88 KUKLYS
73
27 LJUJIČ
7 BLAGOJEVIČ
Aidi finalinis teisėjo švilpukas. Vilniečiai iškovojo puikią pergalę, tačiau jų laukia dar sudėtingesnis mačas Razgrade.
90+4 minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo D.Šernas.
2:1!!! 86-ąją minutę S.Nyuiadzi dar kartą suklaidino varžovą ir padėjo kamuolį ant lėkštutės M.Kukliui, kuris įstabiu smūgiu nuginklavo vartininką.
85-ąją minutę buvo atliktas keitimas. Wandersoną pakeitė I.Plastunas, o vietoje J.Lukoki aikštėje pasirodė C.Kešeru.
81-oji minutė. Vilniečiai ant bangos. S.Blagojevičius du kartus smgūgiavo iš toli, kartą į vartininką, o sykį virš vartų.
1:1! 78-ąją minutę vilniečiai išlygino rezultatą! Po D.Šerno perdavimo C.Moti baudos aikštelėje pamušė kamuolį, kuris atšoko S.Nyuiadzi. Po keitimo aikštėje pasirodęs žaidėjas pasinaudojo šansu ir nuginklavo vartininką.
76-ąją minutę po M.Kuklio pakelto kampinio laisvas L.Klimavičius pavojingai smūgiavo galva. Kamuolys skriejo netoli virpsto.
73-iąją minutę buvo atliktas antrasis keitimas. Vietoje M.Ljujičiaus į kovą buvo mestas B.Atajičius.
72-ąją minutę šalia baudos aikštelės prieigų kamuolį gavęs M.Ljujičius smūgiavo iš maždaug 18 metrų ir privertė Renaną sugauti kamuolį.
67-ąją minutę varžovai surengė pavojingą išpuolį. Tolimą Marcelinho smūgį atrėmė A.Vitkauskas, o kamuolys atšoko J.Cafu, kurio smūgis iš arti buvo netikslus. E.Vaitkūnas sutrukdė varžovui smūgiuoti.
62-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo D.Šernas.
62-oji minutė. Greitą ataką nutraukęs M.Ljujičius buvo įspėtas.
61-ąją minutę varžovų gynėjas atliko tolimą perdavimą, o J.Lukoki aplenkė du žalgiriečius ir smūgiavo į vartų plotą, tačiau A.Vitkauskas užsiėmė tinkamą poziciją ir smūgį atmušė.
60-ąją minutę buvo atliktas keitimas. Susižeidusį L.Antalį pakeitė į kovą įsiliejęs S.Nyuiadzi.
55-oji minutė. Bulgarai leidžia šeimininkams kontroliuoti kamuolį, jų nespausdami. Po L.Antalio perdavimo M.Ljujičius mušė galva ir privertė vartininką nukreipti kamuolį virš skersinio. Kiek vėliau pro šalį smūgiavo M.Kuklys.
48-ąją minutę S.Blagojevičius smūgiavo iš toli, kamuolys rikošetu kliudė varžovą ir atsidūrė Renano rankose.
Komandos jau pratęsė kovą!
Pirmasis kėlinys jau baigėsi, o po jo vilniečiai atsilieka rezultatu 0:1.
42-ąją minutę Anicetas prasiveržė arčiau vartų, tačiau saugo smūgis į tolimąjį vartų kampą buvo labai netikslus.
39-oji minutė. Dar vienas gaisras prie varžovų vartų. Po pakelto kampinio vartininkas Renanas išmušė pavojingai skriejusį kamuolį, o netrukus D.Šernas mušė pro šalį.
33-ioji minutė. Razgrado ekipa surengė išties aštrų išpuolį. Marcelinho puikiai suklaidino varžovą ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur J.Cafu galva mušė virš skersinio.
29-ąją minutę už pražangą prieš Elivelto buvo įspėtas G.Campanharo.
25-oji minutė. Žalgiriečiai buvo per plauką nuo išlyginamojo įvarčio. M.Ljujičius gražiai suklaidino varžovą ir sukūrė idealią progą D.Šernui, kuriam smūgis iš poros metrų nepavyko. Vartininkas spėjo sugauti kamuolį.
0:1. Svečiai iš Bulgarijos 18-ąją minutę išsiveržė į priekį po žaibiškos kontratakos. Anicetas atsidūrė akistatoje su vartininku ir tiksliai smūgiavo.
17-oji minutė. D.Šernas kelia daug pavojaus varžovų vartams. Dar vienas puolėjo smūgis skriejo netoli vartų.
15-ąją minutę po D.Slijngardo perdavimo Elivelto pabėgo nuo varžovo, atliko perdavimą į baudos aikštelės vidurį, tačiau komandos draugų ten nebuvo. Kiek vėliau virš vartų iš toli mušė S.Blagojevičius.
13-oji minutė ir gera proga. Po aukšto perdavimo į baudos aikštelę D.Šernas atitrūko nuo varžovo ir galva smūgiavo šiek tiek virš skersinio.
12-ąją minutę M.Kuklys standartinės padėties metu atliko perdavimą į baudos aikštelę, kuris buvo kiek per stiprus.
9-ąją minutę už pražangą prieš varžovą buvo įspėtas S.Blagojevičius.
6-ąją minutę vilniečiai atliko du perdavimus į baudos aikštelę, nuo kurių apsigynė svečių vartininkas.
3-ioji minutė. Atakoje sudalyvavęs kairysis varžovų ekipos gynėjas Natanaelis atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau ten jo komandos draugų nebuvo.
Dvikova jau prasidėjo!
„Žalgirio“ atsarginiai: Dž.Bartkus, D.Oyarzunas, B.Atajičius, M.Traore, V.Lukša, R.Baravykas, S.Nyuiadzi. „Ludogorets“ septynetas: J.Brounas, J.Quixada, A.Vasilevas, C.Kešeru, I.Plastunas, J.Paulo, V.Misidjanas.
„Ludogorets“ 11-ukas: Renanas, G.Terzievas, Natanaelis, L.Sasha, G.Campanharo, Anicetas, J.Cafu, C.Moti, Marcelinho, Wandersonas, J.Lukoki.
Vilniečių starto sudėtis: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, M.Mbodjis, L.Klimavičius, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, M.Traore, Elivelto, L.Antalis, D.Šernas. Toks 11-ukas pradėjo akistatą ir su Borisovo BATE.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus FK „Žalgiris“ pradės savo ketvirtą iš eilės Odisėją Čempionų lygos atrankos varžybose. Būsimas žalgiriečių varžovas – šešis sykius iš eilės Bulgarijos čempionas Razgrado „Ludogorets“ klubas.