Metų pradžioje į VMFD „Žalgiris“ komandą atvykęs Robertas Freidgeimas sezoną pradės vilkėdamas Tauragės „Tauras“ ekipos aprangą.


Vilniaus miesto futbolo draugija  „Žalgiris“ 22 metų gynėją tauragiškiams išnuomavo iki vasaros pradžios. Robertas tikisi, jog priimtas draugijos sprendimas bus naudingas abiems pusėms. „Jei draugija nusprendė mane išnuomoti, vadinasi taip bus geriau tiek man, tiek draugijai. Pagal nuomos sutartį Tauragės „Tauro“ komandoje turėčiau rungtyniauti iki vasaros perėjimų lango. Tikiuosi, jog tuomet galėsiu grįžti į Vilnių“, - vylėsi R.Freidgeimas.
 
Robertas jau dalyvavo pirmojoje naujosios komandos treniruotėje. „ Į Tauragę išvykau šiandien, bet jau spėjau sudalyvauti pirmojoje komandos treniruotėje. Pirmas įspūdis neblogas, bet, žinoma, su komanda reikia praleisti daugiau laiko, kad galėčiau pamatyti, ko galiu tikėtis. Dabar turiu įsikurti bei susitvarkyti likusius formalumus“, -  sakė gynėjas.
 
Robertas nusiminė, jog su vyresniuoju broliu Georgu Freidgeimu sezoną turės pradėti skirtingose komandose.  „Gaila, jog su broliu kartu negalėsime pradėti sezono. Laukėme ir ruošėmės naujajam sezonui kartu, bet vėl teks žaisti skirtingose komandose. Bent jau iki vasaros turėsime būti ne komandos draugais, o varžovais“, - kiek nusiminęs teigė jaunesnysis Georgo Freidgeimo brolis.
 
Robertas Freidgeimas karjerą pradėjo 2007 m. futbolo klubo „Vilnius“ komandoje. 2009 m. rungtyniavo Tauragės „Taure“, o po metų persikėlė į Vilniaus „Vėtrą“.
 
Pastarojoje sužaidė tik 2 rungtynes, nes dar sezono pradžioje išvyko į „Šiaulius“. 2011 m. futbolininkas atstovavo FBK „Kaunas“ komandai, kurioje praėjusiame sezone sužaidė 18 rungtynių bei pelnė 2 įvarčius. Šiemet VMFD „Žalgiris“ komandos pasirengimo cikle R. Freidgeimas žaidė 5-iose draugiškose rungtynėse.