BOROVSKIJ
KRUK
BYČENOK
Puikios rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 2:2.
85-ąją minutę į kovą buvo mestas B.Atajičius, kuris pakeitė antrojo įvarčio autorių Elivelto.
82-oji minutė. Kurį laiką aktyvesni buvo varžovai, tačiau vilniečiams pavyko uždirbti standartinę padėtį. Po perdavimo į baudos aikštelę L.Klimavičius iš sudėtingos situacijos mušė virš vartų.
75-ąją minutę vietoje V.Lukšos į aikštę žengė M.Ljujičius.
73-iąją minutę virš vartų iš 20 metrų smūgiavo A.Byčenokas.
70-ąją minutę geltoną kortelę prieš save pamatė L.Klimavičius.
67-ąją minutę buvo įspėtas M.Mbodjis.
65-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo S.Blagojevičius, o kiek anksčiau ir P.Krukas bei M.Vorobjovas.
2:2! 61-ąją minutę vilniečiams pavyko išlyginti rezultatą po tikslaus Elivelto smūgio iš arti. Audra jau rimsta.
58-ąją minutę šeimininkai išsiveržė į priekį. A.Vitkauskas baudos aikštelėje nugriovė varžovą, o A.Klimavičius realizavo antrą baudinį šiame mače.
56-ąją minutę V.Lukša gavo kamuolį maždaug 20 metrų nuo vartų, tačiau žalgiriečio smūgis buvo netikslus.
52-oji minutė. Lietus siautėja kaip reikiant, o komandoms sunku regzti atakas.
Komandos jau tęsia kovą po pertraukos.
Atviras pirmasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 1:1.
45-ąją minutę D.Slijngardas puikiai prasiveržė arčiau vartų, perdavė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau šeimininkams pavyko šiaip ne taip atsimušti.
41-oji minutė. V.Borovskiui geltona kortelė buvo parodyta už kalbas, o D.Oyarzunui už greitos atakos nutraukimą.
32-ioji minutė. „Trakai“ atsakė dviem smūgiais: M.Vorobjovo bandymas rikošetu skriejo už galinės linijos, o A.Byčenoko šūvis – virš vartų. Taip pat buvo įspėtas S.Nyuiadzi.
30-ąją minutę dar viena vilniečių kontrataka vos nesibaigė įvarčiu. D.Šernas perdavė kamuolį S.Nyuiadzi, tačiau žalgirietis kaire koja iš puikios situacijos smūgiavo pro šalį.
26-ąją minutę M.Maksimovas atmetė kamuolį A.Byčenokui, kuris iš maždaug 18 metrų smūgiavo šalia vartų.
25-ąją minutę už pražangą prieš S.Nyuiadzi buvo įspėtas V.Šilėnas. Netrukus vilniečiai dešiniuoju kraštu surengė dar vieną pavojingą ataką, bet oponentai šiaip ne taip apsigynė.
22-ąją minutę vėl puikiai dešiniajame krašte sužaidė S.Nyuiadzi, suradęs baudos aikštelėje D.Šerną. Puolėjas išsivadavo nuo oponento, bet jo smūgį atrėmė komandą išgelbėjęs I.Plūkas.
1:1. 20-ąją minutę „Trakai“ po D.Slijngardo pražangos prieš A.Byčenoką uždirbo baudinį, o prie 11 metrų atžymos stojęs A.Klimavičius nesuklydo.
14-ąją minutę rungtynės buvo trumpam sustabdytos, nes po įvarčio sirgalių paleisti žali dūmai kiek aptemdė aikštę. Prieš tai trakiškis iš toli mušė virš vartų.
0:1! 12-ąją minutę vilniečiai surengė pavyzdinę kontrataką ir išsiveržė į priekį. S.Nyuiadzi perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur D.Šernas galingu smūgiu pažeme nukreipė kamuolį į vartų tinklą.
4-oji minutė. Vilniečiai rungtynes pradėjo sėkmingiau ir privertė į žaidimą įsitraukti I.Plūką. Vartininkui teko atremti tolimą S.Blagojevičiaus smūgį standartinės padėties metu. Nuo pakelto kampinio varžovai apsigynė.
Pirmasis teisėjo švilpukas jau nuaidėjo!
„Žalgirio“ atsarginiai: Dž.Bartkus, R.Baravykas, M.Traore, D.Romanovskis, M.Ljujičius, L.Antalis, B.Atajičius. „Trakų“ keitimai: T.Šeremeta, V.Jeriomenka, D.Norvilas, L.Traore, S.Čyžas, J.Marazas.
„Trakai“ mačą pradės tokios sudėties: I.Plūkas, M.Vorobjovas, D.Česnauskis, M.Maksimovas, O.Dorley, V.Šilėnas, M.Šyška, A.Klimavičius, V.Borovskis, P.Krukas, A.Byčenokas.
„Žalgirio“ starto sudėtis: A.Vitkauskas, D.Oyarzunas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, D.Slijngardas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, Elivelto, V.Lukša, S.Nyuiadzi, D.Šernas.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus prasidės trečioji šio sezono A lygoje FK „Žalgirio“ bei „Trakų“ akistata. Pirmą mačą vilniečiai laimėjo 1:0, o antrame sužaidė lygiosiomis 1:1.