46
23 BARAVYKAS
7 BLAGOJEVIČ
Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.
90+3 minutė. O.Dorley pakeitė J.Mamajevas.
89-ąją minutę žalgiriečiai turėjo puikią progą išplėšti pergalę. V.Lukša surengė puikų slalomą, tačiau jo smūgį kaire koja atrėmė I.Plūkas.
82-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo M.Mbodjis.
81-oji minutė. Šeimininkų ekipoje į kovą buvo mestas J.Lasickas, kuris pakeitė M.Ljujičių.
80-ąją minutę vietoje M.Vorobjovo aikštėje pasirodė S.Čyžas.
79-oji minutė. Varžovai ant bangos. Po kelių aštrių atakų svečiai turėjo itin dėkingą šansą, bet V.Šilėnas smūgiavo tiesiai į beveik ant vartų linijos buvusį E.Vaitkūną.
68-oji minutė. Šeimininkai perėmė iniciatyvą. Itin pavojingai smūgiavo V.Lukša, savo ruožtu, pritrūko visai nedaug, kad pagrasintų vartininkui po perdavimo iš krašto.
63-ioji minutė. I.Plūkui taip pat netrūksta darbo: vartininkas atrėmė dar du M.Kuklio smūgius iš toli.
61-ąją minutę arti tikslo buvo V.Lukša, kiek anksčiau pavojingai smūgiavo A.Klimavičius, privertęs S.Klevinską atmušti kamuolį.
59-oji minutė. K.Andričių pakeitė V.Lukša.
56-ąją minutę už pražangą prieš K.Andričių buvo įspėtas J.Januševskis.
55-ąją minutę svečiai surengė dar vieną ataką. Oscaras prasiveržė kraštu ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur į vartininką vienu lietimu mušė M.Maksimovas. Netrukus į S.Klevinską smūgiavo V.Borovskis.
1:1! 49-ąją minutę žalgiriečiams iš baudos aikštelės nepavyko išmušti kamuolio, tad tuo pasinaudojęs Oscaras tiksliai mušė iš arti. S.Klevinskas neturėjo jokių šansų.
Per pertrauką buvo atliktas vienas keitimas: vietoje R.Baravyko aikšėje pasirodė E.Vaitkūnas.
Antroji pusė jau prasidėjo!
Po pirmo kėlinio vilniečiai pirmauja rezultatu 1:0.
42-oji minutė. Dar vieną smūgį atliko M.Kuklys ir šį sykį kamuolys skriejo pro šalį.
41-ąją minutę P.Kruką pakeitė D.Česnauskis.
38-ąją minutę svečiai surengė pavojingą kontrataką. Po V.Šilėno perdavimo arti tikslo buvo A.Wakili, tačiau nigeriečio smūgis buvo atremtas.
37-ąją minutę už grubią pražangą prieš R.Baravyką buvo įspėtas P.Krukas.
35-oji minutė. M.Kuklys ir toliau siautėja, dar kartą tolimu smūgiu drebindamas vartų konstrukciją. Ir vėl virpstas!
1:0! M.Kuklys prisišaudė! 32-ąją minutę kamuolys dėkingai atšoko kapitonui, kuris puikiai smūgiavo kaire koja ir nepaliko I.Plūkui jokių vilčių.
29-ąją minutę varžovus išgelbėjo virpstas! Po M.Kuklio baudos smūgio kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją.
25-ąją minutę iš toli vėl smūgiavo M.Ljujičius. Šį kartą serbas pažeme mušė tiesiai į vartininką.
18-ąją minutę R.Baravykas gražiai prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko pavojingą perdavimą, nuo kurio apsigynė J.Januševskis.
12-oji minutė. D.Šernas krūtine atmetė kamuolį M.Ljujičiui ir šis vienu lietimu iš 18 metrų mušė virš vartų.
9-ąją minutę „Trakai“ surengė pavojingą kontrataką. Po V.Šilėno perdavimo į baudos aikštelę likęs laisvas A.Byčenokas smūgiavo į S.Klevinską.
8-oji minutė. Žalgiriečiai atliko daug perdavimų svečių aikštės pusėje, tačiau varžovai apsigynė nuo visų siųstų kamuolių į baudos aikštelę.
Šeimininkų atsarginiai žaidėjai: A.Vitkauskas, G.Freidgeimas, E.Vaitkūnas, K.Uzėla, V.Lukša, J.Lasickas, E.Stočkūnas. „Trakų“ septynetas: T.Šeremeta, D.Česnauskis, A.Borodinas, M.Vasiliauskas, S.Čyžas, J.Marazas, J.Mamajevas.
Rungtynės jau prasidėjo! Prieš tai buvo pagerbtas klubo istorijoje svarų pėdsaką palikęs treneris B.Zelkevičius ir atlikėjas, klubui dainą sukūręs A.Glušakovas – Pushaz.
„Trakai“ mačą pradės tokios sudėties: I.Plūkas, M.Vorobjovas, M.Maksimovas, O.Dorley, J.Januševskis, V.Šilėnas, A.Wakili, A.Klimavičius, V.Borovskis, P.Krukas, A.Byčenokas.
Žalgiriečių starto sudėtis: S.Klevinskas, D.Slijngardas, L.Klimavičius, M.Mbodjis, R.Baravykas, S.Blagojevičius, M.Kuklys, M.Ljujičius, Elivelto, D.Šernas, K.Andričius.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus prasidės jubiliejinės 70-metį menančios rungtynės tarp FK „Žalgirio“ ir „Trakų“. Tai – centrinė 12-ojo A lygos turo akistata. Tiek Supertaurėje, tiek pirmame rate žalgiriečiai nugalėjo rezultatu 1:0.