TV TRANSLIACIJA
Dinamo Brest
Atsarginiai
Oficialūs asmenys
90+2' žalgiriečių pastangos išlyginti rezultatą nebuvo sėkmingos, tad rungtynes laimi šeimininkai.
90' dar viena žalgiriečių ataka baigėsi kampiniu. "Žalgiris" prispaudė varžovus prie vartų, bet pramušti koncentruotos šeimininkų gynybos nepavyksta.
89' Julius Momkus išsiveržė vienas prieš šeimininkų vartus, bet į vartus nepataikė.
86' neįmuši tu - įmuša tau. Po perdavimo iš dešinio krašto "Dinamo" žaidėjas galva siunčia kamuolį į A.Vitkausko ginamus vartus.
84' Marinas Matošas galingai smūgiuoja, bet "Dinamo" ekipą gelbėja virpstas.
82' A.Kaludjerovičius veržiasi link vartų, smūgiuoja, bet šeimininkų vartininkas ir vėl aukštumoje.
81' greitą "Žalgirio" ataką nutraukia laiku savo vartus palikęs "Dinamo" vartininkas.
80' apie save primena ir šeimininkai. "Dinamo" puolėjas smūgiuoja iš baudos aikštelės prieigų, virš vartų.
75' "Žalgirio" treneriai į kovą metė ir Andriją Kaludjerovičių.
"Žalgirio" jaunimas siaučia aikštėje ir Julius Momkus tik per plauką nepasiunčia kamuolio į vartus.
72' puiki "Žalgirio" ataka baigiasi kampiniu. Deja, daugiau iš šios situacijos išspausti naudos žalgiriečiai nesugebėjo.
69' Šeimininkų komandos legionieriai kelia įtampą "Žalgirio" aikštės pusėje, bet kol kas jiems trūksta tikslumo.
68' kampinis jau prie "Dinamo" vartų, bet L.Pilibaičio smūgis galva tikslo nepasiekia.
66' aktyviai žaidusį S.Mikoliūną keičia Ernestas Stočkūnas.
65' "Dinamo" futbolininkai vėl perima iniciatyvą.
63' A.Korsakas pražanga nutraukia pavojingą varžovų ataką ir sulaukia įspėjimo. Baudos smūgis šeimininkams nepavyksta, bet po kampinio jau A.Vitkauskas gelbėja žalgiriečius.
59' dar vienas kampinis. Perdavimą atlieka B.Atajičius, bet kamuolys adresato nepasiekia.
58' kampinis prie "Dinamo" vartų. Šeimininkai apsigina.
55' po ilgesnės pauzės išpuolį surengia ir šeimininkai. "Dinamo" puolėjas smūgiuoja į tolimą vartų kampą, bet kamuolys skrieja pro šalį.
Ir dar vienas galingas žalgiriečių smūgis, šauna Elivelto, bet ir vėl virš vartų.
53' žalgiriečiai tęsia antpuolius, šį kartą smūgis galva, bet virš vartų.
52' greita "Žalgirio" ataka baigiasi šeimininkų pražanga baudos aikštelės prieigose. Į vartus smūgiuoja Saulius Mikoliūnas, varžovų vartininkas gaudo kamuolį.
Aikštėje pasirodė ir Marinas Matošas, Linas Pilibaitis, Aldas Korsakas, Julius Momkus.
46' pradedamas antras kėlinys.
45' baigiasi pirmas kėlinys.
41' dar viena pavojinga šeimininkų ataka, bet "Dinamo" puolėjas į vartus nepataiko.
36' kampinis prie "Žalgirio" vartų. Žalgiriečiai apsigina. Šeimininkai aktyviai spaudžia svečius, neleidžia įžaisti kamuolio.
35' "Dinamo" perima iniciatyvą ir metodiškai atakuoja žalgiriečių vartus. Tačiau "Žalgirio" gynėjai pasiaukojančiai blokuoja kelis varžovų smūgius.
Šeimininkai apsigina, surengia ataką, smūgiuoja iš toli, bet kamuolys skrieja pro šalį.
32' dar vienas kampinis prie "Dinamo" vartų, šeimininkai išmuša kamuolį už vartų. Antras kampinis. Perdavimą atlieka Bahrudinas Atajičius.
31' "Žalgirio" gynėjai mėgina sukurti dirbtinę nuošalę, bet "Dinamo" puolėjai išvengia šių spąstų ir iš arti sušaudo S.Klevinską.
22' "Žalgiris" vėl atakuoja. Justas Lasickas turi galimybę smūgiuoti būdamas varžovų baudos aikštelėje, bet smūgis per silpnas.
18' pirmoji geltona kortelė. Rodoma šeimininkų ekipos žaidėjui Aleksandrui Demeško.
Žaidimas išsilygino, vis dažniau prie žalgiriečių vartų lankosi ir šeimininkų ekipos futbolininkai.
14' labai pavojinga "Dinamo" ataka. Šeimininkų puolėjas smūgiuoja į vartus, bet Saulius Klevinskas atremia smūgį. Žalgiriečiai atsako savo išpuoliu, Justas Lasickas smūgiuoja į vartus.
13' trečias kampinis prie "Dinamo" vartų. Šį kartą perdavimą atlieka Matija Ljujičius, bet pritrūksta tikslumo.
12' "Dinamo" futbolininkai atlieka baudos smūgį, kamuolys skrieja greta vartų.
"Žalgrio" futbolininkai nemažina apsukų, kelia kelis kampinius prie varžovų vartų, bet šeimininkai apsigina.
8' Netiksliu "Dinamo" vartininko perdavimu prasidėjusi "Žalgirio" ataka kairiuoju flangu baigiasi Elivelto smūgiu, po kurio kamuolys nuo šeimininkų komandos žaidėjo patenka į vartus.
Žalgiriečiai startavo labai aktyviai ir pirmas kelias minutes laikė uždarę varžovus jų aikštės pusėje.
1' rungtynės prasideda.
Atsarginiai: Armantas Vitkauskas, Aldas Korsakas, Ernestas Stočkūnas, Julius Momkus, Andrija Kaludjerovičius, Jorge Chula, Linas Pilibaitis, Marinas Matošas.
Draugiškas rungtynes su Bresto "Dinamo" "Žalgiris" pradės tokios sudėties: Saulius Klevinskas, Dominykas Barauskas, Mamadou Mbodjis, Marius Žaliūkas, Donovanas Slijngardas, Saulius Mikoliūnas, Slavko Blagojevičius, Elivelto, Matija Lju