27 LJUJIČ
7 BLAGOJEVIČ
90
21 LUKŠA
Dvikovos pabaigoje B.Atajičius turėjo dar vieną progą, tačiau smūgiavo virš vartų. Mačas baigėsi rezultatu 3:1 ir vilniečių pergale.
3:1! Pirmą pridėto laiko minutę M.Kuklys pakėlė kampinį, o prie artimojo virpsto buvęs B.Atajičius kyštelėjo galvą ir pelnė antrą savo įvartį šiame mače.
90-ąją minutę vietoje V.Lukšos rungtynėse pasirodė R.Baravykas.
88-ąją minutę buvo įspėtas A.Vitkauskas.
87-ąją minutę T.Moffi suklaidino D.Slijngardą, prasiveržė arčiau vartų, tačiau L.Klimavičius laiku pastojo kelią legionieriui iš Nigerijos.
84-ąją minutę aikštėje pasirodė E.Baniulis, kuris pakeitė Brunno.
79-oji minutė. Iš toli netiksliai smūgiavo D.Slijngardas, kiek vėliau M.Stonys vos nesuklydo gaudydamas M.Kuklio perduotą kamuolį. Netrukus geltoną kortelę užsidirbo E.Kloniūnas.
75-ąją minutę buvo atliktas antras kampinis vilniečių ekipoje. M.Ljujičių pakeitė M.Kuklys.
2:1. 74-ąją minutę kauniečiai sušvelnino rezultatą. Tiksliu baudos smūgiu, perkeldamas kamuolį per gyvatvorę, įvartį pelnė A.Raginis.
73-iąją minutę L.Kochanauską pakeitė G.Sirgėdas.
66-oji minutė. Kauniečiai perėmė iniciatyvą ir susikūrė puikią progą pirmam įvarčiui. T.Moffi iššoko vienas prieš vartininką, bet A.Vitkauskas atrėmė dar vieną stiprų smūgį.
61-ąją minutę M.Stonys buvo įspėtas už pretenzijas teisėjui.
59-ąją minutę varžovai sudrebino skersinį. Po Brunno perdavimo L.Kochanauskas smūgiavo galva, o kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.
57-ąją minutę puikų slalomą atliko D.Slijngardas. Gynėjas prasiveržė beveik iki baudos aikštelės ir iš 16 metrų dešinė koja stipriai mušė virš vartų.
56-ąją minutę dar vieną smūgį atrėmė A.Vitkauskas. Šį kartą vartininkas atrėmė L.Kochanausko bandymą pasiųsti kamuolį į artimąjį vartų kampą.
55-ąją minutę po aštraus E.Vaitkūno perdavimo iš dešiniojo krašto K.Gusočenka vos nenukreipė kamuolio į savo vartus. M.Stonys kamuolį sugavo.
53-ioji minutė. Varžovų ekipos puolėjas T.Moffi du kartus smūgiavo į vartus. Pirmasis smūgis iš toli A.Vitkauskui bėdų nesukėlė, tačiau antrasis bandymas galva buvo kur kas pavojingesnis. Nuo kampinio vilniečiai apsigynė.
Komandos jau pradėjo kovą po pertraukos!
Per pertrauką buvo atliktas vienas keitimas. Įvartį pelniusį L.Antalį pakeitė D.Romanovskis.
Po pirmo kėlinio šeimininkai pirmauja rezultatu 2:0.
45-oji minutė. V.Lukšos stiprų smūgį iš 10 metrų atrėmė M.Stonys, tačiau netrukus varžovų greitą ataką stabdęs D.Slijngardas.
40-ąją minutę vilniečiai surengė kontrataką, kurios metu kamuolys atsidūrė pas M.Ljujičių. Serbas prasiveržė arčiau vartų, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai šalia devyniukės.
38-ąją minutę svečiai turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą. Po V.Bačiašvilio perdavimo iš kairiojo krašto kaunietis laimėjo oro dvikovą ir perdavė kamuolį link E.Kloniūno, kurio stiprų smūgį atrėmė puikiai sužaidęs A.Vitkauskas.
34-ąją minutę M.Duque smūgiavo iš 20 metrų ir privertė A.Vitkauskas atmušti kamuolį.
33-iąją minutę geltona kortelė buvo nubaustas Brunno.
32-ąją minutę kauniečiai atliko keitimą: vietoje O.Buraimoh į kovą buvo mestas T.Moffi.
29-ąją minutę darbo turėjo A.Vitkauskas. Vartininkas atmušė A.Raginio iš toli spirtą kamuolį ir susitvarkė su silpnu I.Deduros smūgiu.
24-ąją minutę iš toli smūgiavo E.Kloniūnas. Bandymas iš 25 metrų buvo neblogas, kamuolys skriejo šalia skersinio.
2:0! 22-ąją minutę sostinės ekipa padvigubino rezultatą. Varžovų gynėjas nesėkmingai atmušė kamuolį, o tuo pasinaudojęs L.Antalis įsegė neatremiamą vinį į kauniečių vartus.
19-ąją minutę E.Vaitkūnas vienu lietimu atliko aštrų perdavimą iš dešiniojo krašto, tačiau baudos aikštelėje buvusiam L.Antaliui pritrūko nedaug, kad pasiektų kamuolį.
1:0! 14-ąją minutę kauniečiai prarado kamuolį savo aikštės pusėje, tad tuo pasinaudojęs M.Ljujičius perdavė kamuolį link B.Atajičiaus, kuris sėkmingai smūgiavo galva į artimą vartų kampą.
11-ąją minutę žalgiriečiai perėmė kamuolį iš varžovo O.Buraimoh, tačiau L.Antalio perdavimas link komandos draugo buvo nesėkmingas.
5-oji minutė. Vilniečiai kėlė pirmąjį kampinį ir atliko dar vieną pavojingą perdavimą iš dešiniojo krašto, tačiau adresatų baudos aikštelėje neatsirado.
Dvikova jau prasidėjo!
Šeimininkų atsarginiai: Dž.Bartkus, R.Baravykas, D.Oyarzunas, M.Kuklys, D.Romanovskis, Elivelto, D.Šernas. Kauniečiai į rungtynes gali mesti šiuos žaidėjus: B.Pascarencą, M.Gavrilovą, M.Munizą, T.Moffi, P.Širvį, E.Kloniūną bei G.Sirgėdą.
„Kauno Žalgiris“ mačą pradės tokiu 11-uku: M.Stonys, K.Gusočenka, M.Duque, A.Raginis, Brunno, E.Kloniūnas, I.Dedura, L.Kochanauskas, O.Buraimoh, V.Bačiašvili, L.Čapodze.
„Žalgirio“ sudėtis: A.Vitkauskas, D.Slijngardas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, E.Vaitkūnas, S.Blagojevičius, M.Traore, M.Ljujičius, V.Lukša, L.Antalis, B.Atajičius.
Jau netrukus 24-ajame A lygos ture akis į akį stos FK „Žalgiris“ ir „Kauno Žalgiris“. Sykį vilniečiai kauniečius įveikė 1:0, kartą nusileido 0:2 ir sužaidė lygiosiomis 1:1.