LABUKAS
GERMAN
Dvikova baigėsi kovingomis lygiosiomis rezultatu 1:1.
Per teisėjo pridėtą laiką geltoną kortelę užsidirbo B.Atajičius.
89-ąją minutę po D.Oyarzuno klaidos savo aikštės pusėje šeimininkai surengė kontrataką. Nuo didelių nemalonumų komandą apgynė Dž.Bartkus, atrėmęs į artimą vartų kampą spirtą kamuolį.
87-ąją minutę svečiai kėlė du kampinius iš eilės, visgi, Klaipėdos ekipai pavyko apsiginti.
85-ąją minutę Elivelto dar kartą susikūrė progą smūgiui, bet kaire koja smūgiavo į vartininką.
83-iąją minutę po B.Atajičiaus perdavimo standartinės padėties metu žalgiriečiai vos nepelnė įvarčio. Kamuolys skriejo šiek tiek virš skersinio.
79-ąją minutę vietoje T.Labuko aikštėje pasirodė M.Beneta.
1:1! 78-ąją minutę Elivelto išlygino rezultatą! Brazilas net ir kelių varžovų apsuptyje susikūrė progą smūgiui ir buvo tikslus. Vartininkas klaipėdiečiams padėti niekuo nesugebėjo.
77-oji minutė. Žalgiriečių spaudimas labai didelis, bet pralaužti šeimininkų sutankintos gynybos kol kas nepavyksta.
69-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo D.Oyarzunas.
0:1. 65-ąją minutę baudinį užtikrintai realizavo D.Mazalevskis.
64-ąją minutę į vilniečių vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kai Dž.Bartkus baudos aikštelėje pargriovė varžovą.
61-ąją minutę pavojingą smūgį iš toli link tolimojo vartų kampo atliko V.Lukša. Kamuolys skriejo visai netoli virpsto.
59-ąją minutę D.Romanovskį pakeitė Elivelto.
59-ąją minutę į žaidimą įsitraukė Dž.Bartkus. Vartininkas virš skersinio nukreipė D.Mazalevskio spirtą kamuolį. Nuo kampinio vilniečiai vartų sargo dėka užtikrintai apsigynė.
57-ąją minutę kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko L.Antaliui, kuris kaire koja smūgiavo stipriai, bet tiesiai į vartininką A.Želniną.
52-oji minutė. Žalgiriečiai kėlė du kampinius, tačiau šeimininkai nuo jų apsigynė. Netrukus iš 18 metrų smūgiavo M.Traore, bet kamuolys skriejo tiesiai į vartininką.
Komandos jau pradėjo kovą po pertraukos.
Po pirmo kėlinio rezultatas yra 0:0.
41-ąją minutę už priekaištus teisėjo atžvilgiu buvo įspėtas L.Klimavičius.
38-ąją minutę vilniečiai kėlė dar vieną kampinį, nuo kurio Klaipėdos klubas sugebėjo apsiginti.
28-ąją minutę S.Rakauskas dar kartą iš toli mušė labai nesėkmingai. Netrukus klaipėdiečiams pavyko surengti dar vieną kontrataką, kurios metu smūgis buvo blokuotas.
24-ąją minutę žalgiriečiai kėlė kampinį, tačiau varžovams nuo užsitęsusios atakos pavyko apsiginti.
16-ąją minutę buvo įspėtas D.Šimkus.
15-ąją minutę standartinės padėties metu B.Atajičius labai pavojingai perdavė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau prie jo niekas nesuskubo.
12-ąją minutę šeimininkai surengė dar vieną kontrataką. Kamuolys maždaug 20 metrų nuo vartų atšoko S.Rakauskui, kuris vienu lietimu smūgiavo virš vartų.
7-ąją minutę kontratakos metu D.Germanas įsiveržė į baudos aikštelę, bet perdavimas link komandos draugo buvo nesėkmingas. Žalgiriečiams priklauso kamuolio kontrolės persvara.
3-iąją minutę vilniečiai prarado kamuolį savo aikštės pusėje, bet šeimininkų žaidėjo smūgis iš toli skriejo aukštai virš vartų.
Dvikova jau prasidėjo!
Prieš rungtynes buvo atliktas „nulinis“ keitimas. Vietoje S.Blagojevičiaus rungtynėse pasirodė M.Mbodjis.
„Žalgirio“ atsarginiai žaidėjai: A.Vitkauskas, S.Blagojevičius, K.Uzėla, E.Stočkūnas M.Ljujičius, Elivelto. „Atlanto“ pajėgos, galinčios pakilti nuo suolo: D.Mikelionis, V.Gašpuitis, M.Beneta, M.Kaliadka, A.Čofu, D.Virkšas, D.Kazlauskas.
„Atlantas“ susitikimą pradės tokios sudėties: A.Želninas, N.Ivanovas, S.Rakauskas, D.Šimkus, D.Mazalevskis, S.Juška, M.Fridrikas, D.Andronicas, I.Kalpačiukas, T.Labukas, D.Germanas.
„Žalgirio“ starto sudėtis: Dž.Bartkus, D.Slijngardas, D.Oyarzunas, L.Klimavičius, R.Baravykas, M.Mbodjis, M.Traore, D.Romanovskis, V.Lukša, L.Antalis, B.Atajičius.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Netrukus prasidės 26-ojo A lygos turo rungtynės tarp FK „Žalgirio“ bei namuose žaisiančio Klaipėdos „Atlanto“, užimančio ketvirtą turnyro lentelės vietą.