27 LJUJIČ
7 BLAGOJEVIČ
21 LUKŠA
Deja, rungtynes žalgiriečiai pralaimėjo rezultatu 2:4.
90+3 minutė. Elivelto atsidūrė laisvas baudos aikštelėje ir susikūrė progą smūgiui, tačiau brazilo bandymas skriejo greta virpsto.
90+1 minutė. D.Slijngardas smūgiavo iš toli, visgi, iš 20 metrų spirtas kamuolys skriejo virš vartų.
85-ąją minutę S.Blagojevičius smūgiavo iš toli, bet tiesiai į T.Simaitį.
2:4. 84-ąją minutę dar viena kontataka baigėsi įvarčiu. Po K.Upsto perdavimo kamuolį į tuščius vartus nukreipė A.Tručinskas.
81-ąją minutę vietoje M.Marusičiaus aikštėje pasirodė A.Paškevičius.
Buvo atliktas keitimas. Vietoje K.Roguljio ant žaliosios vejos žengė B.Atajičius.
2:3. 76-ąją minutę po D.Slijngardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė L.Antalis.
73-iąją minutę už greitos atakos nutraukimą antrą geltoną kortelę užsidirbo K.Šilkaitis.
71-ąją minutę L.Antalis smūgiavo iš 20 metrų, bet tą padarė tiesiai į vartininką.
63-iąją minutę vietoje M.Ljujičiaus aikštėje pasirodė L.Antalis.
59-ąją minutę D.Šernas kontratakos metu smūgiavo iš maždaug 13 metrų, bet puolėjo bandymas buvo netikslus.
55-ąją minutę Elivelto įsiveržė į baudos aikštelę, bet perduotą kamuolį sugavo T.Simaitis.
55-ąją Elivelto įsiveržė į baudos aikštelę, bet perduotą kamuolį sugavo T.Simaitis.
53-iąją minutę A.Osipovas atliko baudos smūgį, tačiau iš 16 metrų spirtas kamuolys skriejo virš vartų.
49-ąją minutę jonaviečiai surengė pozicinę ataką, kuri baigėsi tolimu ir netiksliu T.Eliošiaus smūgiu.
47-ąją minutę Elivelto smūgiavo iš 20 metrų, bet tiesiai į vartininką.
Komandos jau pradėjo kovą po pertraukos.
Po pirmo kėlinio vilniečiai atsilieka rezultatu 1:3.
1:3. Greitos kontratakos metu įvartį per pridėtą teisėjo laiką pelnė K.Upstas.
45-ąją minutę buvo parodyta dar viena geltona kortelė. Šį kartą įspėtas buvo K.Šilkaitis.
44-ąją minutę M.Ljujičius baudos smūgio metu mušė tiesiai į vartininką T.Simaitį.
42-ąją minutę buvo įspėtas S.Blagojevičius, kuris sustabdė greitoje atakoje įsibėgėjusį K.Upstą.
40-ąją minutę už pražangą prieš K.Roguljį buvo įspėtas L.Stonkus.
36-ąją minutę iš maždaug 20 metrų smūgiavo S.Blagojevičius, tačiau kamuolys skriejo tolokai nuo tikslo.
33-iąją minutę buvo įspėtas A.Osipovas.
1:2. Jonaviečiai greitai vėl išsiveržė į priekį. M.Kuklys baudos aikštelėje prasižengė prieš M.Dapkų, o paskirtą baudinį 21-ąją minutę užtikrintai realizavo M.Marusičius.
1:1! 19-ąją minutę po pakelto kampinio rezultatą smūgiu galva išlygino M.Mbodjis. Tai buvo pirmasis senegaliečio įvartis šį A lygos sezoną.
15-oji minutė. V.Lukša atliko du smūgius: kartą kamuolys atsimušė į išorinę tinklo dalį, o antrą sykį komandą išgelbėjo T.Simaitis. Nuo kampinių svečiai apsigynė.
10-ąją minutę V.Lukša iš dešiniojo krašto perdavė kamuolį, tačiau T.Simaitis laiku paliko vartus ir jį sugavo.
0:1. 7-ąją minutę jonaviečiams pavyko surengti kontrataką ir išsiveržti į priekį. Po L.Stonkaus perdavimo pažeme M.Marusičius pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.
5-oji minutė. M.Kuklys kėlė pirmą kampinį, tačiau svečiai nuo jo sugebėjo apsiginti.
Mačas jau prasidėjo!
„Žalgirio“ atsarginiai žaidėjai: Dž.Bartkus, R.Baravykas, J.Skinderis, K.Uzėla, D.Romanovskis, L.Antalis, B.Atajičius, savo ruožtu, „Jonavos“ suolas kuklesnis: P.Valinčius, E.Ževnerovas, A.Paškevičius, K.Siličius, E.Makarovas.
„Jonavos“ starto vienuolikė yra tokia: T.Simaitis, A.Osipovas, L.Peričius, M.Dapkus, A.Tručinskas, T.Eliošius, K.Šilkaitis, K.Upstas, M.Grigaravičius, M.Marusičius, L.Stonkus.
„Žalgiris“ mačą pradės tokios sudėties: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, naujokas K.Roguljis, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, M.Ljujičius, Elivelto, V.Lukša, D.Šernas.
Laba diena, gerbiami žiūrovai. Jau mažiau nei už pusvalandžio prasidės 31-ojo A lygos turo dvikova LFF stadione, kur vietos FK „Žalgiris“ penktą kartą šiemet susitiks su „Jonava“.