DODLEK
79
BANIULIS
Rungtynės baigėsi. Žalgiriečiai iškovojo didžiausią šio sezono pergalę!
88-oji minutė. E.Vaitkūnas smūgiavo iš toli ir sudrebino vartų konstrukciją. Kampinis.
79-oji minutė. Vietoje E.Baniulio dvikovoje pasirodė V.Nikitinas.
0:4! 78-ąją minutę įmuštas dar vienas įvartis. Po gražios kombinacijos B.Atajičius surado S.Nyuiadzi, kuris akistatoje su vartininku mušė nepriekaištingai.
73-ioji minutė. Du įvarčius pelniusį Elivelto pakeitė S.Nyuiadzi.
73-iąją minutę įspėtas buvo S.Mikoliūnas.
0:3! 71-ąją minutę čempionai pelnė trečią įvartį. R.Baravykas prasiveržė dešiniuoju kraštu ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur varžovų klaidomis pasinaudojęs Elivelto antrą kartą nuginklavo D.Garačą.
67-oji minutė. Rungtynėse pasirodė S.Blagojevičius, kuris pakeitė D.Šerną.
0:2! 66-ąją minutę vilniečiai surengė greitą kontrataką, kuri baigėsi antruoju įvarčiu. E.Vaitkūnas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur R.Silvą aplenkęs B.Atajičius padvigubino rezultatą.
64-ąją minutę prie E.Vaitkūno perdavimo niekas nesuskubo, o Elivelto per save mušė nesėkmingai.
60-oji minutė. Vietoje V.Jeriomenkos į aikštę žengė debiutuojantis R.Štrausas.
56-ąją minutę už pražangą prieš B.Atajičių buvo įspėtas R.Silva.
55-ąją minutę D.Šernas pamatė atsidengusį M.Kuklį, kuris vienu lietimu smūgiavo iš toli. Vartininkui D.Garačai teko nukreipti kamuolį už galinės linijos.
53-ioji minutė. T.Matsunagą pakeitė Š.Sulaimonovas.
50-ąją minutę R.Baravykas smūgiavo iš toli. Stipriai iš 25 metrų spirtas kamuolys skriejo į vartininką.
Komandos jau žengė į aikštę!
Po pirmo kėlinio vilniečiai pirmauja rezultatu 1:0.
41-ąją ir 42-ąją minutę D.Šernas atliko du smūgius. Pirmame epizode uteniškius išgelbėjo vartininkas, o antrame įvyko rikošetas.
38-oji minutė. R.Silva vos nenukreipė kamuolio į savo vartus, o netrukus M.Mbodjis privertė gynėją iš Bisau Gvinėjos išmušti kamuolį už galinės linijos.
35-ąją minutę A.Mickevičiui teko vėl gaudyti kamuolį. Šį kartą galva į vartus smūgiavo C.Bruunas.
33-iąją minutę už pražangą prieš R.Baravyką geltona kortele buvo nubaustas G.Zagurskas.
27-oji minutė. D.Šernas atitrūko nuo varžovo, prasiveržė arčiau vartų ir pavojingai smūgiavo pažeme. Visgi D.Garača puolėjo spirtą kamuolį sugebėjo sugauti.
Įvartis! 0:1! 22-ąją minutę po pakelto kampinio S.Mikoliūnas pamušė kamuolį link vartų, o šalia buvęs Elivelto kyštelėjo galva bei pelnė įvartį, kuris brazilui yra jau penktas šiame A lygos sezone.
17-ąją ir 18-ąją minutę šeimininkai surengė kelias atakas. Po vienos iš jų pro šalį smūgiavo A.Tručinskas.
16-oji minutė. T.Matsunaga susikūrė progą smūgiui ir iš 16 metrų mušė tiesiai į A.Mickevičių.
8-ąją minutę Elivelto perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur S.Mikoliūnas galva smūgiavo į vartininką.
6-ąją minutę M.Kuklys atliko standartinę padėtį, tačiau G.Freidgeimui smūgis nepavyko.
3-ioji minutė ir pirmasis keitimas. Vietoje A.Vitkausko į aikštę žengė debiutantas A.Mickevičius.
2-ąją minutę E.Baniulis buvo įspėtas.
1-ąją minutę E.Baniulis iššoko prieš A.Vitkauską ir per toli atsileido kamuolį, kurį vartų sargas pastvėrė į rankas. Deja, vartininkas susižeidė nykštį ir veidą bei netrukus bus pakeistas.
Dvikova jau prasidėjo!
„Žalgirio“ keitimai: A.Mickevičius, D.Slijngardas, S.Blagojevičius, V.Lukša, J.Lasickas, S.Nyuiadzi, K.Andričius. „Utenis“ į kovą gali mesti P.Leusą, L.Paukštę, V.Nikitiną, A.Levšiną, R.Štrausą ir Š.Sulaimonovą.
„Utenio“ vienuoliktukas atrodo taip: D.Garača, A.Tručinskas, R.Silva, C.Bruunas, V.Jeriomenka, A.Kuganas, G.Zagurskas, M.Večurka, T.Dodlekas, T.Matsunaga, E.Baniulis.
Dvikovą starto sudėtyje pradės: A.Vitkauskas, E.Vaitkūnas, M.Mbodjis, G.Freidgeimas, R.Baravykas, M.Kuklys, M.Ljujičius, B.Atajičius, S.Mikoliūnas, Elivelto, D.Šernas.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus prasidės antrasis A lygos ratas, kurį įprasmins „Utenio“ bei „Žalgirio“ akistata, įvyksianti Visagine. Pirmąjį susitikimą, vykusį 2-ajame ture, netikėtai 1:0 laimėjo uteniškiai.