ŽALGIRIS 1:0 KAUNO ŽALGIRIS
III TURAS, A LYGA 2017 03 16 19:30, VILNIUS. SPORTIMA
ŽALGIRIS
KAUNO ŽALGIRIS
INFORMACIJA
TAKTIKA
FOTO
TV TRANSLIACIJA
Žalgiris
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
1 VITKAUSKAS
71
10 ŠERNAS
5 SLIJNGARD
8 VAITKŪNAS
86
80 Ribeiro
3 FREIDGEIMAS
2 KLIMAVIČIUS
27 LJUJIČ
58
13 MIKOLIŪNAS
7 BLAGOJEVIČ
21 LUKŠA
Vilniečiai grįžo į pergalių kelią. Pergalingą įvartį pelnė Elivelto!
90+2 minutė. Po pakelto kampinio labai pavojingai galva virš vartų mušė M.Mbodjis.
90-ąją minutę kauniečiai standartinės padėties metu atliko perdavimą į baudos aikštę ir privertė A.Vitkauską sugauti kamuolį.
86-ąją minutę įvartį pelniusį Elivelto pakeitė M.Mbodjis.
84-ąją minutę teko padirbėti A.Vitkauskui. A.Raginis smūgiavo iš toli gana pavojingai, tad vilnečių vartų sargui teko gaudyti kamuolį.
81-oji minutė. Šeimininkai užtikrintai kontroliuoja situaciją. Medicinos pagalba buvo suteikta M.Ljujičiui, tačiau serbas jau grįžo į aikštę.
75-oji minutė. Gynėją M.Gavrilovą pakeitė saugas T.Bučma.
71-ąją minutę D.Šerną pakeitė J.Lasickas.
65-ąją minutę įvyko keitimas. Vietoje E.Kloniūno į aikštę žengė A.Karakostas.
65-oji minutė ir įvartis! D.Slijngardas įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko perdavimą, kurį Elivelto pavertė įvarčiu!
61-oji minutė. Vilniečiai suklydo savo aikštės pusėje, o tuo pasinaudojęs M.Duque pabandė nesėkmingai perkelti A.Vitkauską.
59-ąją minutę vilniečiai surengė kol kas pavojingiausią ataką antrame kėlinyje. Elivelto atsidūrė baudos aikštelėje, tačiau netiksliai mušė į tolimą vartų kampą.
58-ąją minutę abi komandos atliko po keitimą. R.Krušnauską pakeitė E.Mickevičius, o vietoje S.Mikoliūno į aikštę žengė B.Atajičius.
52-ąją minutę svečiai atliko pirmą smūgį į vartų plotą. R.Krušnauskas iš toli smūgiavo pažeme, bet tiesiai į A.Vitkauską.
Antrasis kėlinys jau prasidėjo!
Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.
41-oji minutė. Kėlinys artėja į pabaigą. Šeimininkai turi totalinę kamuolio kontrolės persvarą, vis dėlto, smūgių kiekis pastaruoju metu sumenko.
33-iąją minutę arti įvarčio buvo D.Slijngardas. Gynėjas perkėlė kamuolį per gyvatvorę, tačiau šis skriejo greta virpsto.
30-oji minutė. Eilinis kampinis prie kauniečių vartų baigėsi jų atsimušinėjimu.
22-ąją minutę varžovus išgelbėjo virpstas! V.Lukša įspūdingai smūgiavo vienu lietimu, tačiau kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją. Elivelto pasiuntė kamuolį į tuščius vartus, deja, brazilas atsidūrė nuošalėje.
17-oji minutė ir dar viena aštri ataka. Pavojingas S.Mikoliūno perdavimas šį sykį adresatų nesurado.
13-ąją minutę po pakelto kampinio kamuolys atsidūrė pas G.Freidgeimą, bet gynėjo smūgis buvo blokuotas, o aikštės ribas paliko nuo vilniečio.
12-oji minutė. Šeimininkai ir toliau užgulę kauniečių vartus. Visgi per šią atkarpą smūgių atlikti nepavyko.
5-ąją minutę iš toli vienu lietimu smūgiavo E.Vaitkūnas. Gynėjo bandymas buvo stiprus, tačiau netikslus.
3-ioji minutė. Vilniečiai iš karto ėmė jautį už ragų, atlikdami du pro šalį skriejusius smūgius. Netrukus galva mušė L.Klimavičius, bet gynėjas prasižengė prieš vartininką.
Dvikova jau prasidėjo!
FK „Žalgirio“ keitimai: S.Klevinskas, M.Mbodjis, B.Atajičius, K.Uzėla, J.Lasickas, R.Baravykas, E.Stočkūnas. Varžovai: M.Stonys, A.Karakostas, T.Bučma, E.Mickevičius, L.Sendžikas, A.Trakšelis, D.Stulga.
„Kauno Žalgiris“ mačą pradės tokios sudėties: N.Bjelanas, M.Gavrilovas, M.Duque, P.Malakas, A.Raginis, Brunno, R.Krušnauskas, E.Kloniūnas, I.Dedura, L.Čapodzė, I.Jasinskis.
Vilniaus ekipos starto sudėtis: A.Vitkauskas, L.Klimavičius, G.Freidgeimas, D.Slijngardas, S.Blagojevičius, E.Vaitkūnas, D.Šernas, S.Mikoliūnas, V.Lukša, M.Ljujičius, Elivelto.
Labas vakaras, gerbiami žiūrovai. Jau netrukus FK „Žalgiris“ pradės 3-iojo A lygos turo rungtynes. Būsimas varžovas – buvusio sostinės ekipos trenerio Vitalijaus Stankevičiaus treniruojamas „Kauno Žalgiris“.
Kauno Žalgiris
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
BJELAN
75
GAVRILOVAS
DUQUE
MALAKAS
RAGINIS
AMORIM
58
KRUŠNAUSKAS
65
KLONIŪNAS
DEDŪRA
ČAPODZĖ
JASINSKIS