MATULEVIČIUS
SLAVICKAS
VERBICKAS
JANKAUSKAS
Rungtynės baigėsi rezultatu 0:3, o prieš tai dar pavojingai kaire koja mušė J.Tadičius.
0:3. 90-ąją minutę dar viena šeimininkų kontrataka baigėsi įvarčiu. J.Tadičius po tikslaus perdavimo pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.
89-ąją minutę už pražangą prieš D.Šerną buvo įspėtas A.Živanovičius.
86-oji minutė ir 0:2. Greitos kontratakos metu J.Tadičiui pavyko išvengti nuošalės, suklaidinti A.Vitkauską ir pasiųsti kamuolį į tuščius vartus.
85-ąją minutę po įmetimo iš užribio M.Mbodjis pamušė galva kamuolį, tačiau jis atsidūrė I.Kardumo rankose.
80-oji minutė ir keitimas. Vietoje M.Kuklio mače pasirodė B.Atajičius.
77-ąją minutę K.Laukžemį pakeitė R.Vėževičius.
72-ąją minutę vietoje L.Antalio rungtynėse pasirodė M.Ljujičius. Po pakelto kampinio marijampoliečių ataka užsitęsė, jos metu A.Živanovičius smūgiavo pro šalį.
65-ąją minutę buvo įspėtas L.Klimavičius.
64-ąją minutę šeimininkai į kovą metė J.Manzorro, kuris pakeitė G.Matulevičių.
63-iąją minutę vilniečiai apsigynė nuo pavojingo kampinio ir surengė greitą kontrataką. Teisėjas užfiksavo žaidimą ranka.
57-ąją minutę standartinės padėties metu marijampolietis galva smūgiavo visiškai šalia skersinio. Kiek vėliau pažeme į vartininką mušė V.Slavickas.
56-ąją minutę buvo įspėtas Elivelto.
53-iąją minutę iš 30 metrų smūgiavo M.Mbodjis, tiesa, tą padarė gana netiksliai.
52-ąją minutę vietoje E.Veliulio ant žaliosios vejos pasirodė J.Tadičius.
49-ąją minutę M.Kuklys perdavė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau vartininkas nukeipė jį virš skersinio. Po pakelto kampinio efektingai, bet netiksliai smūgiavo M.Mbodjis.
Komandos jau pratęsė kovą!
Per pertrauką buvo atliktas vienas keitimas: vietoje D.Oyarzuno į kovą buvo mestas Elivelto.
Po pirmo kėlinio vilniečiai atsilieka rezultatu 0:1.
45-ąją minutę marijampoliečiai atliko baudos smūgį, kamuolys kliudė gyvatvorę ir skriejo netoli virpsto.
43-iąją minutę po varžovų vartų apgulties visiškai greta virpsto iš 18 metrų smūgiavo M.Kuklys.
41-oji minutė. Vilniečiai perėmė iniciatyvą. Arti įvarčio buvo D.Slijngardas, tačiau kaire koja stipriai smūgiavo šiek tiek virš skerrsinio.
35-ąją minutę iš maždaug 20 metrų smūgiavo A.Švrljuga. Kamuolys skriejo gana toli nuo vartų.
27-ąją minutę į kovą grįžo L.Klimavičius, prieš kurį prasižengė K.Laukžemis. Laimei, gynėjui viskas gerai.
22-ąją minutę D.Oyarzunas perdavė kamuolį link V.Lukšos, bet šiam jo perduoti į baudos aikštelę nepavyko.
19-oji minutė. Teisėjas iš Šiaurės Airijos parodė dvi geltonas korteles. S.Blagojevičiui už pražangą, o E.Veliuliui už vaidybą.
17-ąją minutę M.Kuklys atliko dar vieną perdavimą į baudos aikštelę standartinės padėties metu. Kamuolys skriejo link L.Klimavičiaus, bet gynėjui iš sudėtingos situacijos pavojingai mušti nepavyko.
13-ąją minutę pirmąjį kampinį kėlė ir šeimininkai, bet nuo jo pavyko užtikrintai apsiginti.
10-oji minutė. Vilniečiai kėlė pirmąjį kampinį, tačiau po smūgio kamuolys skriejo virš skersinio.
0:1. 7-ąją minutę šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį, kai savo progą išnaudojo tiksliai pažeme mušęs K.Laukžemis.
3-iąją minutę vilniečiai surengė pavojingą ataką. L.Antalis stipriai smūgiavo iš 16 metrų, bet I.Kardumas efektingu šuoliu atmušė kamuolį.
Dvikova jau prasidėjo!
„Žalgirio“ atsarginiai žaidėjai: Dž.Bartkus, R.Baravykas, J.Skinderis, K.Uzėla, M.Ljujičius, Elivelto, B.Atajičius. „Sūduvos“ pajėgos: M.Matuzas, R.Abu Bakras, Choco, P.Janušauskas, J.Manzorro, R.Vėževičius, J.Tadičius.
„Sūduvos“ starto 11-ukas: I.Kardumas, V.Slavickas, S.Kerla, A.Živanovičius, A.Jankauskas, A.Švrljuga, G.Matulevičius, P.Leimonas, O.Verbickas, E.Veliulis, K.Laukžemis.
Vilniečiai dvikovą pradės tokios sudėties: A.Vitkauskas, D.Oyarzunas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, D.Slijngardas, V.Lukša, D.Šernas, L.Antalis.
Laba diena, gerbiami žiūrovai. Tuoj prasidės 28-ojo A lygos turo rungtynės tarp vietos Marijampolės „Sūduvos“ bei FK „Žalgirio“. Tai jau ketvirtoji šių komandų akistata A lygoje, sykį vilniečiai laimėjo 3:1, o du mačai baigėsi lygiosiomis – 0:0 bei 1:1.