SŪDUVA 2:2 ŽALGIRIS
2017 09 09 15:00, MARIJAMPOLĖ
SŪDUVA
ŽALGIRIS
INFORMACIJA
TAKTIKA
FOTO
TV TRANSLIACIJA
Sūduva
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
KARDUM
ČINIKAS
76
VELIULIS
45
LAUKŽEMIS
KERLA
JANKAUSKAS
ŠVRLJUGA
JANUŠAUSKAS
MANZORRO
ŽIVANOVIČ
88
CHVEDUKAS
Pergalė ir finalas! Žalgiriečiai laimėjo baudinių seriją 4:2!
Po 120 minučių kovos rezultatas 2:2. Netrukus įvyks baudinių serijos.
123-iąją minutę geltoną kortelę gavo M.Mbodjis.
2:2. 121-ąją minutę šeiminkams pavyko išlyginti rezultatą. Po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys atšoko A.Jankauskui, kuris jį vienu lietimu pasiuntė į vartus.
118-ąją minutę buvo parodyta dar viena geltona kortelė, kurią užsidirbo D.Šernas.
117-ąją minutę už laiko tempimą buvo įspėtas A.Vitkauskas.
113-iąją minutę vietoje Elivelto rungtynėse pasirodė D.Oyarzunas.
112-ąją minutę akistatoje su vartininku Elivelto nebuvo tikslus, o netrukus geltoną kortelę prieš save pamatė S.Blagojevičius.
111-ąją minutę buvo įspėtas M.Kuklys.
Antrojo pratęsimo pradžią įprasminęs teisėjo švilpukas jau nuaidėjo.
Po pirmosios 15 minučių atkarpos vilniečiai pirmauja rezultatu 2:1.
99-oji minutė. Žalgiriečiai turėjo auksinę progą įtvirtinti rezultatą, tačiau ja nepasinaudojo. D.Šernas iššoko prieš I.Kardumą, bet vartininkas smūgį atrėmė bei ištaisė savo klaidą,
94-oji minutė ir 2:1! Po puikaus B.Atajičiaus perdavimo L.Antalis pabėgo nuo varžovo ir neatremiamu smūgiu įkalė antrą įvartį į marijampoliečių vartus.
Komandos jau pradėjo kovą pirmame pratęsime.
Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, tad komandos grumsis per pratęsimą.
1:1! 90+3-iąją minutę vilniečiai išlygino rezultatą! L.Antalis atmetė kamuolį E.Vaitkūnui, kurio smūgiuotas kamuolys kliudė varžovą ir atsidūrė vartuose.
90+2 minutė. Gera proga, deja, buvo paleista vėjais. Po L.Antalio perdavimo iš dešiniojo krašto L.Klimavičius galva smūgiavo virš vartų.
90-oji minutė. Teisėjas pridėjo 5 minutes.
89-ąją minutę vietoje V.Lukšos aikštėje pasirodė B.Atajičius.
87-ąją minutę vietoje K.Chveduko į kovą buvo mestas O.Verbickas.
82-ąją minutę Elivelto prie savęs sutraukė keletą varžovų ir atmetė kamuolį M.Kukliui, kuriam smūgis iš toli nesigavo. Šeimininkai, savo ruožtu, surengė dvi pavojingas kontratakas, jos smūgiais nesibaigė.
79-oji minutė ir pavojingas rikošetas. E.Vaitkūnas susikūrė progą smūgiui, kamuolys kliudė varžovą ir skriejo šalia vartų. Nuo kampinio šeimininkai apsigynė.
77-ąją minutę geltoną kortelę prieš save pamatė Elivelto.
76-ąją minutę G.Matulevičius aikštėje pakeitė saugą E.Veliulį.
74-ąją minutę V.Lukša atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, kur Elivelto kovoje su varžovu smūgiuoti nepavyko.
70-oji minutė. Vietoje D.Slijngardo į kovą buvo mestas M.Ljujičius. Kiek vėliau labai netiksliai iš toli smūgiavo K.Chvedukas.
69-ąją minutę po savalaikio M.Kuklio perdavimo I.Kardumas prie kamuolio spėjo pirmiau nei V.Lukša ir likvidavo pavojų.
68-ąją minutę V.Lukša atliko baudos smūgį iš 23 metrų. Žalgirietis perkėlė kamuolį per gyvatvorę, tačiau šis skriejo greta vartų.
66-oji minutė. A.Jankauskas ir E.Vaitkūnas užsidirbo po geltoną kortelę.
65-ąją minutę vilniečiai uždirbo standartinę situaciją, tačiau M.Kuklio perdavimas buvo labai netikslus. Kamuolys skriejo virš vartų.
60-oji minutė. Šeimininkai ir toliau atsimušinėja, vis dėlto žalgiriečių atakos dažniausiai stringa ties marijampoliečių baudos aikštele.
53-iąją minutę vilniečiai kėlė du kampinius. Pirmojo metu marijampolietis vos nenukreipė kamuolio į savo vartus, o antrasis mėginimas buvo netikslus.
50-ąją minutę M.Kuklys perdavė kamuolį į baudos aikštelę standartinės padėties metu, ten kilo gaisras, tačiau teisėjas užfiksavo svečių taisyklių pažeidimą.
Komandos jau pradėjo kovą po pertraukos.
Po pirmo kėlinio vilniečiai atsilieka rezultatu 0:1.
45-ąją minutę buvo atliktas pirmasis keitimas. Vietoje K.Laukžemio į aikštę žengė P.Leimonas.
44-ąją minutę P.Janušauskas užmynė ant gulinčio Elivelto ir buvo pašalintas iš aikštės.
41-oji minutė. Kol kas aikštėje palankus žaidimas šeimininkams. Vilniečiams sunkiai sekasi regzti pozicines atakas pro masyvią Marijampolės klubo gynybinę sieną.
33-iąją minutę D.Šernas uždirbo baudos smugį maždaug 18 metrų nuo vartų. Smūgiuoti pabandė S.Blagojevičius, tačiau kamuolį sugėrė gyvatvorė.
29-oji minutė. Varžovų ekipoje aikštės viduryje labai išsiskiria J.Manzorro, ne kartą išvengiantis net trijų žalgiriečių globos.
27-oji minutė. Šeimininkai drausmingai ginasi savo aikštės pusėje. Žalgiriečiai kėlė kampinį, po kurio kilo šiokia tokia sumaištis, tačiau „Sūduva“ atsimušė.
17-ąją minutę D.Šernas pelnė įvartį po D.Slijngardo perdavimo, tačiau puolėjas atsidūrė nuošalėje.
14-oji minutė ir 0:1. Po išmetimo iš užribio S.Kerla laimėjo oro dvikovą, o kamuolys nuskriejo link K.Chveduko, kuris aplenkė S.Blagojevičių ir nuginklavo A.Vitkauską.
9-ąją minutę M.Kuklys atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau I.Kardumas spėjo nukreipti kamuolį už galinės linijos. Nuo kampinio šeimininkai apsigynė, o greitą ataką nutraukęs V.Lukša buvo įspėtas.
5-oji minutė. Šeimininkai du kartus patikrino A.Vitkausko budrumą, kai smūgį standartinės padėties metu atliko S.Kerla ir iš toli pažeme stipriai mušė K.Laukžemis.
1-ąją minutę M.Kuklys perėmė kamuolį aikštės viduryje, o žalgiriečiai surengė ataką, kuri baigėsi L.Antalio silpnu smūgiu pažeme. I.Kardumas be vargo sugavo kamuolį.
Dvikova jau prasidėjo!
„Žalgirio“ atsarginiai žaidėjai: Dž.Bartkus, R.Baravykas, D.Oyarzunas, M.Traore, D.Romanovskis, M.Ljujičius, B.Atajičius. „Sūduvos“ pajėgos: M.Matuzas, P.Leimonas, O.Verbickas, Choco, G.Matulevičius, R.Vėževičius, M.Altiparmakovskis.
„Sūduvos“ starto 11-ukas: I.Kardumas, M.Činikas, A.Jankauskas, A.Živanovičius, S.Kerla, A.Švrljuga, K.Chvedukas, P.Janušauskas, J.Manzorro, E.Veliulis, K.Laukžemis.
Svečiai iš sostinės mačą pradės tokios sudėties: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, Elivelto, V.Lukša, L.Antalis, D.Šernas.
Laba diena, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus prasidės intriguojanti LFF taurės pusfinalio akistata Marijampolėje, kur FK „Žalgiris“ stos į kovą su vietos „Sūduva“.
Žalgiris
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
1 VITKAUSKAS
10 ŠERNAS
70
5 SLIJNGARD
8 VAITKŪNAS
113
80 Ribeiro
2 KLIMAVIČIUS
8 ANTAL
6 MBODJ
88 KUKLYS
7 BLAGOJEVIČ
90
21 LUKŠA