UTENIS 1:2 ŽALGIRIS
XXV TURAS, A LYGA 2017 09 20 17:00, UTENA
UTENIS
ŽALGIRIS
INFORMACIJA
TAKTIKA
FOTO
TV TRANSLIACIJA
Utenis
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
RAMIREZ
71
RADJEL
71
RUZ
ROCA
TRAORE
BITEGHE
AIZPUN
LEVŠIN
BERRUEZO
79
GARCIA
CARRASCO
Dvikova baigėsi vilniečių pergale rezultatu 2:1!
90+1-ąją minutę vietoje M.Ljujičiaus rungtynėse pasirodė M.Traore.
89-ąją minutę už pražangą prieš varžovą buvo įspėtas E.Vaitkūnas.
87-ąją minutę M.Biteghe smūgiavo iš 20 metrų, pasiųsdamas kamuolį aukštai virš vartų.
86-ąją minutę aikštėje pasirodė V.Lukša, kuris pakeitė Elivelto.
82-ąją minutę už kamuolio nuspyrimą po švilpuko buvo įspėtas D.Šernas.
79-ąją minutę vietoje J.Garcios į aikštę žengė A.Lopezas.
2:1. 78-ąją minutę C.Carrasco perėmė kamuolį, prasiveržė arčiau vartų ir galingu smūgiu iš maždaug 25 metrų nuginklavo A.Vitkauską. Intriga grįžta.
2:0! 76-ąją minutę M.Ljujičius gavo kamuolį maždaug 45 metrai nuo vartų ir surengė reidą, užbaigdamas tiksliu smūgiu pažeme!
71-oji minutė. Varžovų ekipoje atliktas dvigubas keitimas: vietoje J.Ruzo ir A.Radjelio aikštėje pasirodė P.Navasas ir A.Fofana.
65-ąją minutę M.Kuklys aikštės viduryje prasižengė prieš J.Garcią, o teisėjas jam parodė antrą geltoną kortelę.
59-ąją minutę vietoje įvartį pelniusio B.Atajičiaus į kovą buvo mestas D.Šernas.
58-ąją minutę geltona kortelė buvo parodyta J.Ruzui.
54-oji minutė. Slenka emocijų lavinos: D.Traore buvo įspėtas už ginčus su teisėjais, o M.Kukliui parodyta geltona kortelė už tai, jog šis apeliavo į pražangą imitavusį varžovą.
52-ąją minutę „Utenis“ turėjo geriausią progą pelnyti įvartį. Kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko J.Garciai, tačiau kolumbietis pažeme smūgiavo visiškai greta virpsto.
49-ąją minutę po dar vieno E.Vaitkūno perdavimo B.Atajičius turėjo progą smūgiui, tačiau mušė tiesiai į vartininką F.Ramirezą.
47-ąją minutę A.Radjelis įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau alžyriečio į artimąjį vartų kampą spirtą kamuolį atrėmė A.Vitkauskas. Nuo kampinio vilniečiai apsigynė.
Komandos jau pradėjo kovą po pertraukos!
Po pirmo kėlinio vilniečiai pirmauja rezultatu 1:0.
44-ąją minutę už pražangą prieš Elivelto buvo įspėtas I.Berruezo.
42-oji minutė. Utenos klubas atliko dar porą smūgių. C.Carrasco bandymas iš toli skriejo virš vartų, o D.Traore po pakelto kampinio galva smūgiavo nesėkmingai.
38-ąją minutę E.Vaitkūnas atliko dar vieną aštrų perdavimą iš dešiniojo krašto link Elivelto. Brazilas atitrūko nuo varžovo, bet iš kelių metrų smūgiavo virš vartų. Reikia pripažinti, kad padėtis smūgiui nebuvo itin patogi.
36-ąją minutę žalgiriečiai surengė gražią ataką ir dešiniuoju kraštu sukūrė erdvės E.Vaitkūnui, tačiau nuo kapitono perdavimo šeimininkai apsigynė.
1:0! 30-ąją minutę Elivelto susistabdė kamuolį baudos aikštelėje, išvengė varžovo globos ir surado B.Atajičių, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.
27-oji minutė. Uteniškiai kėlinio viduryje rungtyniauja kiek drąsiau. Tolimas P.Roca smūgis skriejo aukštai virš vartų, tačiau M.Biteghe bandymas buvo išties pavojingas. Iš 25 metrų spirtas kamuolys skriejo arti virpsto.
23-iąją minutę po S.Blagojevičiaus klaidos užsiliepsnojo pirmas laužas žalgiriečių aikštės pusėje. Laimei, uteniškio perdavimą už galinės linijos nukreipė „Žalgirio“ futbolininkas.
18-ąją minutę po D.Traore klaidos savo aikštės pusėje trys žalgiriečiai iššoko prieš du varžovus. Visgi B.Atajičiaus perdavimas link Elivelto buvo per stiprus.
17-ąją minutę D.Slijngardas po savalaikio Elivelto perdavimo įsiveržė į baudos aikštelę ir surado šalia vartų buvusį B.Atajičių. Puolėjui prieš akis liko tik tušti vartai, tačiau šis smūgiavo virš vartų.
9-ąją minutę M.Ljujičius surengė gražų reidą aikštės viduriu, tačiau nuo kito žalgiriečio perdavimo, galėjusio sukelti didelį pavojų, buvo apsiginta.
5-oji minutė. Vilniečiai ilgai kontroliuoja kamuolį žemais perdavimais, savo ruožtu, šeimininkai susispaudę savo aikštės pusėje.
Dvikova jau prasidėjo!
Svečių ekipos atsarginiai žaidėjai: Dž.Bartkus, R.Baravykas, D.Romanovskis, M.Traore, L.Antalis, V.Lukša, D.Šernas. „Utenio“ rezervas: L.Paukštė, P.Navasas, A.Fofana, A.Lopezas, J.Villalobosas.
„Utenis“ mačą pradės tokios sudėties: F.Ramirezas, A.Radjelis, J.Ruzas, P.Roca, D.Traore, M.Biteghe, B.Aizpunas, A.Levšinas, I.Berruezo, J.Garcia, C.Carrasco.
„Žalgirio“ starto 11-ukas: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, D.Oyarzunas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, M.Ljujičius, Elivelto, B.Atajičius.
Laba diena, gerbiami žiūrovai. Jau greitai „Utenio“ stadione įvyks ketvirtoji šį sezoną Utenos klubo ir FK „Žalgirio“ akistata. Pirmąjį mačą čempionai pralaimėjo 0:1, tačiau po to iškovojo triuškinamas pergales 4:0 bei 5:0.
Žalgiris
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
1 VITKAUSKAS
60
9 ATAJIČ
4 OYARZUN
5 SLIJNGARD
8 VAITKŪNAS
86
80 Ribeiro
2 KLIMAVIČIUS
6 MBODJ
88 KUKLYS
90
27 LJUJIČ
7 BLAGOJEVIČ