D.Oyarzunas, K.Roguljis, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, B.Atajičius, Elivelto, V.Lukša, D.Šernas.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus LFF stadione prasidės 32-ojo A lygos turo rungtynės tarp vietos FK „Žalgirio“ ir šeštoje turnyro lentelės vietoje žengiančio Utenos „Utenio“.