STATKEVIČIUS
GRAŽIŪNAS
CHUDINSKIS
Dvikova baigėsi užtikrinta žaliai-baltų pergale rezultatu 8:0.
7:0! 89-ąją minutę kontratakos metu E.Stočkūnas iššoko prieš vartininką ir jį užtikrintai nuginklavo. O po minutės baudos smūgį efektingai realizavęs V.Lukša padėjo tašką šiose rungtynėse.
6:0! 85-ąją minutę antrą savo įvartį pelnė K.Uzėla. V.Lukša jaunajam saugui atliko efektingą perdavimą, o šis taip pat efektingai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.
5:0! 79-ąją minutę standartinės padėties metu M.Mbodjio smūgį galva atrėmė vartininkas, tačiau šalia buvęs D.Šernas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.
4:0! 74-ąją minutę kamuolys šalia baudos aikštelės atiteko E.Stočkūnui, kuris taip pat puikiai smūgiavo pažeme į artimąjį vartų kampą.
72-ąją minutę šeimininkai atliko vienintelį keitimą. Vietoje M.Puodžiūno aikštėje pasirodė E.Bogdanovas.
68-ąją minutę aikštėje pasirodė D.Šernas, kuris pakeitė L.Klimavičių.
3:0! 67-ąją minutę D.Slijngardas atmetė kamuolį link V.Lukšos, kurio puikus smūgis kaire koja pažeme nepaliko vilčių vartininkui.
59-oji minutė. Žaidimas visą laiką vyksta varžovų aikštės pusėje. D.Romanovskis baudos aikštelės prieigose išvengė varžovo, bet kaire koja mušė greta virpsto.
57-ąją minutę po pakelto kampinio D.Oyarzunas galva smūgiavo tiesiai į vartininką.
55-ąją minutę kamuolys atšoko maždaug 30 metrų nuo vartų buvusiam M.Mbodjiui, kuris vienu lietimu smūgiavo aukštai virš vartų.
2:0! 49-ąją minutę žalgiriečiai padvigubino rezultatą. K.Uzėla iššoko į akistatą su vartininku, jį apsivarė ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.
Vietoje Elivelto po pertraukos į kovą buvo mestas R.Baravykas.
Antrasis kėlinys jau prasidėjo.
Po pirmo kėlinio rezultatas 1:0 žalgiriečių naudai.
40-ąją minutę V.Lukša prasiveržė dešiniuoju kraštu ir perdavė kamuolį link D.Romanovskio, kurio smūgis pažeme skriejo visiškai greta tikslo. Vartininkas būtų bejėgis.
37-ąją minutę šeimininkai vos nenukreipė kamuolio į savo vartus. I.Kunickas galva atmetė kamuolį vartininkui, tačiau tą padarė per stipriai, tad A.Gudalevičius išgelbėjo situaciją. Netrukus šalia vartų mušė Elivelto.
32-ąją minutę arčiau vartų prasiveržė D.Romanovskis, tačiau saugo smūgis į tolimąjį vartų kampą buvo nesėkmingas.
30-ąją minutę po savalaikio V.Lukšos perdavimo M.Mbodjis galva smūgiavo greta vartų.
26-ąją minutę už pražangą prieš E.Stočkūną buvo įspėtas T.Statkevičius.
22-ąją minutę žalgiriečiai surengė pavojingą ataką. Po E.Stočkūno perdavimo baudos aikštelėje buvęs K.Uzėla atsisuko į vartus ir pažeme mušė į vartininką.
1:0! 21-ąją minutę iš maždaug 25 metrų D.Oyarzuno spirtas kamuolys kliudė varžovą ir po rikošeto praskriejo pro vartininką bei atsidūrė vartuose.
17-oji minutė. Visa „Panerio“ komanda susipaudusi savo aikštės pusėje, bet žalgiriečiai sugeba rasti spragų. V.Lukšos baudos smūgis skriejo greta virpsto, o K.Uzėlos bandymas galva zvimbė virš skersinio.
11-oji minutė ir gana pavojinga žalgiriečių ataka. Po D.Slijngardo perdavimo K.Uzėla iš 15 metrų vienu lietimu mušė į tolimąjį vartų kampą, tačiau tą padarė netiksliai.
7-ąją minutę buvo atliktas priverstinis keitimas: vietoje B.Atajičiaus į kovą buvo mestas E.Stočkūnas.
6-oji minutė. Žalgiriečiai turi akivaizdžią iniciatyvą, tačiau šeimininkai surengė pavojingą ataką. Po aukšto B.Jakavičiaus perdavimo Au.Veikutis galva mušė visiškai šalia vartų.
Vilniaus derbis jau prasidėjo!
Svečių atsarginiai: A.Vitkauskas, E.Vaitkūnas, R.Baravykas, E.Stočkūnas, M.Kuklys, M.Ljujičius, D.Šernas. „Panerio“ ekipoje vos vienas keitimas – E.Bogdanovas.
„Žalgiris“: Dž.Bartkus, D.Oyarzunas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, K.Uzėla, S.Blagojevičius, D.Slijngardas, D.Romanovskis, V.Lukša, Elivelto, B.Atajičius.
„Panerys“: A.Gudalevičius, N.Radžius, I.Kunickas, T.Gražiūnas, Au.Veikutis, Ž.Barauskas, M.Chudinskis, M.Puodžiūnas, Av.Veikutis, T.Statkevičius, B.Jakavičius.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus Senvagės stadione prasidės LFF taurės ketvirtfinalio akistata tarp Vilniaus „Panerio“ ir FK „Žalgirio“. Abu klubai tarpusavyje susigrums po 19 metų pertraukos.