13 MIKOLIŪNAS
46
11 STANKEVIČIUS
7 BLAGOJEVIČ
93 min. Arbitras Robertas Valikonis skelbia rungtynių pabaigą.
92 min. kampinis prie "Žalgirio" vartų. "Wigry" žaidėjas smūgiuoja, kamuolys skrieja šalia vartų.
91 min. žalgiriečiai surengė greitą ataką, bet jos smaigalyje atsidūręs S.Mikoliūnas smūgiavo per silpnai.
89 min. B.Atajičius atlieka perdavimą, C.Romero smūgiuoja galva, bet smūgis labai netikslus.
85 min.V.Lukša palieka aikštę, jį keičia D.Barauskas.
84 min. geltona kortelė rodoma M.Mbodjiui.
84 min. "Wigry" ekipa tęsia šeimininkų vartų apgultį, bet žalgiriečiai atsako kontrišpuoliu.
83 min. pavojingas baudos smūgis "Žalgirio" baudos aikštelėje, bet žalgiriečiai apsigina.
82 min. įspėjimą užsidirba ir "Wigry" žaidėjas.
81 min. R.Baravykas prasižengia ir užsidirba geltoną kortelę.
78 min. lenkai surengia pavojingą ataką, bet A.Vitkauskas neklysta.
76 min. S.Blagojevič palieka aikštelę, joje vėl pasirodo S.Mikoliūnas. O vietoje M.Ljujičiaus - J.Lasickas.
75 min. tolimu smūgiu apie save primena C.Romero, bet varžovų vartininkas užtikrintai gaudo kamuolį.
74 min. Bahrudinas Atajičius nesėkmingai atlieka baudos smūgį.
68 min. "Wigry" puolėjas griūna "Žalgirio" baudos aikštelėje. Teisėjas skiria 11 m baudinį, bet Rafal Augustyniak siunčia kamuolį virš vartų.
63 min. pavojingas Suvalkų komandos atstovo smūgis, kamuolys atsitrenkia į skersinį.
62 min. kampinis prie "Wigry" vartų, bet M.Mbodji nepavyksta suvaldyti kamuolio.
55 min. kampinis prie "Žalgirio" vartų. D.Slijngardas išmuša kamuolį, svečiai kelia antrą kampinį. Žalgiriečiai apsigina, bet surengti kontratakos nepavyksta.
"Žalgirio" gretose antrame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodė A.Vitkauskas, M.Mbodjis, J.Skinderis, R.Baravykas, D.Slijngardas, Elivelto, B.Atajičius ir C.Romero. Aikštėje liko S.Blagojevič, M.Ljujič ir V.Lukša
prasideda antrasis kėlinys
Po pirmo kėlinio vilniečiai priekyje rezultatu 1:0.
41-ąją minutę buvo įmuštas pirmas įvartis! Po pakelto kampinio kamuolys atšoko V.Lukšai, kuris puikiu smūgiu vienu lietimu nuginklavo vartininką.
41-ąją minutę savo laimę iš toli pabandė G.Freidgeimas. Gynėjo smūgiuotas kamuolys kliudė varžovą ir nuskriejo už galinės linijos.
36-oji minutė. Žalgiriečiai ne kartą pavojingai atsikerta aikštės viduryje, oponentai kartais turi kiekybinę persvarą, tačiau neatlieka paskutinio tikslaus perdavimo.
32-ąją minutę dar kartą į žaidimą reikėjo įsitraukti S.Klevinskui. Varžovas iš 25 metrų stipriai smūgiavo vienu lietimu, bet vartų sargas užtikrintai sugavo atšokusį kamuolį.
27-ąją minutę iš toli smūgiavo E.Vaitkūnas. Gynėjas spyrė stipriai, bet tiesiai į vartininką.
22-ąją minutę varžovas neleistinai sustabdė greitą ataką ir užsidirbo geltoną kortelę. Kiek anksčiau šalia vartų iš toli smūgiavo S.Stankevičius.
22-ąją minutę atliktas pirmasis keitimas. Susižeidusį E.Stočkūną pakeitė V.Lukša.
19-ąją minutę efektingą reidą surengė E.Stočkūnas, kuris šalia baudos aikštelės surado J.Lasicką. Visgi jaunasis futbolininkas perlaikė kamuolį ir varžovai pavojų likvidavo.
15-ąją minutę svečiai atliko pirmą smūgį į vartų plotą. Silpnai pažeme smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į S.Klevinską.
8-ąją minutę žalgiriečiai kėlė du kampinius, nuo kurių Suvalkų klubui pavyko apsiginti.
6-ąją minutę šeimininkai surengė gražią ataką. S.Stankevičius perdavė kamuolį E.Stočkūnui, tačiau saugo siuntinukas į baudos aikštelę adresatų nesurado.
Pirmasis kėlinys jau prasidėjo!
Dėl smulkių traumų šias rungtynes praleis Mantas Kuklys ir Julius Momkus, nebus ir sirguliuojančio Danielio Romanovskio. Gynėjas Aldas Korsakas šiuo metu treniruojasi su Jonavos „Lietava“, o saugas Tautvydas Eliošius yra Slovėnijoje NK „Celje“ peržiūroje.
Atsargoje: Armantas Vitkauskas, Donovanas Slijngardas, Rolandas Baravykas, Mamadou Mbodjis, Jonas Skinderis, Elivelto, Vytautas Lukša, Bahrudinas Atajičius ir nuo praėjusio penktadienio peržiūroje esantis Cesaras Romero.
Startinė „Žalgirio“ sudėtis: Saulius Klevinskas, Egidijus Vaitkūnas, Linas Klimavičius, Georgas Freidgeimas, Dominykas Barauskas, Slavko Blagojevičius, Matija Ljujičius, Ernestas Stočkūnas, Saulius Mikoliūnas, Justas Lasickas, Simonas Stankevičius.
Tiesa, ypatingo draugiškumo aikštėje tikėtis neverta. Pernai kontrolinėse „Žalgirio“ ir „Wigry“ rungtynėse netrūko kietos kovos ir nesportinių emocijų. Du žalgiriečiai buvo pašalinti iš aikštės, o rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.
Abiem komandom šis sezonas yra išskirtinis. Tiek „Žalgiris“, tiek ir „Wigry“ šiais metais švenčia savo 70-metį. Simboliška, kad jubiliejinį sezoną ekipos pradeda draugišku tarpusavio susitikimu.
„Žalgiris“ pernai ketvirtą kartą iš eilės tapo Lietuvos čempionu, taip pat du kartus iškovojo LFF taurę ir Supertaurę. Suvalkų „Wigry“ žaidžia Lenkijos Pirmoje lygoje ir po 21 turo užima penktą vietą.
Sveiki futbolo mėgėjai, po pusvalandžio Vilniaus „Sportimos“ manieže FK „Žalgiris“ pirmose 2017 metų rungtynės susitiks su Suvalkų „Wigry“ ekipa.