VMFD "Žalgirio" vyr. trenerio I. Pankratjevo ir "Kruojos" vyr. trenerio A. Klimavičiaus komentarai.


Po VIII-ojo A lygos turo rungtynių "Žalgiris" - "Kruoja" surengtoje spaudos konferencijoje mintimis pasidalino komandų vyr. treneriai Igoris Pankratjevas ir Albertas Klimavičius.

VMFD "Žalgirio" vyr. treneris I. Pankratjevas:
"Visa komanda džiaugiasi pergale, kuri nebuvo lengva. Lengvų rungtynių ir nesitikėjome. Prieš šias rungtynes "Kruoja" turėjo šiokią tokią persvarą, nes saveitės viduryje praleido turą. Mes žaidėme trečias rungtynes per savaitę, nepaisant to - nugalėjome. Noriu pagirti "Kruoją". Mačiau ne vienerias jų rungtynes. Tai pajėgi komanda, ji dar įsibėgės ir savo taškus surinks.

Pasižiūrėjus į lentelę pasidaro malonu. Pakilome į pirmą vietą. Bet viskas dar priešakyje. Dar anksti kalbėti apie komandų pajėgumą. To daryti nesiimčiau.

Sezono pradžioje iš "Žalgirio" niekas tokių rezultatų nelaukė, todėl dabar žaidėjai pradeda jausti psichologinį spaudimą, atsirado baimė klysti. Tai parodė ir rungtynės su „Mažeikiais“, kuriose šlubavo progų realizavimas. Jei įmuštume vieną kitą įvartį anksčiau, galbūt ir žaidimas būtų ramesnis. O dabar įtampa išlieka iki rungtynių pabaigos.

Šiandien įmušėme tris įvarčius, bet kiek neįmušėme? Ir kas neįmušė? Igoris Morinas. Jam, matyt, reikia sudėtingesnių progų, nes šios buvo per lengvos.

Pergalės ateina nelengvai.  Ir toliau vadovaujamės principu žiūrėti tik į artimiausias rungtynes, o išėjus į aikštę siekti pergalės. Šiandien pats pajutau didelį nuovargį. Jaučiu, kad ir žaidėjai yra pavargę. Kadangi nežaisime IX-ajame ture, leisime jiems kelias dienas pailsėti," - sakė "Žalgirio" strategas I. Pankratjevas.

 

"Kruojos" vyr. treneris Albertas Klimavičius:

„Prieš šias rungtynes akcentavau žaidybinę drausmę, kuri kaip tik ir sušlubavo. Manau, pirmi įmušdami įvartį, dvikovai suteikėme intrigos. Tačiau tas nelemtas momentas, po kurio buvo skirtas 11 metrų baudinys ir pašalintas mūsų žaidėjas, sulaužė visą mūsų scenarijų, o vėliau pritrūkome jėgų. Tačiau šiandien „Žalgiris“ buvo stipresnis, todėl galiu tik pasveikinti varžovus,"- sakė A. Klimavičius.