PLASTUN
MARCELINHO
86
WANDERSON
Dvikova Razgrade baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 4:1, kurie abiejų rungtynių seriją laimėjo 5:3.
Pirmą pridėto laiko minutę labai pavojingai iš 25 metrų smūgiavo M.Kuklys. Visgi J.Brounas buvo tam pasiruošęs ir sugavo kamuolį.
88-oji minutė. Paskutinis keitimas ir varžovų komandoje: vietoje du įvarčius pelniusio C.Kešeru aikštėje pasirodė J.Lukoki.
87-ąją minutę pavojingai į baudos aikštelę įsiveržė V.Lukša, tačiau per toli atsileido kamuolį, kuris nuriedėjo už galinės linijos.
86-ąją minutę į kovą buvo mestas J.Paulo, kuris pakeitė antrą įvartį pelniusį Wandersoną.
83-iąją minutę kamuolio maždaug 20 metrų nuo vartų sulaukė S.Blagojevičius, vienu lietimu smūgiavęs kiek virš vartų.
81-oji minutė. Šeimininkai atliko pirmąjį keitimą. Vietoje J.Cafu į aikštę žengė V.Misidjanas.
80-ąją minutę Natanaelis pavojingai smūgiavo iš toli, kamuolys rikošetu kliudė varžovą, priversdamas A.Vitkauską nukreipti kamuolį už galinės linijos.
77-ąją minutę vietoje M.Ljujičiaus aikštėje pasirodė D.Oyarzunas, o kiek anksčiau geltoną kortelę už pražangą prieš Elivelto gavo S.Dyakovas.
1:4. 74-oji minutė. Žalgiriečiai praleido ketvirtą įvartį. Bulgarai surengė gražią ataką dešiniuoju kraštu, kurią vainikavo L.Sashos perdavimas pažeme ir C.Kešeru smūgis į tuščius vartus.
71-ąją minutę buvo gana karšta prie šeimininkų vartų. M.Kuklio standartinės padėties metu perduotą kamuolį iškumščiavo J.Brounas, o nuo pakelto kampinio apsigynė varžovas.
69-ąją minutę kontratakos metu Anicetas perdavė kamuolį link Wandersono, kuris įsiveržė arčiau baudos aikštelės, bet smūgiavo tiesiai į A.Vitkauską.
67-oji minutė ir antras keitimas. V.Lukša pakeitė aikštę palikusį pirmo įvarčio autorių S.Nyuiadzi.
64-ąją minutę vilniečiams nusišypsojo sėkmė. Marcelinho smūgį atmušė A.Vitkauskas, J.Cafu bandymą atrėmė gynėjas, kaip ir dar vieną labai pavojingą Wandersono smūgį.
61-ąją minutę už pražangą prieš J.Cafu buvo įspėtas D.Slijngardas.
1:3. 56-oji minutė ir bulgarai tampa padėties šeimininkais. Greitos kontratakos metu vilniečiai prarado pozicijas, o po puikaus C.Kešeru smūgiu A.Vitkauskui teko trečią kartą traukti kamuolį iš vartų tinklo.
1:2. 55-ąją minutę Razgrado klubas išsiveržė į priekį. Wandersonas atliko labai aštrų perdavimą į baudos aikštelę, o kamuolys, nelietęs nė vieno žaidėjo savo kelyje, klastingai atšoko nuo vejos ir nuo virpsto įskriejo į vartus.
49-oji minutė. M.Kuklys kėlė du kampinius iš eilės, tačiau nuo jų abu kartus apsigynė šalia pirmo virpsto buvęs gynėjas.
Futbolininkai jau pradėjo kovą antrame kėlinyje!
Pirmasis keitimas. Vietoje M.Traore į aikštę žengė B.Atajičius.
Pirmasis kėlinys jau baigėsi. Po jo rezultatas lygus – 1:1.
45-oji minutė. Už pražangą prieš Elivelto kontratakos metu buvo įspėtas C.Moti.
43-iąją minutę M.Ljujičius atliko labai pavojingą perdavimą standartinės padėties metu, tačiau varžovai sugebėjo apsiginti.
1:1. 41-ąją minutę Razgrado klubui pavyko išlyginti rezultatą. C.Kešeru laiku pastebėjo atsidengusį gynėją Natanaelį, kuris pažeme iš 15 metrų smūgiavo klastingai ir tiksliai. A.Vitkauskui pritrūko nedaug, jog atmuštų kamuolį.
36-ąją minutę prie Vilniaus klubo vartų kilo pats didžiausias gaisras. S.Blagojevičius galva išmušė kamuolį nuo pat vartų linijos po C.Moti smūgio, o prieš A.Vitkauską prasižengė C.Kešeru.
33-ioji minutė. Šeimininkai akivaizdžiai perėmė iniciatyvą. Marcelinho išvengė S.Blagojevičiaus globos ir surado L.Sasha, kuris įsiveržė į baudos aikštelę, bet kovoje su žalgiriečiu smūgiavo nesėkmingai.
27-ąją minutę individualiu meistriškumu blykstelėjo L.Sasha. Brazilas kelių žalgiriečių apsuptyje susikūrė progą smūgiui ir pažeme iš 16 metrų mušė greta virpsto. Netrukus po Wandersono perdavimo netiksliai vienu lietimu smūgiavo C.Kešeru.
22-ąją minutę į žaidimą teko įsitraukti A.Vitkauskui. Žalgirietis puikiu šuoliu atrėmė labai pavojingą C.Moti smūgį vienu lietimu iš 15 metrų. Kamuolys skriejo į patį vartų kampą.
18-ąją minutę Elivelto išprovokavo varžovo pražangą, tad vilniečiai uždirbo baudos smūgį. S.Blagojevičius užklupo vartininką nepasiruošusį, bet pažeme spirtas kamuolys skriejo netoli vartų.
16-oji minutė. Bulgarai atsakė savo ataka: po Natanaelio perdavimo C.Kešeru galva mušė gerokai pro šalį.
0:1!!! 15-ąją minutę vilniečiai puikiai paspaudė varžovus, kurie savo aikštės pusėje prarado kamuolį. M.Ljujičius įsiveržė į baudos aikštelę, pritraukė kelis varžovus ir perdavė kamuolį S.Nyuiadzi, kuris savo šansą akistatoje su vartininku išnaudojo.
11-oji minutė. Kampiniu atsakė ir vilniečiai, tačiau jis baigėsi ne smūgiu, o žalgiriečio pražanga.
9-ąją minutę už pražangą prieš Wandersoną buvo įspėtas E.Vaitkūnas. Kiek anksčiau J.Brounui teko sugauti kamuolį po vilniečių standartinės padėties.
6-oji minutė. Kol kas aikštėje nemažai techninio broko. Ant palaistytos vejos futbolininkams sunkiai sekasi palaikyti kamuolį.
2-ąją minutę šeimininkai kėlė pirmąjį kampinį, po kurio medicininė pagalba buvo suteikiama S.Blagojevičiui. Kroatas jau grįžo į aikštę.
Antroji Lietuvos ir Bulgarijos čempionų akistata jau prasidėjo!
Savo ruožtu bulgarai į kovą nuo susitikimo pradžios metė kitą vartininką J.Brouną, kapitoną S.Dyakovą, gynėją I.Plastuną bei puolėją C.Kešeru.
Lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, Vilniaus klube mačą nuo pradžių pradės S.Nyuiadzi bei M.Traore, kurie pakeitė susižeidusį L.Antalį ir diskvalifikuotą D.Šerną.
„Ludogorets“ atsarginiai žaidėjai: Renanas, G.Terzievas, J.Quixada, A.Vasilevas, J.Paulo, J.Lukoki, V.Misidjanas.
„Žalgirio“ atsarginių septynetas: Dž.Bartkus, R.Baravykas, D.Oyarzunas, K.Uzėla, D.Romanovskis, V.Lukša, B.Atajičius.
Šeimininkai dvikovą pradės tokios sudėties: J.Brounas, Natanaelis, L.Sasha, Anicetas, S.Dyakovas, J.Cafu, C.Keseru, C.Moti, I.Plastunas, Marcelinho, Wandersonas.
Žalgiriečių 11-ukas: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, M.Traore, Elivelto, S.Nyuiadzi, M.Ljujičius.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau kiek mažiau nei už valandos FK „Žalgiris“ stos į kovą su Bulgarijos čempionais – Razgrado „Ludogorets“ futbolininkais. Pirmąją akistatą, vykusią Vilniuje, žalgiriečiai laimėjo rezultatu 2:1 ir turi minimalų pranašumą.