"Žalgirio" vyr. trenerio ir futbolininkų mintys po VII-ojo A lygos turo.


Po pergalingai "Šiauliuose" pasibaigusių rungtynių mintimis pasidalino "Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas, gynėjas E. Vaitkūnas ir po traumos pasveikęs puolėjas G. Jerkovič.

"Žalgirio vyr. treneris I. Pankratjevas:
"Faktas, kad iškovojome pergalę, mane džiugina. Tenkina žaidėjų noras žaisti, užduočių vykdymas aikštėje, kūryba. Šiandien vyrai padirbėjo kaip reikiant, tačiau įmušėme tik vieną įvartį. Komandos žaidimu iki svečių baudos aikštelės esu patenkintas. Netenkina sprendimai užbaigiant ataką: paskutiniai perdavimai ar smūgiai į vartus. 

Po laimėtų rungtynių skųstis nesinori, į Vilnių grįžome geros nuotaikos, ir jau galvojame apie sekmadienio rungtynes su Pakruojo "Kruoja".

Pergalingo įvarčio autorius gynėjas E. Vaitkūnas:
"Važiuojant į rungtynes vis pagalvodavau, kaip jaučiasi komandos draugai, kai įmuša įvartį. Mačiau, kaip šiame sezone po įvarčio džiaugiasi Nagumanov, Morinas, Komolov... Ir šiandien tą jausmą galėjau pajusti pats. Deja, įmušęs euforijos nepajaučiau. Žaidimas vyko ne taip, kaip norėjosi, todėl net įmušus įvartį vėl gulėme ant varžovų vartų lyg pralaimėdami. Lengviau atsikvėpėme tik nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui.
Laimėjome 1:0. Tik tuomet supratau, kad įmušiau labai svarbų įvartį. Artėjančios mamų dienos proga noriu jį paskirti savo mylimai mamai."

Puolėjas G. Jerkovič:
"Kai susitinka skirtingų pajėgumų komandos, bloga aikštės danga dažniausiai padeda silpnesnei komandai. Manau, šiandien taip ir įvyko. Aišku, aikštė buvo vienoda abiems komandoms, tačiau galimybes žaisti efektyvų futbolą ji labiau trukdė mums.

Nuo atsarginių suolo treneris mane pakvietė komandai pirmaujant 1:0. Paprašė įmušti įvartį arba padėti tai padaryti komandos draugams. Antras įvartis į "Mažeikių" vartus būtų leidęs saugiai jaustis rungtynių pabaigoje. Nors progų turėjau, tačiau nepasižymėjau. Dėl traumos į aikštę grįžau po 3 savaičių pertraukos, matyt, per daug norėjau įmušti į vartus, todėl kai kuriose situacijose priėmiau netinkamus sprendimus. Tačiau fiziškai jaučiausi gerai, lauksiu kito šanso."