27 LJUJIČ
23 BARAVYKAS
64
44 NYUIADZI
Rungtynės baigėsi. Vilniečiai sugrįžo į pergalių kelią, iškovodami įspūdingą pergalę rezultatu 5:0.
90+2 minutė. E.Vaitkūnas prasiveržė arčiau baudos aikštelės ir kaire koja smūgiavo kiek virš vartų.
88-ąją minutę vietoje K.Upsto į kovą buvo mestas T.Salamanavičius.
85-oji minutė. Komandos apsikeitė pavojingomis atakomis: B.Atajičius mušė šalia vartų, nuo L.Antalio išpuolio apsigynė vartininkas, o A.Vitkauskas atrėmė varžovo bandymą iš arti.
80-ąją minutę L.Antalis atliko aštrų perdavimą iš dešiniojo krašto, o B.Atajičius vienu lietimu smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, tačiau nesėkmingai,
5:0! 72-ąją minutę buvo įformintas dar dublis, kai baudos aikštelėje iš arti smūgiu vienu lietimu T.Simaitį sušaudė L.Antalis.
67-oji minutė. Jonaviečiai surengė dvi atakas, tačiau pirmame epizode svečiai smūgiavo šalia vartų, o antrame – silpnai muštą kamuolį sugavo A.Vitkauskas.
64-ąją minutę vietoje S.Nyuiadzi į aikštę žengė D.Romanovskis.
4:0! 59-ąją minutę L.Antalis užtikrintai realizavo baudinį ir dar labiau įprasmino varžovų sutriuškinimą.
58-oji minutė ir 11 metrų baudinys. E.Ževnerovas prasižengė prieš L.Klimavičių baudos aikštelėje ir buvo įspėtas.
57-ąją minutę žalgiriečiai surengė greitą kontrataką. Po B.Atajičiaus perdavimo kamuolys atsimušė į M.Grigaravičių ir paliko aikštę, prariedėdamas visai šalia virpsto.
55-ąją minutę už trukdymą T.Simaičiui įžaisti kamuolį geltoną kortelę prieš save pametė B.Atajičius.
53-iąją minutę vietoje K.Siličiaus į aikštę žengė Tv.Eliošius.
52-ąją minutę M.Ljujičius buvo arti trečiojo savo įvarčio. L.Klimavičius puikiai perdavė link serbo, tačiau šio smūgį atrėmė T.Simaitis.
Per pertrauką buvo atlikti trys keitimai. Vietoje D.Šerno ir M.Traore į aikštę žengė B.Atajičius bei L.Antalis, savo ruožtu, varžovų ekipoje M.Dapkų pakeitė K.Šilkaitis.
Antrasis kėlinys jau prasidėjo!
Po pirmojo kėlinio vilniečiai pirmauja rezultatu 3:0.
44-ąją minutę po pakelto kampinio oro dvikovą laimėjęs L.Klimavičius perdavė kamuolį link tolimojo virpsto, tačiau ten jo komandos draugų nebuvo.
43-iąją minutę iš toli smūgiavo varžovų gynėjas A.Osipovas. Iš 25 metrų smūgiuotas kamuolys skriejo netoli viršutinio vartų kampo.
34-ąją minutę po K.Siličiaus perdavimo iš kairiojo krašto M.Marusičius smūgiavo galva, tačiau tą padarė labai nesėkmingai. Kitoje aikštės pusėje vienu lietimu iš 16 metrų pro šalį mušė M.Ljujičius.
30-oji minutė. Vilniečiai ir toliau dominuoja, visgi, kartą grubiai suklydo. A.Vitkauskas per silpnai perdavė kamuolį link M.Kuklio, tačiau po rikošeto vartininkas suskubo ištaisyti savo klaidą.
3:0! 21-ąją minutę kamuolys dar sykį baudos aikštelėje pasiekė M.Ljujičių, kuris vėl smūgiu vienu lietimu iš 10 metrų nepaliko vilčių T.Simaičiui.
2:0! 14-ąją minutę šeimininkai padvigubino rezultatą. Jau atrodė, kad D.Šernas kiek perlaikė kamuolį, bet šis atsidūrė pas M.Ljujičių, kuris neatremiamu smūgiu vienu lietimu įsegė vinį į jonaviečių vartus.
1:0! Puiki vilniečių kontrataka 8-ąją minutę baigėsi įvarčiu. E.Vaitkūnas perdavė kamuolį į baudos aikštelės vidurį, kur nuo varžovo pabėgęs D.Šernas iš poros metrų pasiuntė jį į tuščius vartus.
6-ąją minutę M.Kuklio iš toli smūgiuotą kamuolį už galinės linijos nukreipė T.Simaitis, o netrukus geltona kortele už greitos atakos nutraukimą buvo nubaustas L.Klimavičius.
4-oji minutė. Sykį į žaidimą mačo pradžioje buvo priverstas įsitraukti T.Simaitis, sugavęs kamuolį. Jonaviečiai atsakė dviem atakomis ir perdavimais iš dešiniojo krašto, kur žaidžia K.Upstas.
Dvikova jau prasidėjo!
„Žalgirio“ atsarginiai žaidėjai: Dž.Bartkus, D.Slijngardas, S.Blagojevičius, D.Romanovskis, V.Lukša, L.Antalis, B.Atajičius, savo ruožtu, M.Čepas į aikštę gali mesti P.Valinčių, A.Tručinską, Tv.Eliošių, K.Šilkaitį, T.Salamanavičių, L.Stonkų, P.Leucą.
Jonaviečiai mačą pradės tokios sudėties: T.Simaitis, A.Osipovas, L.Peričius, E.Ževnerovas, M.Žičikovas, M.Dapkus, A.Paškevičius, M.Grigaravičius, K.Upstas, K.Siličius, M.Marusičius.
„Žalgiris“: A.Vitkauskas, R.Baravykas, D.Oyarzunas, L.Klimavičius, E.Vaitkūnas, M.Kuklys, M.Traore, M.Ljujičius, Elivelto, S.Nyuiadzi, D.Šernas.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus prasidės 22-ojo A lygos turo rungtynės, kuriose FK „Žalgiris“ ketvirtą kartą šiemet susigrums su 6-oje vietoje žengiančia „Jonava“. Vilniečiai visose akistatose iškovojo pergales – 2:1, 2:0 bei 2:1.