27 LJUJIČ
23 BARAVYKAS
7 BLAGOJEVIČ
Rungtynės baigėsi pralaimėjimu rezultatu 0:1.
90+3-iąją minutę vietoje D.Bilialetdinovo rungtynėse pasirodė L.Traore. Kiek anksčiau pavojingai pažeme šalia vartų smūgiavo V.Lukša.
90+2 minutė. B.Atajičius šalia baudos aikštelės susikūrė sau progą smūgiui, bet iš 16 metrų pažeme mušė tiesiai į vartininką.
90-ąją minutę buvo atliktas aštrus perdavimas į varžovų baudos aikštelę, tačiau T.Šeremeta sugavo stipriai perduotą kamuolį.
89-ąją minutę pirmą varžovo smūgį A.Vitkauskas atrėmė, tačiau kamuolys atšoko D.Bilialetdinovui, kurio smūgis dešine koja į tuščius vartus skriejo virš skersinio.
84-oji minutė. Abiejose komandose atlikti keitimai. Vietoje L.Antalio į kovą buvo mestas D.Romanovskis, o M.Vorobjovą pakeitė S.Čyžas.
84-ąją minutę po D.Slijngardo perdavimo iš kairiojo krašto galva virš vartų mušė B.Atajičius.
80-oji minutė. Žalgiriečiai kėlė net tris kampinius iš eilės, tačiau nuo visų pavyko apsiginti.
79-ąją minutę vietoje A.Byčenoko aikštėje pasirodė A.Netzeris.
71-ąją minutę buvo atliktas dvigubas keitimas. Vietoje Elivelto ir M.Ljujičiaus į kovą buvo mesti V.Lukša bei B.Atajičius.
70-oji minutė. Žalgiriečiai vis labiau perima iniciatyvą, o varžovai ieško šanso kontratakose.
64-ąją minutę auksinę progą smūgiui sau baudos aikštelėje susikūrė M.Ljujičius. Serbas buvo likęs prieš vartininką, tačiau šis nuspėjo, kur smūgiuos žalgirietis ir smūgį atrėmė.
59-ąją minutę po L.Antalio perdavimo iš dešiniojo krašto D.Šernas iš sudėtingos situacijos kovoje su varžovu mušė pro šalį.
55-oji minutė. Aikštėje vyksta gana atviras futbolas: po perdavimo iš kairiojo krašto M.Ljujičius smūgiavo virš vartų, netrukus D.Šernui nepavyko sustabdyti kamuolio baudos aikštelėje.
Komandos jau pradėjo kovą po pertraukos.
Po pirmo kėlinio atsiliekame rezultatu 0:1.
44-ąją minutę tolimas S.Blagojevičiaus smūgis pažeme skriejo šalia vartų. Vis dėlto vartininkas situaciją kontroliavo.
40-ąją minutę M.Šyška baudos aikštelėje prasižengė prieš L.Antalį, kuris išprovokavo 11 metrų baudinį. Visgi prie atžymos stojusio M.Kuklio smūgį atrėmė kampą atspėjęs vartininkas T.Šeremeta.
38-ąją minutę Elivelto surado plyšį ir perdavė kamuolį link D.Šerno, kuris kovoje su varžovu smūgiavo netiksliai.
0:1. 34-ąją minutę „Trakai“ surengė greitą kontrataką, kurios metu M.Šyška perdavė kamuolį link D.Bilialetdinovo, kuris, būdamas baudos aikštelėje, tiksliai smūgiavo vienu lietimu.
30-ąją minutę varžovams pagrasino D.Šernas. Šį kartą puolėjas iš už baudos aikštelės prieigų mušė virš vartų.
29-ąją minutę proga smūgiui pasinaudojo L.Antalis, kuris iš maždaug 15 metrų pažeme silpnai smūgiavo į vartininką.
25-ąją minutę po M.Kuklio perdavimo standartinės padėties metu L.Klimavičius smūgiavo į vartus, bet smūgis iš sudėtingos padėties buvo netikslus.
21-oji minutė. „Trakai“ ilgiau kontroliuoja kamuolį, keičiasi žemais perdavimais „Žalgirio“ aikštės pusėje, tačiau sukurti pavojingo nieko nepavyksta.
16-oji minutė. Žalgiriečiai surengė aštrią kontrataką, iš kurios išspaudė kampinį. Visgi nuo jo varžovai apsigynė.
11-ąją minutę „Trakai“ kėlė pirmą kampinį, žalgiriečiai apsigynė, tačiau kamuolį išlaikė M.Vorobjovas, suklaidino varžovą ir atliko perdavimą tiesiai A.Vitkauskui į rankas.
8-ąją minutę nominalūs aikštės svečiai pelnė įvartį, tačiau tą padarė iš nuošalės.
5-ąją minutę D.Slijngardas prasiveržė kairiuoju kraštu ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur M.Ljujičius galva smūgiavo pro šalį.
Dvikova jau prasidėjo, o prieš ją tylos minute buvo pagerbtas Anapilin iškeliavęs buvęs Klaipėdos „Atlanto“ vyr. treneris Konstantinas Sarsanija.
„Žalgirio“ atsarginiai: Dž.Bartkus, D.Oyarzunas, K.Uzėla, E.Stočkūnas, D.Romanovskis, V.Lukša, B.Atajičius. „Trakų“ pajėgos, galinčios pakilti nuo suolo: I.Plūkas, D.Česnauskis, D.Norvilas, L.Traore, S.Čyžas, J.Marazas, A.Netzeris.
„Trakų“ 11-ukas: T.Šeremeta, M.Vorobjovas, V.Jeriomenka, O.Dorley, J.Januševskis, D.Bilialetdinovas, V.Šilėnas, M.Šyška, A.Klimavičius, V.Borovskis, A.Byčenokas.
„Žalgirio“ starto sudėtis: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, M.Ljujičius, Elivelto, L.Antalis, D.Šernas.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus prasidės 27-ojo A lygos turo rungtynės tarp FK „Žalgirio“ ir „Trakų“. Šį sezoną komandos susitiko keturis kartus: dvejos rungtynės baigėsi lygiosiomis, kitos dvejos – vilniečių pergalėmis.