27 LJUJIČ
7 BLAGOJEVIČ
82
21 LUKŠA
Žalgiriečiai nugalėjo rezultatu 3:1 ir įsirašė į savo sąskaitą penktą pergalę iš eilės!
90-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo E.Vaitkūnas.
90-ąją minutę svečių komandos puolėjas K.Laukžemis iš arti smūgiavo tiesiai į A.Vitkauską.
87-oji minutė. Marijampoliečiai kėlė kampinį, nuo kurio žalgiriečiai apsigynė.
82-ąją minutę V.Lukšą pakeitė S.Mikoliūnas.
77-ąją minutę S.Nyuiadzi rungtynėse pakeitė Elivelto.
75-oji minutė. Vietoje O.Verbicko į aikštę žengė M.Altiparmakovskis.
75-ąją minutę po V.Slavicko perdavimo galva virš vartų smūgiavo P.Janušauskas.
72-oji minutė ir dar vienas keitimas. E.Veliulį pakeitė R.Vėževičius.
72-ąją minutę už kamuolio išmušimą po švilpuko buvo įspėtas M.Mbodjis.
67-ąją minutę G.Matulevičių pakeitė P.Janušauskas.
3:1! 65-oji minutė ir trečias D.Šerno įvartis. Elivelto smūgį I.Kardumas atrėmė, bet kamuolys atšoko D.Šernui, kuris pasiuntė jį į tuščius vartus.
59-ąją minutę ataką puikiai pagyvino V.Lukša. Po saugo perdavimo gerą progą turėjo Elivelto, bet vienu lietimu mušė pro šalį.
57-oji minutė. Svečiai surengė pavojingą ataką dešiniuoju kraštu, kurios metu E.Veliuliui pritrūko nedaug, kad pasiektų kamuolį. Netrukus pavojingai galva mušė R.Abu Bakras.
54-ąją minutę V.Dambrauskui teko atlikti priverstinį keitimą. L.Klimavičių pakeitė G.Freidgeimas.
52-ąją minutę už pavojingą žaidimą geltona kortele buvo nubaustas P.Leimonas. L.Klimavičiui šiuo metu už aikštės suteikiama medicininė pagalba.
50-oji minutė. Žalgiriečiai kėlė net tris kampinius iš eilės, tačiau varžovai nuo visų apsigynė.
Komandos vėl pradėjo kovą!
Po pirmo kėlinio vilniečiai pirmauja rezultatu 2:1.
44-oji minutė. Už trukdymą įžaisti kamuolį geltoną kortelę užsidirbo D.Šernas.
41-ąją minutę kovoje su varžovais sau dėkingą progą smūgiui susikūrė K.Laukžemis. Marijampoliečio smūgis pažeme skriejo netoli vartų.
2:1! 36-oji minutė. Žalgiriečiai greitai įžaidė baudos smūgį, V.Lukša įsiveržė į baudos aikštelę ir surado D.Šerną, kuris pelnė antrą įvartį šiame mače ir penktą sezone.
34-ąją minutę buvo įspėtas M.Ljujičius.
28-oji minutė. Po gražiai įžaistos atakos iš toli stipriai smūgiavo D.Slijngardas, priversdamas vartų sargą atmušti kamuolį.
25-ąją minutę svečiai kuriam laikui įsitaisė šalia žalgiriečių baudos aikštelės, tačiau šeimininkai nuo visų perdavimų apsigynė.
19-oji minutė. Pirmą geltoną kortelę šiame mače prieš save išvydo A.Švrljuga, kuris neleistinai sustabdė Elivelto.
1:1! 17-ąją minutę vilniečiai išlygino rezultatą. D.Šernas puikiai smūgiavo nuo 11 metrų žymos, nepalikdamas kampą atspėjusiam I.Kardumui jokių šansų.
16-ąją minutę po R.Abu Bakro žaidimo ranka baudos aikštelėje buvo skirtas 11 metrų baudinys. Iš toli smūgiavo V.Lukša.
15-oji minutė. Žalgiriečiai ir toliau užtikrintai kontroliuoja kamuolį, tačiau jų atakos kol kas apsiriboja tik standartinėmis padėtimis.
7-oji minutė. Svečiai netikėtai išsiveržė į priekį. Po išmetimo iš užribio žalgiriečiams nepavyko išmušti kamuolio iš baudos aikštelės, o tuo pasinaudojo P.Leimonas, tiksliai smūgiavęs į artimą kampą.
4-ąją minutę žalgiriečiai atliko standartinę padėtį. Po M.Kuklio perdavimo I.Kardumui teko toliau atmušti kamuolį.