7 BLAGOJEVIČ
46
21 LUKŠA
90+4 skelbiama rungtynių pabaiga.
90' "Trakai" į aikštę leidžia Jurijų Mamajevą. Vietoje Oscar Dorley.
90' baudos smūgis prie "Žalgirio" vartų. Galva smūgiuoja Arūnas Klimavičius, bet A.Vitkauskas smūgį atremia. Kampinis.
89' Mantas Kuklys nesutinka su arbitro sprendimu ir yra baudžiamas geltona kortele.
88' kampinių serija prie "Trakų" vartų. Trys iš eilės, bet rezultatas nesikeičia.
84' kampinis prie "Žalgirio" vartų. "Trakų" žaidėjai neskuba, mėgina palaikyti kamuolį.
82' įspėjamas Linas Klimavičius.
81' Modestas Vorobjovas keičia D.Česnauskį.
Tai jau 20-asis A.Kaludjerovičiaus įvertis "SMScredit.lt A lyga" čempionate.
79' baudos smūgis į "Žalgirio" vartus. Žalgiriečiai apsigina, surengia kontrataką, kurią tiksliu smūgiu galva užbaigia A.Kaludjerovičius.
76' "Trakai" kontratakuoja 4 prieš 3, tačiau žalgiriečiai drausmingai ginasi, o Deivido Česnauskio smūgį blokuoja D.Barauskas.
69' "Žalgirio" baudos aikštelėje krinta T.Labukas. "Trakų" futbolininkai apeliuoja į teisėją, bet Gediminas Mažeika pražangos neįžvelgia.
68' įspėjamas Saulius Mikoliūnas.
66' puikią progą turi A.Kaludjerovičius. Smūgiuoja iš kelių metrų, tiesiai prieš vartus. Bet į vartų stačiakampį "Žalgirio" puolėjas nepataiko.
64' į vartus smūgiuoja M.Žaliūkas. I.Plūkas kamuolį sugauna.
63' kampinis prie "Trakų" vartų. Varžovai žaidžia ranka. Baudos smūgis. Perdavimą atlieka M.Kuklys. Žalgiriečiai apgulę "Trakų" vartus, bet varžovai atsimuša.
N.Valskio sąskaitoje jau dublis šiose rungtynėse. Ir 17 įvarčių čempionate. A.Kaludjerovičius kol kas tyli.
60' grubiai klysta "Žalgirio" gynėjai ir Nerijus Valskis muša trečią įvartį į "Žalgirio" vartus.
59' Nerijus Valskis susikimba su Slavko Blagojevičium. Abu futbolininkai įspėjami.
58' pavojinga "Trakų" ataka. Du varžovų žaidėjai nesugeba smūgiuoti į vartus. "Žalgiris" apsigina.
55' paskutinis "Žalgirio" keitimas. Vietoje M.Mbodji aikštėje pasirodo Marius Žaliūkas
52' Saulius Mikoliūnas iš kairio krašto atlieka pavojingą perdavimą, bet A.Kaludjerovičius nespėja prie kamuolio.
50' kampinis prie "Trakų" vartų, smūgiuoja Linas Klimavičius, bet į vartus skriejusį kamuolį išmuša "Trakų" gynėjas.
46' "Žalgiris" atlieka dvigubą keitimą. Dominykas Barauskas keičia Elivelto, O Bahrudinas Atajičius - Vytautą Lukšą.
46' prasideda antras kėlinys. Paskutinės 45 min. didžiojo futbolo 2016 metais.
45+3' pirmo kėlinio pabaiga.
45' prasidėjus teisėjo pridėtam laikui T.Labukas prasiveržia dešiniu kraštu, smūgiuoja į vartus, bet "Žalgirio" laimei - nepataiko.
41' "Trakai" nerimsta. Po greitos atakos ir perdavimo iš kairės galva smūgiuoja T.Labukas. A.Vitkauskas kamuolį gaudo.
40' "Trakų" kontrataka baigiasi Jevgenijaus Zasavičio smūgiu iš arti. Ir "Trakai" jau pirmauja 2:0.
35' Mamadou už kalbas užsidirba geltoną kortelę.
32' dar viena "Žalgirio" ataka baigiasi netiksliu M.Ljujičiaus smūgiu į vartus.
30' kampinis prie "Trakų" vartų. M.Mbodji smūgiuoja galva, šalia vartų.
28' dar vienas kampinis prie "Žalgirio" vartų virsta žalgiriečių kontrataka, kurios smaigalyje atsidūręs Egidijus Vaitkūnas smūgiuoja virš vartų.
28' "Trakai" ir toliau atakuoja. Tadas Labukas smūgiuoja į vartus, bet Mamadou Mbodjis smūgį blokuoja.
Tai jau 16-as N.Valskio įvartis "SMScredit.lt A lyga" čempionate. Snaiperių lenktynėse pirmaujantis Andrija Kaludjerovičius yra pelnęs 19 įvarčių.
23' baudos smūgis prie "Žalgirio" vartų. Smūgiuoja A.Hurenka. Nerijus Valskis laimi oro dvikovą, kamuolys atsimuša į virpstą, bet pakartotiniu smūgiu N.Valskis siunčia kamuolį į "Žalgirio" vartus.
18' pirmasis keitimas. Traumą patyrusį Aliaksandrą Byčenoką keičia Artiomas Hurenka.
15' trečias kampinis prie "Trakų" vartų. Po M.Kuklio perdavimo Ignas Plūkas antru bandymu gaudo kamuolį, o varžovai surengia greitą kontrataką.
13' žalgiriečiai įžaidžia kampinį, ataką smūgiu galva užbaigia Elivelto. Stipriai, bet netiksliai.
13' dar viena "Žalgirio" kontrataka baigiasi Manto Kuklio smūgiu iš toli. Ignas Plūkas nukreipia kamuolį į kampinį.
10' po ramios pradžios "Žalgiris" surengia bene pirmą rimtesnę ataką. Po Vytauto Lukšos perdavimo galva smūgiuoja Matija Ljujičius, bet kamuolys skrieja virš vartų.
3' pirmas kampinis prie "Žalgirio" vartų. Perdavimas į baudos aikštelę pasiekia adresatą, bet smūgis "Trakų" žaidėjui nesigauna.
1' rungtynės prasideda.
Rungtynėms teisėjauja Gediminas Mažeika, Vytenis Kazlauskas ir Vytautas Šimkus. Inspektorius Linas Masys.
Atsarginiai: Timofej Šeremeta, Modestas Vorobjovas, Mantas Leonavičius, Rokas Masenzovas, Artsem Hurenka, Jurij Mamajev, Donatas Šėgžda.
„Trakų“ startinė sudėtis: Ignas Plūkas, Arūnas Klimavičius, Deividas Česnauskis, Tadas Labukas, Oscar Dorley, Alma Wakili, Mykhailo Shyshka, Eugen Zasavitchi, Nerijus Valskis, Georgios Pelagias, Aliaksandr Bychanok.
Atsarginiai: Saulius Klevinskas, Marius Žaliūkas, Justas Lasickas, Linas Pilibaitis, Dominykas Barauskas, Bahrudinas Atajičius, Marinas Matošas
„Žalgirio“ startinė sudėtis: Armantas Vitkauskas, Slavko Blagojevičius, Linas Klimavičius, Mamadou Mbodjis, Egidijus Vaitkūnas, Vytautas Lukša, Mantas Kuklys, Saulius Mikoliūnas, Elivelto, Matija Ljujičius, Andrija Kaludjerovičius.
Abi komandos sezono pabaigą pasitinka be įtampos. „Žalgiris“ dar spalio pabaigoje užsitikrino ketvirtą iš eilės Lietuvos čempionų titulą, o „Trakai“ antrus metus iš eilės pirmenybes užbaigs būdami ant antrojo prizininkų pakylos laiptelio.
Lietuvos čempionate „Žalgiris“ šios dienos varžovus įveikė tris kartus (2:0, 3:1 ir 2:1), o antrame rate 1:0 laimėjo „Trakai“. Žalgiriečių pergalėmis pasibaigė ir LFF Supertaurės rungtynės (4:1) bei LFF taurės turnyro finalinė dvikova (1:0).
Sveiki gyvi žaliai baltų gerbėjai. Po 30 min. Vilniaus „Sportima“ manieže prasidės „SMScredit.lt A lyga“ 33 turo rungtynės kuriose FK „Žalgiris“ susitiks su „Trakais“. Tai bus septinta – ir paskutinė komandų akistata šiais metais.