76
KORE
LOPES
Viskas. Deja, rungtynes rezultatu 1:0 laimėjo Kauno klubas.
90+3 minutė. Vilniečiai surengė pavojingą ataką, tačiau smūgis žirklėmis buvo nesėkmingas.
90-oji minutė. Po tolimo E.Vaitkūno išmetimo iš užribio L.Klimavičius galva smūgiavo netoli vartų. Teisėjas pridėjo keturias minutes. Prieš tai L.Klimavičius buvo įspėtas.
87-ąją minutę vietoje M.Ljujičiaus rungtynėse pasirodė B.Atajičius.
0:1. 84-ąją minutę baudos aikštelėje kamuolio sulaukęs N.Boucharebas iššoko prieš A.Vitkauską ir pažeme pasiuntė kamuolį į vartus.
83-iąją minutę D.Šernas individualių pastangų dėka įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau nuo jo perdavimo buvo apsiginta.
80-oji minutė. Kurį laiką ant žaliosios vejos gulėjo R.Josviakis, o kiek vėliau A.Vitkauskas laiku paliko vartus ir sugavo kamuolį, kuris buvo perduotas link J.Cliffordo.
77-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo Elivelto.
76-ąją minutę vietoje A.Kore rungtynėse pasirodė N.Boucharebas.
72-ąją minutę L.Antalį pakeitė po keitimo pasirodęs V.Lukša.
69-ąją minutę standartinės padėties metu kamuolys baudos aikštelėje atsidūrė pas D.Šerną, kurio pažeme smūgiuotą kamuolį sučiupo R.Josviakis. Netrukus kitoje aikštės pusėje F.Lopesas mušė aukštai virš vartų.
66-ąją minutę buvo įspėtas V.Armanavičius.
62-oji minutė. Kauniečiai kuriam laikui perėmė iniciatyvą, tačiau be poros kampinių nieko jiems išpešti nepavyko.
55-ąją minutę vietoje L.Mačarašvilio į kovą buvo mestas J.Cliffordas.
49-ąją minutę žalgiriečiai uždirbo kampinį, bet varžovai didelių pastangų dėka apsigynė.
Komandos jau pradėjo kovą po pertraukos!
Pirmasis kėlinys jau baigėsi, o per jį įvarčių nebuvo pelnyta.
43-iąją minutę D.Šernas stipriu smūgiu į tolimąjį vartų kampą pelnė įvartį, tačiau tą padarė būdamas nuošalėje.
41-ąją minutę Elivelto po M.Kuklio perdavimo įsiveržė į baudos aikštelę, bet nuo brazilo prasiveržimo buvo apsiginta.
38-ąją minutę žalgiriečiai atliko gražius namų darbus baudos smūgio metu. M.Kuklys atmetė kamuolį M.Ljujičiui, o šis kaire koja smūgiavo arti virspto. Kiek anksčiau geltoną kortelę užsidirbo A.Almeida.
35-ąją minutę po oro dvikovos kamuolys maždaug 18 metrų nuo vartų atšoko M.Kukliui, kuris vienu lietimu smūgiavo gerokai pro šalį.
34-ąją minutę kampinį kėlė L.Mačarašvilis. Nuo D.Barausko bandymo smūgiuoti galva buvo užtikrintai apsiginta.
29-oji minutė. M.Ljujičiaus baudos smūgio metu spirtas kamuolys kliudė gyvatvorę ir nuskriejo už galinės linijos. Nuo kampinio kauniečiai taip pat apsigynė.
22-ąją minutę po J.Nazare perdavimo iš kairiojo krašto vienu lietimu virš vartų smūgiavo V.Armanavičius.
19-ąją minutę nuo labai pavojingo žalgiriečių išpuolio po L.Antalio reido apsigynė A.Almeida, o netrukus A.Kore silpnai ir nepavojingai mušė į A.Vitkauską.
16-ąją minutę kauniečiai taip pat atsakė kontrataka, kurios metu paslydo L.Mačarašvilis. Trys varžovai buvo išbėgę prieš keturis vilniečius.
12-oji minutė. L.Mačarašviliui pavyko uždirbti kampinį, po kurio stipriai iš maždaug 20 metrų virš vartų mušė L.Villela.
10-ąją minutę žalgiriečiai surengė pavojingą kontrataką. Elivelto perdavė kamuolį D.Šernui, kurio smūgis baudos aikštelėje buvo blokuotas.
8-ąją minutę kauniečiams pavyko įsitvirtinti vilniečių aikštės pusėje, tačiau perdavimo iš kairiojo krašto varžovams atlikti nepavyko.
4-oji minutė. L.Antalis savo komandai uždirbo kampinį, tačiau jo metu L.Klimavičius prasižengė prieš varžovą.
LFF taurės finalas jau prasidėjo!
Žalgiriečiai, galintys pakilti nuo suolo: Dž.Bartkus, R.Baravykas, D.Oyarzunas, M.Traore, D.Romanovskis, V.Lukša, B.Atajičius. „Stumbro“ pajėgos: N.Bjelanas, K.Janonis, J.Martinsas, D.Galkevičius, J.Cliffordas, K.Sekgota, N.Boucharebas.
„Stumbras“ dvikovą pradės tokios sudėties: R.Josviaki, J.Nazare, A.Almeida, T.Snapkauskas, M.Junioras, D.Barauskas, V.Armanavičius, L.Mačarašvilis, F.Lopesas, L.Villela, A.Kore.
„Žalgirio“ starto sudėtis: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, M.Ljujičius, Elivelto, L.Antalis, D.Šernas.
Laba diena, gerbiami žiūrovai. Šiandien – LFF taurės finalo diena! Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione FK „Žalgiris“ kovos dėl septintojo trofėjaus iš eilės, savo ruožtu, kauniečiai dėl šio titulo grumsis pirmą kartą.