BATE 1:1 ŽALGIRIS
2017 07 06 19:00, BORISOVAS
BATE
ŽALGIRIS
INFORMACIJA
TAKTIKA
FOTO
TV TRANSLIACIJA
BATE
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
46
ŠČERBICKIJ
46
BEREZKIN
51
VOLODKA
67
SIGNEVIČ
ŽAVNERČIK
RIOS
MILUNOVIČ
62
DRAGUN
78
STASEVIČ
81
POLIAKOV
22
GORDEJČIUK
2:1! Vilniečiai laimėjo baudinių seriją, įmušę visus penkis smūgius, savo ruožtu, A.Vitkauskas atrėmė J.Jablonskio bandymą.
90-ąją minutę šeimininkai kėlė kampinį, po kurio kamuolys atšoko V.Gviliai. Gruzino smūgį atrėmė A.Vitkauskas, o komandos po finalinio teisėjo švilpuko netrukus muš baudinių seriją.
85-ąją minutę aikštėje taip pat pasirodė ir K.Uzėla, kuris pakeitė Elivelto. Kitame epizode V.Lukšos perduotą kamuolį sugavo vartininkas S.Veremka.
83-ioji minutė. Vilniečiai kėlė pavojingą kampinį, o netrukus iš toli smūgiavo V.Lukša.
78-ąją minutę šeimininkai metė dar vieną žaidėją. I.Stasevičių pakeitė M.Volodka. Netrukus į aikštę žengė ir V.Gaidučikas, pakeitęs D.Poliakovą.
75-oji minutė. Vilniečiai atsakė pavojinga ataka: Elivelto įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau jo smūgį vartininkas nukreipė už galinės linijos.
1:1. 74-ąją minutę šeimininkai išlygino rezultatą. Po puikaus tolimo M.Žavnerčiko perdavimo galva tiksliai smūgiavo J.Kendyšas. Kamuolys, atsimušęs nuo skersinio, atsidūrė vartuose.
72-ąją minutę buvo atlikta daug keitimų. Aikštėje pasirodė R.Baravykas, D.Oyarzunas, V.Lukša ir B.Atajičius, kurie pakeitė E.Vaitkūną, D.Slijngardą, L.Antalį bei D.Šerną.
70-ąją minutę kontratakos metu M.Ivaničius iš toli smūgiavo į A.Vitkauską.
67-ąją minutę M.Signevičių pakeitė J.Jablonskis, o M.Kuklio perdavimas į baudos aikštelę adresatų nesurado.
62-ąją minutę S.Draguną pakeitė V.Gvilia.
Už pražangą prieš L.Antalį buvo įspėtas S.Dragunas, o vietoje įvartį pelniusio M.Ljujičiaus 59-ąją minutę į kovą buvo mestas S.Nyuiadzi.
57-oji minutė. Dar kartą į žaidimą įsitraukė A.Vitkauskas. Vartininkas atmušė tiek tolimą smūgį, tiek ir pakartotinį bandymą.
54-ąją minutę tiek D.Slijngardas, tiek L.Antalis atliko labai aštrius perdavimus iš kraštų. Vis dėlto prie kamuolių niekas nesuspėjo.
51-oji minutė. A.Volodką pakeitė M.Ivaničius.
47-ąją minutę pavojingoje situacijoje atsidūrė J.Tuominenas, tačiau suomiui smūgis galva nepavyko.
Šeimininkai atliko dar du keitimus: vietoje vartininko D.Ščerbinskio aikštėje pasirodė S.Veremka, o J.Berezkiną pakeitė J.Kendyšas.
Antrasis kėlinys jau prasidėjo!
Po pirmo kėlinio vilniečiai priekyje rezultatu 1:0.
42-ąją minutę varžovai atsakė tolimu smūgiu, kuris buvo netikslus.
40-oji minutė. Vilniečiai aikštės viduryje rungtyniauja solidžiai, tad varžovai per trumpą laiką atliko net tris pražangas.
35-ąją minutę D.Šernas pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, bet nuo jo atakos spėjo apsiginti laiku poziciją palikęs vartininkas.
32-oji minutė. Po perdavimo iš krašto galva šalia vartų mušė baltarusis N.Signevičius.
0:1! 29-ąją minutę žalgiriečiai išsiveržė į priekį! Po gražaus Elivelto reido kamuolys atiteko M.Ljujičiui, kuris smūgiu pažeme nuginklavo vartininką.
24-ąją minutę E.Vaitkūnas sustabdė greitą ataką ir buvo įspėtas.
22-ąją minutę buvo atliktas pirmasis keitimas. Vietoje M.Gordeičiuko aikštėje pasirodė J.Tuominenas, kuris netrukus smūgiavo galva.
20-ąją minutę buvo įspėtas S.Blagojevičius. Vilniečiams pavyko išlyginti žaidimą.
17-ąją minutę po pakelto kampinio kamuolys atšoko S.Blagojevičiui, kuris vienu lietimu iš toli mušė netiksliai.
14-oji minutė. Sostinės ekipa atsako grėsminga kontrataka. Elivelto surengė staigų reidą, o M.Ljujičiaus smūgis pavojingu rikošetu skriejo už galinės linijos. Netrukus galva pavojingai mušė L.Klimavičius.
11-ąją minutę žalgiriečiai atsakė tolimu, bet netiksliu smūgiu.
10-oji minutė. Vilniečiams pavyko išlyginti žaidimą, tačiau šeimininkai dar kartą aštriai atakavo. Po perdavimo iš gilumos M.Gordeičiukas smūgiavo iš dėkingos situacijos, bet pataikė į išorinę vartų tinklo dalį.
5-ąją minutę prie vilniečių vartų buvo itin karšta. Du kartus komandą gelbėjo A.Vitkauskas, dar du sykius vilniečiai išmušė kamuolį nuo pat vartų linijos.
4-oji minutė. Kol kas iniciatyva priklauso šeimininkams, kurie kėlė tris kampinius.
Lietuvos ir Baltarusijos čempionų dvikova jau prasidėjo!
Šeimininkų atsarginiai: S.Veremka, V.Gaidučikas, J.Jablonskis, A.Ruševičius, M.Ivaničius, V.Rodionovas, J.Tuominenas, M.Volodko, A.Džigera, buvęs žalgirietis J.Kendyšas, V.Gvilia.
BATE klubas mačą pradės tokios sudėties: D.Ščerbickis, J.Berezkinas, A.Volodka, N.Signevičius, M.Žavnerčikas, A.Riosas, N.Milunovičius, S.Dragunas, I.Stasevičius, D.Poliakovas, M.Gordeičiukas.
Vilniaus klubo atsarginiai žaidėjai: S.Klevinskas, D.Oyarzunas, R.Baravykas, K.Uzėla, S.Nyuiadzi, V.Lukša, B.Atajičius.
„Žalgirio“ starto 11-ukas: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, M.Ljujičius, Elivelto, L.Antalis, D.Šernas.
Nors iki rungtynių dar daugiau nei pusvalandis, tačiau sirgalių stadione susirinko jau keli šimtai.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus prasidės Baltarusijos ir Lietuvos čempionų akistata, kurioje akis į akį susigrums šeimininkai Borisovo BATE futbolininkai bei FK „Žalgiris“.
Žalgiris
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
1 VITKAUSKAS
72
10 ŠERNAS
72
5 SLIJNGARD
72
8 VAITKŪNAS
85
80 Ribeiro
2 KLIMAVIČIUS
72
8 ANTAL
6 MBODJ
88 KUKLYS
59
27 LJUJIČ
7 BLAGOJEVIČ