JANUŠAUSKAS
NDONG
64
ANTANAVIČIUS
Atkakli kova Marijampolėje baigėsi kovingomis ir nerezultatyviomis lygiosiomis – 0:0.
90+1 minutė. Atliktas dar vienas keitimas: vietoje K.Laukžemio aikštėje pasirodė R.Vėževičius.
89-ąją minutę žalgiriečiai kėlė du kampinius, bet šeimininkams nuo jų pavyko apsiginti. Netrukus kitoje aikštės pusėje pavojingai smūgiavo O.Verbickas, privertęs S.Klevinską nukreipti kamuolį už galinės linijos.
86-oji minutė. Šeimininkai dar kartą smūgiavo į skersinį. Šį kartą po pakelto kampinio smūgiu galva vartų konstrukciją sudrebino R.Abu Bakras.
85-oji minutė. Po keitimo aikštėje pasirodė K.Andričius, kuris pakeitė D.Šerną.
83-iąją minutę po perdavimo iš dešiniojo krašto pro šalį smūgiavo K.Laukžemis.
81-ąją minutę už pražangą prieš E.Vaitkūną buvo įspėtas M.Činikas.
79-ąją minutę standartinės padėties metu galva virš vartų smūgiavo M.Mbodjis.
77-oji minutė. Buvo atliktas antrasis keitimas „Žalgirio“ komandoje: vietoje S.Nyuiadzio ant žaliosios vejos žengė B.Atajičius.
71-oji minutė. Marijampoliečiai kėlė du iš eilės kampinius, tačiau vilniečiai nuo jų užtikrintai apsigynė.
64-ąją minutę D.Antanavičių pakeitė O.Verbickas, o netrukus puikiai iš toli smūgiavo M.Ljujičius. I.Kardumas buvo priverstas atmušti kamuolį už galinės linijos.
63-iąją minutę D.Slijngardas smūgiavo į I.Kardumą.
61-oji minutė. I.Kardumas po komandos draugo perdavimo paėmė kamuolį į rankas, tad teisėjas skyrė laisvą smūgį baudos aikštelės krašte.
55-ąją minutę marijampoliečiai prarado kamuolį aikštės viduryje, tad nurūkęs į priekį M.Ljujičius smūgiavo iš toli. Serbas mušė į vartų plotą, bet I.Kardumas kamuolį atmušė.
48-ąją minutę po M.Kuklio pakelto kampinio Elivelto iššoko staigiau nei R.Abu Bakras, bet galva smūgiavo pro šalį.
Antrasis kėlinys jau prasidėjo!
V.Dambrauskas atliko pirmąjį keitimą. Vietoje S.Blagojevičiaus į aikštę žengė M.Ljujičius.
Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.
44-oji minutė. Marijampoliečiai susikūrė antrą puikią progą. Po efektingos atakos baudos aikštelėje buvęs M.Činikas smūgiu dešine koja sudrebino vartų skersinį.
39-ąją minutę šeimininkai surengė gražią ataką dešiniuoju kraštu. Į baudos aikštelės vidurį perduotą kamuolį sugavo S.Klevinskas.
32-oji minutė. Iš sunkios padėties galva pro šalį smūgiavo M.Mbodjis.
31-ąją minutę vilniečiams nusišypsojo sėkmė. Po pakelto kampinio P.Leimonas iš poros metrų mušė į puikią poziciją užsiėmusį S.Klevinską, o netrukus atšokusį kamuolį nuo vartų linijos išmušė M.Kuklys.
24-oji minutė. Ant vejos šiuo metu atsidūrė I.Kardumas, atrodė, kad Marijampolės klube bus atliktas vartininko keitimas, tačiau taip nenutiko.
18-ąją minutę iš toli smūgiavo E.Vaitkūnas. Kamuolys skriejo netoli vartų, tačiau I.Kardumas kontroliavo situaciją.
16-ąją minutę žalgiriečiai užspaudė svečius, kuriuos išgelbėjo laiku vartus palikęs vartininkas I.Kardumas.
11-oji minutė. Nuo varžovų atitrūkęs S.Nyuiadzi uždirbo kampinį, nuo kurio marijampoliečiai apsigynė. Netrukus šalia vartų iš toli smūgiavo Elivelto.
6-oji minutė. Pirmąjį smūgį link vartų atliko varžovai. Po pakelto kampinio R.Abu Bakras galva mušė virš vartų.
Pirmasis teisėjo švilpukas jau nuaidėjo!
Į mačą po keitimo gali įsitraukti šie žalgiriečiai: A.Vitkauskas, G.Freidgeimas, B.Atajičius, K.Andričius, J.Lasickas, R.Baravykas, M.Ljujičius. „Sūduvos“ keitimai: M.Matuzas, D.Isoda, M.Altiparmakovskis, G.Matulevičius, O.Verbickas, R.Vėževičius, A.Janka
„Sūduvos“ 11-ukas: I.Kardumas, M.Činikas, R.Abu Bakras, A.Živanovičius, H.Ndongas, A.Švrljuga, P.Leimonas, D.Antanavičius, P.Janušauskas, E.Veliulis, K.Laukžemis.
„Žalgiris“ mačą pradės tokios sudėties: S.Klevinskas, D.Slijngardas, M.Mbodjis, L.Klimavičius, E.Vaitkūnas, M.Kuklys, S.Blagojevičius, S.Nyuiadzi, V.Lukša, Elivelto, D.Šernas.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus prasidės 13-ojo A lygos turo rungtynės, kuriose akis į akį stos čempionato lyderiai – FK „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“. Pirmame tarpusavio mače stipresni buvo vilniečiai, iškovoję pergalę rezultatu 3:1.